tracking

Kaip įrengti reostatą

Kaip įrengti reostatą? Reostato įrengimas leidžia Jums ranka pasirinkti šviesos, kurią skleidžia lemputė, intensyvumą pagal Jūsų poreikius, pakeičiant kambario atmosferą ir leidžiant Jums turėti daugiau ar mažiau apšviestas vietas. Jums nebūtina dėl to keisti lemputės. Reostato įrengimas nereikalauja techninių žinių: viskas, ką Jums reikia padaryti, yra nuimti jungiklį, kuris kontroliuoja apšvietimo įrenginį, ir pakeisti jį reostatu. Akivaizdu, kad pirmiausia, ką reikia padaryti, dirbant su elektros įrengimais, yra atjungti elektros energiją maitinimo tinkle. Atjungiame jungiklį nuo laidų ir įstatome reostatą, prijungdami laidus prie atitinkamų gnybtų. Uždėkite dangtelį ant elektros dėžutės ir prisukite jį į vietą. Galiausiai pritvirtinkite bumbulą prie centrinio kontakto: jis pasuka vidinį reguliatorių ir sureguliuoja šviesos intensyvumą

Dalykai, kurių jums prireiks

  • Reostatas

  • Atsuktuvas

  • WD-40 Kontaktų valiklis

  • Reostato lemputė

  • WD-40 Varžtų atlaisvintojas

Žingsnis 1: SISTEMOS KONFIGŪRAVIMAS

Reostato įstatymas į elektros tiekimo grandinę nėra sudėtingas. Jūs paprasčiausiai panaudojate jį, kad juo pakeistumėte įprastą jungiklį, ir prijungiate jį prie dviejų laidų elektros dėžutėje. Sukant bumbulą, lemputės ryškumas keičiasi nuo maksimalaus iki galutinio lemputės išjungimo. Reostato nereikėtų naudoti su elektrą tausojančiomis elektros lemputėmis, nes jos neturi „varžos“ ir įtaisas jas gali sugadinti.

how to install a dimmer switch step 1

Žingsnis 2: SENOJO JUNGIKLIO NUĖMIMAS

Atjungę elektros tiekimą nuo maitinimo šaltinio, nuimkite senąjį jungiklį nuo sienos ir atlaisvinkite gnybtų varžtus. Svarbu šiam darbui naudoti izoliuotą atsuktuvą elektrikui, kuris apsaugo nuo bet kokio likusios elektros nuotėkio. Jei gnybto varžtai įstrigo, WD-40 Varžtų atlaisvintojas greitai įsiskverbs ir veiksmingai atlaisvins detales.

how to install a dimmer switch step 2

Žingsnis 3: REOSTATO PRIJUNGIMAS

Reostatas susideda iš centrinio bloko, pritaisyto prie metalinės plokštelės ir įrengto ant sienos. Pirmas veiksmas yra įkišti konduktoriaus laidus į gnybtus ir prisukti juos varžtais į vietą. Šiam veiksmui verta  panaudoti WD-40 Kontaktų valiklį, nes jis pajėgus veiksmingai ištirpinti aliejų ir riebalų nuosėdas. Jis greitai įsiskverbia į sunkiai pasiekiamas vietas, greitai išdžiūdamas ir nepalikdamas jokių nuosėdų. Valiklis atstato elektrinį laidumą, užkirsdamas kelią trumpiems sujungimams. Po to į elektros dėžutę įkiškite laidus ir gnybtus.

how to install a dimmer switch step 3

Žingsnis 4: PRITVIRTINIMAS PRIE SIENOS

Tam, kad pritvirtintumėte varžtus reostato gaubte, naudokite atsuktuvą, tačiau pasistenkite jų nepersukti. Uždėkite naująjį dangtelį, švelniai spausdami jį pirštais. Kai jis įeis į vietą, išgirsite spragtelėjimą. Dabar galima iš naujo atstatyti įtampą: jei saugiklis neiššoka, įmontavimas pavyko ir į reostatą galima įstatyti bumbulą.

how to install a dimmer switch step 4

Žingsnis 5: REGULIAVIMO BUMBULO ĮTAISYMAS

Bumbulas įspaudžiamas į centrinį kontaktą. Sukant jį į abi puses, reguliuojamas šviesos intensyvumas. Tada verta atlikti galutinį patikrinimą. Pasukite bumbulą ir jei neišgirsite jokių keistų zvimbiančių ar šnarančių triukšmų ir šviesa nemirkčioja, darbas yra atliktas. Jei girdisi bet koks triukšmas ar šviesa mirkčioja, geriausia susisiekti su specialistu. Prisiminkite, kad ne visi reostatai yra suderinami su visomis lempučių rūšimis. Dėl to rekomenduojama, prieš perkant, žinoti Jūsų reostato lemputės modelį ir rūšį.

 

 

 

how to install a dimmer switch step 5

Dabar jau žinote kaip įrengti reostatą!

Reostato įrengimas nereikalauja techninių žinių: viskas, ką Jums reikia padaryti, yra nuimti jungiklį, kuris kontroliuoja apšvietimo įrenginį, ir pakeisti jį reostatu.

PREKINIO ŽENKLO NAUDOJIMAS

Daugelį WD-40 produktų panaudojimo būdų, aprašytų šioje svetainėje, WD-40 kompanijai pateikė galutiniai  produktų vartotojai. Kompanija WD-40 nėra išbandžiusi šių naudojimo būdų, todėl jie nėra rekomenduojami ar siūlomi. Naudodami WD-40 produktus, vartotojai turėtų elgtis, vadovaudamiesi sveiku protu. Visada laikykitės nurodymų ir atkreipkite dėmesį į bet kokius įspėjimus, išspausdintus ant pakuotės.

Susisiekite su mumis

Getz Lithuania UAB Buveinės adresas: H. Ir O. Minkovskių g.98, LT-46248, Kaunas

© 2021 WD-40 Company