tracking

WD-40 BIKE®

wd40 dry lube lifestyle

WD-40 BIKE

Mūsų WD-40 BIKE Dviračių priežiūros prekių linija yra specialiai sukurta tiems, kurie renkasi dviratį, o ne automobile ir tiems kurie mėgsta važinėti dviračiu bet kokiu oru ir bet kokiomis sąlygomis. Važiavimas dviračiu nėra tik hobis; tai yra gyvenimo būdas. Žinodami, kokia jums yra svarbi jūsų dviračio būklė, sukūrėme WD-40 BIKE Dviračių priežiūros prekių liniją, kuri padės jums atlikti techninę priežiūrą ir važiuoti.

WD-40 BIKE Dviračių prekių priežiūros liniją ištytrė ir sukūrė ekspertai

Mes kruopščiai išanalizavome ir papildėme BIKE priežiūros prekių asortimentą bendradarbiaudami su dviračių sporto komandomis ir ekspertais, tam kad sukurtume aukščiausios klasės produktus, kurie patenkintų (atitiktų) jūsų poreikius (lūkesčius). Nuo mėgėjų kurie važinėja dviračiais sekmadienį iki bekelės lenktynininkų; žmonės, kurie nori išlaikyti ir prailginti savo dviračio eksploatavimo laiką, pasikliauja mūsų gaminiais. Dabar galite mažiau jaudintis dėl dviračio būklės, o daugiau dėl būsimos kelionės.

Dėka WD-40 BIKE Dviračių priežiūros prekių galite važiuoti dviračiu bet kokiu oru!

Mūsų WD-40 Dviračių priežiūros prekių asortimentas turi priemonę tinkančią kiekvienai situacijai. Greitai džiūstantis efektyvus nuriebalintojas, valo grandines, pavarų perjungėjus ir žvaigždes. WD-40 BIKE nuriebalintojas yra puikus pasirinkimas!

Jei norite aukštos kokybės PTFE tepalo maksimaliam dalių sutepimui bet kokiu oru, išbandykite priemonę – BIKE All Communities Lube.

Jei norite lengvai pašalinti purvą ir nešvarumus nuo savo dviračio, naudokite WD-40 BIKE aerozolį.

BIKE Dry Lube ir BIKE Wet Lube, dėka specialiai sukurtos formulės, tinkamas naudoti ekstremaliomis sąlygomis. Tinka naudoti tiek sausiems, dulkėtiems paviršiams bei bekelės sąlygoms.

Kad ir koks bebūtų oras, galite būti tikri, kad WD-40 BIKE Dviračių priežiūros priemonės apsaugos jūsų dviratį.

Mūsų produktų asortimentas

bike allcondlube Dviračių tepalas
bike degreaser Nuriebalintojas dviračiams

Susisiekite su mumis

Getz Lithuania UAB Buveinės adresas: H. Ir O. Minkovskių g.98, LT-46248, Kaunas

© 2021 WD-40 Company