tracking

Kaip valyti motociklo stabdžių diskus?

Ar žinote kaip valyti motociklo stabdžių diskus? Svarbu reguliariai prižiūrėti motociklo stabdžių sistemą, kad būtumėte saugūs kelyje ir pailgintumėte savo motociklo tarnavimo laiką. Pateiksime jums 5 pagrindinius veiksmus, kuriuos turite atlikti, kad tinkamai valyti motociklo stabdžių diskus, naudodami WD-40 nuriebalintoją.

WD-40 nuriebalintojas – ypač galinga riebalų šalinimo priemonė, sukurta specialiai stabdžių sistemoms. Produktas yra itin lakus, o tai reiškia, kad jis greitai džiūsta. Šią priemonę sudaro tirpikliai, kurių paskirtis greitai ištirpdyti riebalus, dulkes, tepalą ir kitus nešvarumus, susikaupusius ant stabdžių. Naudodami aukšto slėgio srovę ir 360 laipsnių kampu besisukantį purkštuką, lengvai pasieksite sunkiai pasiekiamas vietas.

Naudojimo atsargumo priemonės: niekada nenaudokite priemonės ant karštų paviršių, dekoratyvinių elementų, plastiko ar gumos.

Dalykai, kurių jums prireiks

  • WD-40 nuriebalintojas

  • Sausos, švarios šluostės, skirtos nušluostyti stabdžių diskus

  • Indas produkto likučiams surinkti

  • Dantų šepetėlis – sunkiai pasiekiamoms  vietoms išvalyti

  • Speciali atrama motociklui paremti – kol valysite stabdžių diskus

Žingsnis 1: PASTATYMAS

Norėdami tinkamai nuvalyti motociklo stabdžių diskus, atsisėskite garaže ar lauke. Atremkite savo motociklą į tam skirtą atramą, kad jis saugiai stovėtų, kol jį apžiūrėsite ir valysite. Norėdami surinkti perteklinius produkto likučius, naudokite indą – padėkite jį po stabdžių diskais. Galiausiai pasiimkite stabdžių valiklį, dantų šepetėlį ir sausą, švarią šluostę.

1 bilde

Žingsnis 2: NUVALYKITE STABDŽIŲ DISKUS

Suplakite priemonę ir užpurkškite ant visų stabdžių diskų. WD-40 valiklis greitai suveiks ir nuo stabdžių pašalins dulkes, riebalus, tepalo likučius ir kitus nešvarumus. Leiskite stabdžių valikliui veikti, o skysčio likučius surinkite į pasiruoštą indą. Tada švaria, sausa šluoste nuvalykite diskus ir pašalinkite priemonės likučius. Jei jūsų stabdžių diskai itin nešvarūs, pakartotinai užpurkškite priemonės ir nušveiskite minkštu abrazyviniu audiniu arba šepečiu.

nettoyer disques de frein moto

Žingsnis 3: NUVALYKITE STABDŽIŲ APKABAS

Nuvalius stabdžių diskus, patariame nuvalyti ir stabdžių apkabas. Norėdami tai padaryti, nuimkite jas nuo stabdžių diskų, tada užpurkškite ant jų WD-40 nuriebalintojo ir nušveiskite dantų šepetėliu bei nuvalykite švaria, sausa šluoste. Galiausiai stabdžių apkabas uždėkite  atgal ant diskų

nettoyer étrier frein moto

Žingsnis 4: IŠBANDYKITE STABDŽIŲ SISTEMĄ

Kai nuvalysite savo stabdžių diskus, primygtinai rekomenduojame išbandyti motociklo stabdymo sistemą! Valant ir tvarkant motociklo stabdžius, ji gali netyčia išsiderinti. Įjunkite motociklo variklį ir paprasčiausiai išbandykite priekinius ir galinius stabdžius

tester freinage moto

Žingsnis 5: PANAUDOTŲ SKYSČIŲ PERDIRBIMAS

Paskutinis žingsnis – atsakingai utilizuoti surinktus tepalo ir valiklio likučius! Iš tiesų, tokio tipo gaminių, negalima pilti tiesiai į kanalizaciją, kriaukles ar tualetus. Norėdami, kad jūsų panaudoti skysčiai būtų perdirbti, nesvarbu, ar tai stabdžių valiklis, ar stabdžių skystis, ar variklio alyva, nuneškite juos į specializuotą utilizavimo įmonę, kuri pasirūpins, kad panaudoti skysčiai būtų perdirbti.

recycling

ATRASKITE KITUS NURIEBALINTOJO PANAUDOJIMO BŪDUS!

WD-40 pasitarnaus, ne tik valant stabdžių diskus, šis valiklis puikiai nuvalo tepalus nuo sankabos sistemos, variklio gaubto ar net motociklo profilio. Be to, ši priemonė yra tiesiog būtina ruošiant motociklą žiemos sezonu! Ji iš tikrųjų puikiai pašalins druskos likučius nuo motociklo stabdžių sistemos.

Galiausiai, jei savo motociklo stabdžių diskus ir sankabas reguliariai valysite WD-40 stabdžių valikliu, išvengsite stabdžių girgždėjimo, kurį gali sukelti dulkės ar kiti susikaupę nešvarumai.

Nedvejodami pasidalykite savo motociklo priežiūros patarimais mūsų „Facebook“ puslapyje „wd40.lt“ arba „Instagram“ puslapyje.

 

Susisiekite su mumis

Getz Lithuania UAB Buveinės adresas: H. Ir O. Minkovskių g.98, LT-46248, Kaunas

© 2021 WD-40 Company