tracking

Kaip prižiūrėti skalbimo mašiną?

Šiandien mes pateiksime Jums keletą gerų patarimų, kaip prižiūrėti skalbimo mašiną! Kadangi ji yra daugiausiai naudojamas namų apyvokos įrengimas, ją reikia pastoviai prižiūrėti, kad prailgintumėte jos tarnavimo trukmę ir ji  toliau tobulai išskalbtų Jūsų skalbinius. Blogi kvapai, nešvarus skalbimo mašinos skyrelis arba girgždančios durelės… mes pateiksime Jums pagrindinius veiksmus, kaip išspręsti šias problemas ir padaryti taip, kad Jūsų skalbimo mašina atrodytų kaip nauja!

Eime prie savo skalbimo mašinos ir valykime!

Dalykai, kurių jums prireiks

 • Baltasis actas

 • Eteriniai aliejai

 • Kempinė

 • Šluostės

 • Atsuktuvas

 • Nauja sandarinimo tarpinė

 • WD-40 Specialist Silikoninis tepalas

 • Indas, pakankamai didelis, kad jame galima būtų pamerkti skalbiklių lovelį

 • 2 valgomieji šaukštai sodos

 • Karštas vanduo

 • Dantų šepetėlis

Žingsnis 1: Prižiūrėkite savo skalbimo mašiną, kad pašalintumėte blogus kvapus

Bėgant laikui, skalbimo mašinoje pradeda atsirasti nemalonus kvapas ir kartais juo netgi persisunkia skalbiniai. Pirmas veiksmas, siekiant to išvengti, yra pastovus durelių tarpinės ir skalbiklių lovelio valymas, taip pat rekomenduojama laikas nuo laiko atlikti aukštos temperatūros skalbimą su tuščia skalbykle, pripilant acto arba tam tikrų produktų, panaikinančių bakterijas.

Skalbimo mašinos priežiūros patarimas: Palikite langelį atvirą, kai skalbimo mašina neveikia ir, svarbiausia, tik pasibaigus skalbimo ciklui, išimkite išskalbtus drabužius iš būgno. Tai maksimaliai padės išvengti blogų kvapų!

image viktoriianovokhatska, adobe stock

Žingsnis 2: Išvalykite skalbimo mašinos durelių tarpinę

Durelių tarpinėje, kaupiasi drėgmė ir pelėsių grybelis sukeldami nemalonius kvapus. Jei radote pajuodavusį plotą, kurį reikia valyti, įpilkite stiklinę baltojo acto su keletu lašų eterinių aliejų (pavyzdžiui, arbatmedžio), po to panaudokite natūralų valiklį, kad išvalytumėte plotą, kurį reikia apdoroti, kempine. Tuo pačiu natūraliu valikliu pilnai perbraukite tarpinę, kad įsitikintumėte, jog joje neliko nuosėdų. Procedūros pabaigoje dar kartą nuvalykite viską sausa šluoste, kad neliktų drėgmės pertekliaus. Jei pastebėsite, kad tarpinė yra ne tik purvina, bet ir susidėvėjusi, rekomenduojame Jums ją pakeisti.

image sergey, adobe stock

Žingsnis 3: Pakeiskite durelių tarpinę

Siekiant gerai prižiūrėti skalbyklę, kartais būtina pakeisti keletą dalių tokių, kaip durelių tarpinę. Kad tai atliktumėte pirmiausiai, padėdami atsuktuvo, nuimkite skalbimo mašinos dureles. Po to nuimkite spyruoklę arba metalinį žiedą (priklausomai nuo Jūsų skalbyklės), kuris laiko tarpinę. Tai galite padaryti su plokščiu atsuktuvu. Po to atsargiai nuimkite panaudotą tarpinę. Dabar galite įstatyti naują tarpiklį. Kad tai atliktumėte, pirmiausia sutepkite tarpiklio vietą silikoniniu tepalu tokiu, kaip silikoninis tepalas WD-40 Specialist, kad būtų lengviau jį įdėti. Po to įdėkite naują tarpinę.

image industrieblick, adobe stock

Žingsnis 4: Išvalykite skalbikliams skirtą lovelį

Laikui bėgant skalbiklių lovelis taip pat prikaupia nešvarumų, taigi svarbu pasirūpinti ir juo valant skalbimo mašiną.  Išimkite skalbiklių lovelį iš skalbyklės. Po to pamerkite jį trisdešimčiai minučių karštame vandenyje, sumaišytame su 2 valgomaisiais šaukštais sodos. Po to pašalinkite purvą iš griovelių ir sunkiai pasiekiamų lovelio vietų, trindami jas dantų šepetėliu. Galiausiai gerai nuskalaukite lovelį tekančiu vandeniu ir nusausinkite jį sausa skiaute, prieš įstatydami atgal į skalbimo mašiną.

 

image nadezhda, adobe stock

Žingsnis 5: Pašalinkite skalbimo mašinos durelių girgždėjimą

Jei langelio durelės keistai girgžda, paprasčiausiai sutepkite durelių vyrius WD-40, kad, kiekvieną kartą naudojant, durelės sklandžiai atsidarytų ir užsidarytų. Tas pats galioja ir skalbimo mašinoms kurios atidaromos iš viršaus.

wd 40

Jūsų skalbimo mašinos priežiūra yra lengva!

Skiriant tam šiek tiek laiko ir įdedant šiek tiek pastangų, prižiūrėti savo skalbimo mašiną bus lengva. Jums nebūtina kviesti profesionalą, Jums pačiam tai labai gerai sekasi!

Pastoviai rūpindamiesi savo skalbimo mašina, Jūs pratęsite jos tarnavimo laiką ir nesugadinsite savo skalbinių.

 

Norėdami rasti daugiau informacijos, skaitykite mūsų tinklapyje:

https://wd40.lt/produktai/

Susisiekite su mumis

Getz Lithuania UAB Buveinės adresas: H. Ir O. Minkovskių g.98, LT-46248, Kaunas

© 2021 WD-40 Company