Vandenį atstumianti priemonė ⎼ WD-40. Elektrinį prietaisą norite apsaugoti nuo žalingo drėgmės poveikio? Nesijaudinkite, WD-40 tikrai jums padės. Pateiksime keletą būdų, kaip galite panaudoti WD-40 universalią priemonę ir kur gali būti naudinga drėgmės išstūmimo funkcija:

Stebuklingai vandenį atstumianti priemonė ⎼ WD-40

WD-40 ir vandens atstūmimas – tarsi įdomi meilės istorija. Kodėl? WD-40 be šios funkcijos būtų tarsi be savo antrosios pusės. Net WD-40 priemonės pavadinime užkoduota ši savybė. WD – tai angliško termino water displacement (vandens atstūmimas) sutrumpinimas.

O jei rimtai, WD-40 priemonė iš tikrųjų nepamainoma dėl šios savybės. Nors WD-40 universali priemonė apipinta įvairiais mitais, pavyzdžiui, kad gali išgydyti artritą, vandens atstūmimo funkcija tikrai nėra tik mitas. Trumpai tariant, WD-40 yra puiki vandenį atstumianti priemonę.

Sakoma, kad iš tikrųjų gyvenime reikia tik dviejų dalykų: lipnios juostos ir WD-40. Jei kažkas neturėtų judėti, bet juda, lipni juosta taps dienos didvyriu, o jei kažkas nejuda, nors turėtų, WD-40 priemonė išgelbės situaciją.  WD-40 dėl savo savybės išstumti drėgmę yra nepakeičiama, todėl ši priemonė buityje gali būti naudojama įvairiais būdais. Vanduo mums būtinas, bet kitose srityse jis gali sukelti rimtų problemų. Pateiksime tik keletą situacijų, kur vandenį atstumianti priemonė WD-40 jums pasitarnaus:

Rūdžių ir korozijos prevencija

Kam gali patikti surūdiję paviršiai? Įsivaizduokite, kad įsigijote naują, įspūdingą, metalinę puošmeną, o po kelių dienų ji ims geltonuoti, kol galiausiai visiškai surūdys. Pirkdami metalinius daiktus, nepamirškite, kad jie gali imti rūdyti, nebent apsaugosite juos nuo pagrindinio rūdžių sukėlėjo – drėgmės.

Taigi, ar įsigyti metaliniai daiktai rūdys, ar ne, priklausys nuo to, ar jie bus apsaugoti nuo drėgmės ar vandens. Šiuo atveju WD-40 vandenį atstumianti priemonė yra nepamainoma. Ji ne tik apsaugos metalinius daiktus nuo korozijos, bet ir padės atsikratyti rūdžių, kai jos gaminį jau paveikė. WD-40 Smart Straw universali priemonė sukurta būtent šiam tikslui. WD-40 Smart Straw universalią priemonę, dėka specialaus purkštuko, galima purkšti dviem kryptimis, dėl to priemonė pateks visur, kur reikia.

Drėgmės pašalinimas iš elektrinių įrankių

Tikriausiai nesiginčysite, kad drėgmė yra pagrindinis elektrinių įrankių priešas. Vanduo ne tik gadina elektrinius įrankius – dėl trumpojo jungimo rizikos jis gali kelti pavojų ir Jums. WD-40 universali priemonė gali būti naudojama drėgmės pašalinimui iš elektrinių įrankių ir prietaisų, siekiant sumažinti drėgmės sukeliamų trumpųjų jungimų riziką.

Tam puikiai tiks WD-40 Smart Straw universali priemonė – ji tikrai labai plačiai pritaikoma. WD-40 universalią priemonę galima naudoti visur, kur reikalinga apsauga nuo drėgmės.

Apsaugokite akumuliatoriaus gnybtus nuo korozijos

Nesvarbu, ar vanduo į akumuliatoriaus skyrių pateko dėl neatsargumo, ar dėl kokių nors kitų priežasčių – akumuliatoriaus gnybtų oksidacija sukels jums nemalonumų. Tikriausiai visi esame matę, kaip automobilio vairuotojas visokiais būdais bando užvesti automobilį, bet jis tiesiog neužsiveda. Dažniausiai šią problemą sukelia užrūdiję akumuliatoriaus gnybtai.

Yra daugybė priemonių, kurios gali būti naudojamos, norint pašalinti rūdis nuo akumuliatoriaus gnybtų, tačiau priemonių, kurios neleistų jiems rūdyti nėra tiek daug. Tam idealiai tiks WD-40 universali priemonė.

WD-40 taip pat gali būti naudojama, norint akumuliatoriaus gnybtus padengti nuo rūdžių apsaugančiu sluoksniu. Apsauginis sluoksnis neleis drėgmei kauptis ant gnybtų, taip užtikrinant, kad jie nerūdys.

Vandenį atstumiančios priemonės tikrai reikalingos buityje. WD-40 universali priemonė ne tik padės elektrinius prietaisus apsaugoti nuo drėgmės, bet ir padengs paviršius nuo rūdžių apsaugančiu sluoksniu.  WD-40 universali priemonė gali būti naudojama daugiau nei tūkstančiu skirtingų būdų ir negalima paneigti, kad dauguma šių būdų paremti WD-40 savybe atstumti vandenį.

Daugiau informacijos apie WD-40 produktus galite rasti čia:

https://wd40.lt/produktai/