tracking

KAIP PAŠALINTI KALKIŲ NUOSĖDAS?

Kalkės dažnai nusėda ant dušo sienelių, čiaupų, kriauklių ir kitų paviršių, esančių sąlytyje su vandeniu iš čiaupo. Taip, vanduo iš čiaupo dažnai turi savyje kalkių ir mes negalime to pakeisti. Tačiau yra keletas gudrybių, kuriomis vadovaudamiesi mes galime lengvai pašalinti kalkių nuosėdas. Kalkėms šalinti yra keletas buitinių ar pramoninių sprendimų. Žinoma, kad WD-40 yra vienas iš šių praktiškų ir greitų sprendimų! Tačiau, jei Jūs neturite jo po ranka, taip pat yra ir kitų galimybių.

 

Dalykai, kurių jums prireiks

  • Actas

  • Šluostės

  • Soda

  • Šepetys

  • Vanduo

  • WD-40

  • Vandens minkštinimo sistema

wd 40 400ml

Žingsnis 1: Pašalinkite kalkes su actu

Jei kalkių nuosėdų yra nedaug, actas yra tas pagalbininkas, kurį Jūs privalote turėti! Jis taip pat labai naudingas, šalinant kalkes iš virdulių. Norėdami jį panaudoti, sumaišykite baltąjį actą su vandeniu lygiomis dalimis purkštuve. Po to apipurkškite mišiniu paviršių ir trinkite jį šluoste. Tačiau jei neturite purkštuvo, Jūs galite paprasčiausiai paruošti mišinį inde, pamirkykite šluostę ir trinkite ja  kalkių nuosėdas pamirkyta šluoste.

Patarimas: Valant čiaupų galiukus ir dušų galvutes, mes patariame Jums atsukti juos ir pamirkyti acto ir vandens tirpale.

how to clean limescale 1..

Žingsnis 2: Pašalinkite kalkių nuosėdas soda

Šioje situacijoje geras pagalbininkas gali būti taip pat ir kepimo soda. Kaip ir WD-40, tvarkant namus, šį produktą galima panaudoti tūkstančiu ir vienu būdu. Norėdami pašalinti kalkių nuosėdas kepimo soda, paprasčiausiai sumaišykite 3 valgomuosius šaukštus sodos su 1 valgomuoju šaukštu vandens. Mišinys turėtų būti šiek tiek panašus į tešlą. Po to užtepkite jį ant valomų nuosėdų ir leiskite išdžiūti. Vėliau šepečiu trinkite valomą plotą.

how to clean limescale 2

Žingsnis 3: Nuvalykite kalkių nuosėdas WD-40

Kovojant su sunkiai įveikiamomis nuosėdomis, ir vėl WD-40 yra Jūsų pagalbininkas! Iš tikrųjų viena iš 5 pagrindinių jo funkcijų yra šalinti nuosėdas, taigi jį galima labai lengvai pritaikyti kalkių nuosėdoms valyti. Procesas yra paprastas ir greitas, Jums reikės tik audeklo gabalėlio ir WD-40. Purkškite WD-40 ant ploto, kurį norite nuvalyti (dušo sienelės, čiaupo, stiklo, ..), ir nuvalykite jį šluoste. Patrinkite sunkiai įveikiamas nuosėdas ir viskas baigta! O premija Jums bus tai, kad WD-40 kvapas neerzins Jūsų taip, kaip tai darytų acetonas ar baltasis actas. Be to jo gebėjimas atstumti drėgmę ilgiau apsaugos nuo kalkių.

how to clean limescale 3

Žingsnis 4: Išvenkite kalkių nuosėdų kasdien

Kad išvengtumėte 1-3 etapų, siekdami pašalinti kalkes, Jūs galite užkirsti kelią jų atsiradimui! Gal pernelyg pedantiškas, bet veiksmingas būdas yra tik nuvalyti kiekvieną paviršių po kiekvieno sąlyčio su vandeniu. Pavyzdžiui, kai tik baigiate maudytis po dušu, nuvalykite dušo sieneles ir čiaupą sausa audeklo skiaute arba rankšluosčiu. Jūs galite tą patį atlikti savo kriauklėje po indų plovimo. Žinoma, šis sprendimas yra erzinantis, tačiau jis nebrangus ir veikia!

how to clean limescale 4 (1)

Žingsnis 5: Įsigykite vandens minkštinimo sistemą

Paskutinis sprendimas išvengti kalkių nuosėdų yra mūsų patarimas įsigyti vandens minkštinimo sistemą. Brangus, tačiau veiksmingas ir nekenkiantis gamtos ištekliams sprendimas! Mes rekomenduojame jį, jei Jūsų vandenyje yra ypač daug kalkių. Vandens minkštinimo sistema perfiltruos Jūsų vandenį ir pašalins iš jo kalcio ir magnio jonus, taip vanduo taps minkštesnis. Norint ją įrengti, mes rekomenduojame pasinaudoti santechniko paslaugomis.

how to clean limescale 5

Kalkių nuosėdų pašalinimas yra greitas ir lengvas!

Kalkės yra sunkus išbandymas, tačiau, laimei, lengva jų atsikratyti. Savo nuožiūra pasirinkite tinkamą būdą kalkių nuosėdoms pašalinti ir užkirsti kelią jų atsiradimui!

Norėdami rasti daugiau informacijos, skaitykite mūsų tinklapyje:

https://wd40.lt/produktai/

Susisiekite su mumis

Getz Lithuania UAB Buveinės adresas: H. Ir O. Minkovskių g.98, LT-46248, Kaunas

© 2021 WD-40 Company