matomo

Rūdžių šalinimas naudojant WD-40®

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
loading...Loading...

📷 Stack Exchange

Rūdžių šalinimas naudojant WD-40 rūdžių šalinimo priemonę

Rūdys atsiranda dėl cheminės reakcijos tarp geležies ir deguonies. Nesirūpinant rūdijančiu metaliniu daiktu, jis gali visiškai suirti. Laikui bėgant, kai metalas koroduoja, jis yra silpninamas iki kol jis tampa trapiu, neatliekančiu savo funkcijos. Rūpinantis metalu, būtina pašalinti atsiradusias rūdis kaip įmanoma anksčiau, kol jos nepažeidė dar didesnio jo ploto. WD-40 yra puiki rūdžių šalinimo priemonė dėl gebėjimo suardyti ryšį tarp metalo ir deguonies.

Visų pirma, apipurkškite aprūdijusį įrankį WD-40 Multi Use priemone. Įsitikinkite, jog naudojate pakankamą kiekį WD-40, mat pažeista korozijos vieta turi būti visiškai padengta priemone. Palikite bent 10 minučių. Tuomet naudodami vielinį šepetį pašalinkite rūdis. Pakartokite procesą.

Šlifavimo popierius taip pat yra gera rūdžių šalinimo priemonė, kurią galite naudoti siekdami panaikinti likusias rūdis. Rūdžių likučių palikimas prisidės prie tolimesnio rūdžių plitimo.

Įrankį pakartotinai apipurkškite WD-40 Multi Use priemone, kad pašalintumėte užsispyrusias rūdis ir vis pavalykite bei pašlifuokite.

Kai nebeliko matomų rūdžių židinių ar likučių, įrankio paviršių padenkite WD-40, kas jis būtų apsaugotas nuo rūdžių atsiradimo, mat WD-40 veikia kaip apsauginė priemonė, barjeras.

Visas procesas apteiktas video klipe:

PREKINIO ŽENKLO NAUDOJIMAS

Daugelį WD-40 produktų panaudojimo būdų, aprašytų šioje svetainėje, WD-40 kompanijai pateikė galutiniai  produktų vartotojai. Kompanija WD-40 nėra išbandžiusi šių naudojimo būdų, todėl jie nėra rekomenduojami ar siūlomi. Naudodami WD-40 produktus, vartotojai turėtų elgtis, vadovaudamiesi sveiku protu. Visada laikykitės nurodymų ir atkreipkite dėmesį į bet kokius įspėjimus, išspausdintus ant pakuotės.

Susisiekite su mumis

UAB TOBIS M. K. Čiurlionio g. 111 66161 Druskininkai

© 2019 WD-40 Company