tracking

KAIP GREITAI IŠVALYTI DVIRATĮ ?

Kaip išvalyti dviratį greičiau nei per 10 minučių? Pasirūpinkite savo mylimu dviračiu! Skirkite dešimt minučių savo laiko nuodugniai išvalyti jį. Taip, mes pažadame, kad vos per 10 minučių Jūsų dviratis taps švarus ir blizgantis!

Laikykitės mūsų šešių pagrindinių patarimų ir Jūsų dviratis taps toks, koks buvo pirmomis dienomis. Mes rekomenduojame jį valyti pastoviai priklausomai nuo jo naudojimo. Kasdien naudojant mieste, gali pakakti vieno karto per dvi savaites. Jei dviratį naudojate važiavimui įvairiose vietose, būtų idealu, kad Jūs jį valytumėte po kiekvienos išvykos.

Atsiraitokite rankoves, pasiimkite priemones išvardintas žemiau, ir pradėkime!

Dalykai, kurių jums prireiks

  • Indas su vandeniu arba vandens žarna

  • Valymo įrankių dviračiams rinkinys arba minkštas šerių šepetys

  • Minkšta šluostė

  • Dviračių valiklis

  • WD–40 ® Daugiafunkcinė priemonė

  • Stovas (neprivaloma)

Žingsnis 1: ĮTVIRTINKITE DVIRATĮ LAUKE

Pirmiausia pasirūpinkite anksčiau minėtomis priemonėmis, kad galėtumėte išvalyti savo dviratį per kelias minutes. Po to išeikite į lauką prie kanalizacijos liuko dangčio, kad, jei būtina, palengvintumėte vandens pašalinimą ir nesuteptumėte savo garažo ar dirbtuvės. Kad būtų lengviau valyti, Jūs taip pat galite užkelti jį ant dirbtuvių stovo. Tiems, kurie neturi kiemo, lengviausia būtų važiuoti į automobilių plovyklą. Galiausiai suplanuokite išvalyti grandinę, kad Jūsų priežiūros ciklas būtų baigtas tobulai!

image khaligo, adobe stock

Žingsnis 2: SUŠLAPINKITE DVIRATĮ

Kai Jūsų dviratis bus tinkamai įtvirtintas, Jūs galėsite jį nuvalyti. Pirmiausia sudrėkinkite savo dviratį vandeniu naudodami sodo žarną. Jei naudojate aukšto slėgio plovimo įrangą, naudokite mažiau slėgio, nes nuo per didelio slėgio galima pažeisti dviračio detales. Naudodami sodo žarną, Jūs per pirmą kartą pašalinsite didžiausią purvą. Tuo atveju jei norite sunaudoti nedaug vandens, geriau naudokite indą su vandeniu ir kempinę. Tačiau tai užims daugiau laiko ir bus sunkiau pašalinti stipriai prilipusį purvą.

mouiller le vélo

Žingsnis 3: PURKŠKITE WD-40 DVIRAČIŲ VALIKLĮ SPECIALISTAMS

Dabar, kai Jūsų dviratis šlapias, tam, kad nuodugniai jį nuvalytumėte, Jūs galite naudoti valymo priemonę. Šiam tikslui mes rekomenduojame WD-40 dviračių valiklį specialistams, tinkantį visiems Jūsų dviračio komponentams. Jis pašalina molį, dulkes, dervą ir kitą stipriai prikibusį purvą. Gausiai apipurkškite produktu visą dviratį: rėmą, ratus, grandinę, pavarų sistemą, balnelį ir t.t. Po to leiskite jam kelias minutes suveikti.

image phpetrunina14, adobe stock

Žingsnis 4: ŠVEISKITE PURVĄ

Norėdami iš pagrindų išvalyti savo dviratį, šveiskite purvą specialiu šepečiu, skirtu dviračiams, ir / arba kempine. Yra valymo rinkinių, sukurtų specialiai dviračiams, kuriuose yra šepečių, tinkamų grandinei, stipinams ir žvaigždutėms. Panaudokite juos, kad išvalytumėte purvą iš visų savo dviračio sunkiai pasiekiamų vietų ir plyšelių. Jei Jūsų dviratis labai purvinas, pakartotinai panaudokite WD-40 Dviračių valiklį SPECIALISTAMS ®.

frotter le vélo avec une brosse

Žingsnis 5: NUSKALAUKITE IR IŠDŽIOVINKITE DVIRATĮ

Jums paprasčiausiai reikia nuskalauti savo dviratį švariu vandeniu, naudojantis sodo žarna arba kempine ir indu švaraus vandens. Jei vis dar matote, kad yra purvo, pakartotinai panaudokite valiklį ir šepetį. Kai pasieksite norimo rezultato, nusausinkite savo dviratį šluoste. Mes nerekomenduojame leisti dviračiui išdžiūti saulėje, nes džiūdamas valiklis gali palikti baltų dėmių.

sécher le vélo

Žingsnis 6: APSAUGOKITE RĖMĄ NUO KOROZIJOS

Paskutinis veiksmas, valant dviratį: nepamirškite apsaugoti jo rėmo! Kenny Belaey turi tokį patarimą: naudodamas puskojinę, jis ant jos užpurškia WD – 40 ® Daugiafunkcinio produkto ir trina visą rėmą.

Rezultatas: rėmas apsaugotas nuo korozijos ir drėgmės! O be to daugiafunkcinis produktas priduoda blizgumą ir atstato rėmo spindesį. Žinoma, Jūs galite pakeisti puskojinę mikropluošto šluoste!

nettoyer vélo (1)

ŠVARUS DVIRATIS LYGIAI PER 10 MINUČIŲ

Jūsų dviračio valymas dar niekada nebuvo toks lengvas ir smagus! Dabar, kad Jūsų dviratis veiktų nepriekaištingai, pereikite prie grandinės priežiūros (nuriebalinimo ir sutepimo). Norėdami tai atlikti, (dar kartą) perskaitykite vieną iš mūsų konsultacijų apie dviračio priežiūrą! Ir nepamirškite: pastoviai prižiūrimas dviratis yra puikiai veikiantis dviratis, kuris ilgai Jums tarnaus!

PREKINIO ŽENKLO NAUDOJIMAS

Daugelį WD-40 produktų panaudojimo būdų, aprašytų šioje svetainėje, WD-40 kompanijai pateikė galutiniai  produktų vartotojai. Kompanija WD-40 nėra išbandžiusi šių naudojimo būdų, todėl jie nėra rekomenduojami ar siūlomi. Naudodami WD-40 produktus, vartotojai turėtų elgtis, vadovaudamiesi sveiku protu. Visada laikykitės nurodymų ir atkreipkite dėmesį į bet kokius įspėjimus, išspausdintus ant pakuotės.

Susisiekite su mumis

Getz Lithuania UAB Buveinės adresas: H. Ir O. Minkovskių g.98, LT-46248, Kaunas

© 2021 WD-40 Company