tracking

KAIP IŠVALYTI MOTOCIKLO ŠALMĄ

Kuriam laikui užklupo šiluma ir tiems, kurie mėgsta motociklus, dabar puikus metas išvykti už miesto ar iškeliauti taip išsiilgtų atostogų. Tačiau karštis sukelia daug nepatogumų tiems, kurie turi dėvėti šalmą ir dėl prakaito, tačiau ir dėl vabzdžių, kurie neišvengiamai susiduria su mūsų antveidžiu. Dabar mes paaiškinsime, kaip išvalyti motociklo šalmą iš vidaus ir iš išorės, visada išlaikyti jį blizgantį ir geros būklės ir svarbiausia palaikyti tobulą matomumą visos kelionės metu!

 

Dalykai, kurių jums prireiks

 • Mikropluošto šluostė

 • Natrio bikarbonatas

 • WD – 40 Daugiafunkcinė priemonė

 • Antibakterinė priemonė gerai higieninei būklei palaikyti

Žingsnis 1: NUVALYKITE ANTVEIDĮ

Kaip išvalyti motociklo šalmą? Šalmo valymas yra svarbus, ypač kai nešvarus antveidis! Dėl blogo matomumo važiavimas motociklu gali tapti nesaugus.

Jei antveidis nėra ypač purvinas, uždenkite jį drėgnu audeklu keletui minučių, o po to švelniai jį patrinkite, kad nesubraižytumėte.

Jei antveidis labai purvinas, geriau nuimti jį nuo šalmo ir panardinti jį į indą su šiltu muiluotu vandeniu. Po to, kai jis pamirks maždaug 10 minučių, nuvalykite jį švelnia mikropluošto šluoste.

Aplipus nešvarumams, kuriuos dar sunkiau pašalinti, rekomenduojama naudoti WD – 40 Daugiafunkcinę priemonę, kuri gali suminkštinti nešvarumus ir pagreitinti bei palengvinti Jūsų darbą!

Norėdami, kad antveidis išliktų švarus kelionės metu, naudokite drėgnas servetėles kūdikiams, kurios yra ypač švelnios ir veiksmingai valo.

Galiausiai nupoliruokite antveidį zomšos gabalėliu.

how to clean a motorcycle helmet 1

Žingsnis 2: IŠORINIO GAUBTO VALYMAS

Motociklo šalmas kaupia dulkes, kelio teršalus, tampa nešvarus dėl vabzdžių likučių, dėl to, esant karščiui, susiformuoja nešvarumų sluoksnis ir dažnai šalmas tampa matinis.

Valyti išorę reikėtų dažnai, kad užtikrintumėte, jog šalmas Jums ilgiau tarnaus.

Šiam tikslui Jūs galite naudoti šluostę, išmirkytą šiltame muiluotame vandenyje. Kruopščiai trinkite, kad nuvalytumėte visas nuosėdas. Kad nesugadintumėte dažų sluoksnio, nenaudokite per daug agresyvių muilų.

how to clean a motorcycle helmet 2

Žingsnis 3: ŠALMO VIDAUS VALYMAS

Yra du šalmų tipai:

 • su išimamu vidiniu gaubtu
 • su pritvirtintu vidiniu gaubtu

Akivaizdu, kad pirmasis modelis yra patogiausias, nes jis leidžia veiksmingiau išvalyti šalmą. Išėmus vidinį gaubtą, jį galima išplauti rankomis drungname vandenyje su švelniu muilu.

Labai svarbu leisti gaubtui visiškai išdžiūti pavėsyje ir vėdinamoje vietoje, kad jis išlaikytų savo pradinę formą. Taip pat svarbu, kad jis visiškai išdžiūtų, prieš jį įdedant į šalmą, tam, kad nesusidarytų pelėsiai ir neišaugtų bakterijos.

Jei gaubtas neišimamas, pirmajam išvalymui naudokite šiek tiek drėgną šluostę. Po to apipurkškite šiek tiek specialiu antibakteriniu purškalu, esančiu rinkoje, kad pašalintumėte blogus kvapus, sukeltus prakaito, lietaus ir dulkių.

 

how to clean a motorcycle helmet 3

Norėdami nepakenkti šalmui, laikykitės šių instrukcijų!

Norėdami nepakenkti šalmui, laikykitės šių instrukcijų!

 • Nenaudokite agresyvių muilų, kad nepakenktumėte dažų sluoksniui ir šalmas netaptų matinis;
 • Stenkitės iš karto pašalinti vabzdžių liekanas nuo antveidžio ir šalmo švelniu audeklu, kad jie neišdžiūtų, nes po to juos bus sunku nuvalyti;
 • Nespauskite pernelyg stipriai, ypač antveidžio, kad jo nesubraižytumėte;
 • Neleiskite vidiniam gaubtui džiūti saulėje, kad jis nesideformuotų;
 • Kad pagreitintumėte džiūvimą viduje, nenaudokite plaukų džiovintuvo ar kitų šilumos šaltinių, taip Jūs galite jį nepataisomai sugadinti.

Laikykitės mūsų patarimų, kaip valyti savo šalmą, kad jis išliktų gaivus ir kvapnus, ir galėtumėte kuo labiau pasidžiaugti savo vasaros kelionėmis!

PREKINIO ŽENKLO NAUDOJIMAS

Daugelį WD-40 produktų panaudojimo būdų, aprašytų šioje svetainėje, WD-40 kompanijai pateikė galutiniai  produktų vartotojai. Kompanija WD-40 nėra išbandžiusi šių naudojimo būdų, todėl jie nėra rekomenduojami ar siūlomi. Naudodami WD-40 produktus, vartotojai turėtų elgtis, vadovaudamiesi sveiku protu. Visada laikykitės nurodymų ir atkreipkite dėmesį į bet kokius įspėjimus, išspausdintus ant pakuotės.

Susisiekite su mumis

Getz Lithuania UAB Buveinės adresas: H. Ir O. Minkovskių g.98, LT-46248, Kaunas

© 2021 WD-40 Company