tracking

Namelio ant ratų priežiūra, kaip Jūs tai darote?

Namelio ant ratų priežiūra yra svarbi šios transporto priemonės tarnavimo trukmei. Prižiūrėtas namelis ant ratų važiuos tinkamai ir saugiai. Dažniausiai iškylautojai atlieka apžiūrą ir jeigu reikia remontą, prieš žiemą ar prieš iškylų sezoną, prieš ilgas išvykas ar grįžę iš jų.

Svarbu vykdami į kelionę, nepamirškite savo mėlynai – geltono aerozolio! Iš tikrųjų, sėkmingiems namelio ant ratų savininkams WD-40 gali pasirodyti esąs galinga pagalba įvairiems priežiūros darbams: šalinti dervos pėdsakus, plauti kėbulo, jungčių, stalčių bėgelių ir vyrių dalis… Galiausiai namelis ant ratų yra mažas mobilus namelis, o kiekviename name privalo būti mėlynai-geltono aerozolio!

WD-40 ir jo asortimentas specialistams taip pat turėtų būti šalia Jūsų, kad viskas sklandžiai funkcionuotų! Šalia universalaus produkto WD-40 mes taip pat rekomenduojame naudoti Silicone WD-40  Specialist tarpinių priežiūrai ir WD-40 Specialist Contact Cleaner elektros jungčių priežiūrai. Prieš namelį ant ratų ruošiant žiemai naudokite WD-40 Specialist  White Lithium Grease!  Šis tepalas bus labai naudingas, apsaugant vyrius ir sėdynių bėgelius ir kitas judančias dalis.

Dalykai, kurių jums prireiks

  • Teleskopinis šepetys

  • Indų ploviklis

  • Vanduo

  • Mikropluošto audinio šluostės

  • WD-40 Multi Use Product (WD-40 universalus produktas)

  • WD-40 Specialist Silicone Lubricant (WD-40 silikoninis tepalas specialistams)

  • WD-40 Specialist Contact Cleaner (Kontaktų valiklis specialistams)

  • WD-40 Specialist White Lithium Grease (WD-40 Baltojo ličio tepalas specialistams)

Žingsnis 1: Nuvalykite namelio ant ratų išorę

Pirmasis namelio ant ratų priežiūros etapas yra jo valymas, grįžus iš iškylos ir/arba po žiemos sezono. Dažnu atveju namelių ant ratų negalima plauti aukšto slėgio plovimo srove. Vietoj to išorei valyti ar pasiekti stogą naudokite teleskopinę šluotą kartu su muiluotu vandeniu (tiks ir indų ploviklis!). Trinkite, nuskalaukite ir išdžiovinkite! Kai stogas išdžius, nepamirškite patikrinti savo stoglangio lankstų ir tarpinių, nes nesinori kad atostogas sugadintų lašantis vanduo. Jei atsirado rimtesnė problema, apgalvokite, ar neverta pasikonsultuoti su savo mechaniku arba prekybos agentu!

maintain your motorhome (4)

Žingsnis 2: Nuvalykite namelio ant ratų apvadus

Kai išorė švari, tęskite namelio ant ratų priežiūros darbus, nuvalydami apvadus ir chromuotas dalis. Kad tai atliktumėte, panaudokite WD-40, jis pašalins visus kelio purvo nešvarumus ir Jūsų apvadai ir chromuotos dalys pradės blizgėti. Pirmiausia gerai supurtykite WD-40, po to užpurkškite jį ant mikropluošto audinio šluostės ir trinkite šias dalis. Galiausiai nuvalykite perteklių švaria šluoste arba popieriniu rankšluosčiu. Jūsų chromuotos dalys ir apvadai turi blizgėti!

maintain your motorhome

Žingsnis 3: Namelio ant ratų lankstų priežiūra

Ruošiant savo namelį ant ratų žiemai ar prieš ilgesnę kelionę, mes rekomenduojame Jums patikrinti ir jei reikia pakeisti savo namelio ant ratų tarpines, kad kelionės metu nepradėtų lašėti vanduo. Kad tai atliktumėte, turėsite apsaugoti durų ir langų tarpiklius, naudodami WD-40 Specialist Silicone Lubricant. Jis užkirs kelią tarpinių sutrūkinėjimui ir apsaugos juos nuo šalčio ir speigo. Suplakite WD-40, apipurkškite visą tarpinę per prailginamąjį vamzdelį. Perteklių nuvalykite su šluoste.

maintain your motorhome (2)

Žingsnis 4: Išvalykite ir atstatykite elektros kontaktus

WD-40 Multifunkcinis produktas yra nelaidus elektrai (atlaiko įtampą iki 43.000V) ir atstato specifinį elektros kontaktų laidumą. Išjunkite savo elektrinį prietaisą, po to užpukškite, palaukite, kol jis suveiks ir viskas baigta! Kita alternatyva yra naudoti WD-40 Specialist Contact Cleaner, kuris buvo sukurtas būtent elektros įrengimams. Pagrindinė šio produkto savybė yra ta, kad jis džiūsta ypač greitai. Šis produktas naudojamas visai kaip multifunkcinis WD-40 – elektrinį prietaisą būtina išjungti.  Jis pašalina nuosėdas, purvą ir  kondensuotą masę, o elektros kontaktas tampa visiškai švarus ir atstatomas jo veikimas.

maintain your motorhome (3)

Žingsnis 5: Namelio ant ratų bėgelių ir vyrių priežiūra

Galiausiai baikite namelio ant ratų priežiūrą, sutepdami visus stalčių ir sėdynių vyrius ir bėgelius. Šiuo tikslu Jūs galite pasirinkti arba WD-40 Multi Use Product  arba WD-40 Specialist White Lithium Grease! Pastarasis užtikrins pastovų sutepimą ir yra idealus didelį krūvį patiriantiems mechanizmams, neapsaugotiems nuo lauko sąlygų. Gerai suplakite produktą ir purkškite jį tiesiai ant bėgelių arba vyrių, naudodami prailginamąjį vamzdelį. Po to įjunkite mechanizmą, kad produktas įsiskverbtų!

maintain your motorhome (1)

Jūsų namelio ant ratų priežiūra su WD-40 yra paprastesnė nei galvojate!

Savo namelio ant ratų priežiūrai naudokite WD-40 ir WD-40 Specialist produktus! Produktai prailgins Jūsų namelio ant ratų dalių tarnavimo laiką. Mes rekomenduojame visada turėti WD-40 produktą savo pirštinių skyrelyje. Jis gali Jums praversti, netgi esant šimtams kilometrų nuo namų!

Paskutinis patarimas: WD-40 Specialist White Lithium taip pat galima naudoti akumuliatorių klėmams, siekiant juos apsaugoti!

Norėdami rasti daugiau informacijos, skaitykite mūsų tinklapyje:

https://wd40.lt/produktai/

PREKINIO ŽENKLO NAUDOJIMAS

Daugelį WD-40 produktų panaudojimo būdų, aprašytų šioje svetainėje, WD-40 kompanijai pateikė galutiniai  produktų vartotojai. Kompanija WD-40 nėra išbandžiusi šių naudojimo būdų, todėl jie nėra rekomenduojami ar siūlomi. Naudodami WD-40 produktus, vartotojai turėtų elgtis, vadovaudamiesi sveiku protu. Visada laikykitės nurodymų ir atkreipkite dėmesį į bet kokius įspėjimus, išspausdintus ant pakuotės.

Susisiekite su mumis

Getz Lithuania UAB Buveinės adresas: H. Ir O. Minkovskių g.98, LT-46248, Kaunas

© 2021 WD-40 Company