tracking

banner superbikes 1920x385
team wd40 british superbikes1

Komanda WD-40® British Superbikes

GR Motorsport Ltd buvo įkurta 1995 metais  rėmėjų / lenktynininkų Tony Robinson ir Brent Gladwin.

Komanda gimė kai buvusi čempionatą laiminti formulė  pasibaigė per anksti,  Brentui susižeidus ir todėl baigus savo lenktynininko karjerą.

Buvo nuspręsta, kad patirtis ir įranga neturėtų nueiti perniek  ir turėtų būti panaudoti skatinant jaunus lenktynininkus siekti titulo šlovės.

Dabartinis komandos kaip karaliaujančių britų čempionų (2016) tikslas yra tęsti jaunųjų talentų ugdymo strategiją, rengiant lenktynininkus Britanijos Superbike čempionato serijose.

Liam ir Alistair kartu važiuoja už Stauff Connect Academy, kuri buvo įkurta 2014 metais, siekiant ugdyti ir išlaikyti jaunus britų talentus, tai padeda ir Alistairui, ir Liamui konkuruoti jų atitinkamuose čempionatuose ir ugdyti savo įgūdžius aukščiausiu lygiu.

Career Achievements

  • trophy 13 Britanijos čempionatų
  • trophy 1 Europos čempionatas

The Team

mason law 18

Mason Law

Masonas prisijungė prie komandos 2017 metais ir persikėlė, kad dalyvautų Britanijos Superbike čempionate 2018 metais; pradėjęs nuo 1000cc klasės, sėkmingai konkuravo 600cc klasėje.

Masonas pradėjo važiuoti ankstyvame amžiuje, iš pradžių lenktyniaudamas bekelėje. 2012 metais jis perėjo į automobilių lenktynes keliuose, greitai pasiekdamas sėkmę; savo pirmame sezone jis laimėjo Kawasaki nacionalinį jaunių čempionatą.

Slapyvardis: Outlaw
Gimimo diena: 25/11/1995
Gimtasis miestas: Benfleet
Mėgstamiausia trasa: Cadwell Park

liam delves bsb

Liam Delves

Liamas yra jauniausias komandos lenktynininkas, konkuruojantis HEL Motostar čempionato varžybose. Liamas anksti teikė didelių vilčių ir rodė talentą ir nori parodyti klasę šioje serijoje. Kaip ankstesnis GP National GP125 čempionas, Liamas žino, kaip laimėti, ir tikrai norės tęsti dalyvavimą lenktynėse su komanda. Be trasos, Liamui patinka eiti į sporto salę ir žaisti vaizdo žaidimus.

Slapyvardis: Delvesy
Gimimo diena: 22/7/2000
Gimtasis miestas: Birmingham
Mėgstamiausia trasa: Donnington

alistair seeley 18

Alastair Seeley

Alastairas Seeley prisijungė prie komandos 2018 metų sezonui, jis dalyvaus už komandą WD-40 / Stauff Connect Akademy Superstock’o 1000 čempionate.

Alastairas, gerai žinomas dėl savo atkaklaus lenktynininko meno, turėdamas turtingą laimėtojo patirtį Britų čempionatuose, sieks kitų titulų toje klasėje, kurioje jis  dominavo ankstesniais metais.

Slapyvardis: Wee Wizard
Gimimo diena: 04/10/1979
Gimtasis miestas: Carrickfergus
Mėgstamiausia trasa: Snetterton

Informacijos santraukos

Susisiekite su mumis

Getz Lithuania UAB Buveinės adresas: H. Ir O. Minkovskių g.98, LT-46248, Kaunas

© 2021 WD-40 Company