tracking

banner mup 1920x385

Apie mus

Istorija

Apie musDaugeliui ši priemonė –  pirmas ir geriausias problemų sprendimo būdas, universali priemonė WD-40 išlieka viena iš  greičiausiai pasaulyje atpažįstamų prekių ženklų, naudojamų namų ūkiuose ir prekybos specialistų visame pasaulyje.

WD-40 prieš 60 metų sukūrė trys kompanijos Rocket Chemical Company darbuotojai. Nedidelėje laboratorijoje San Diege, Kalifornijoje jie siekė sukurti antikorozinių tirpiklių ir riebalų šalintojų liniją, naudojamą aviacijos ir kosmoso pramonėje.

Grupei vadovavo chemikas Normanas Larsenas, kuris ieškojo NASA‘ai skirto vandens atstūmimo tirpalo, kad apsaugotų Atlas raketą nuo rūdžių ir korozijos. Larsenui ir jo komandai reikėjo 40 bandymų, kad gautų tinkamą visame pasaulyje žinomą formulę –  taip produktas gavo savo pavadinimą WD-40.

Po kurio laiko buvo nustatyta, kad darbuotojai nešė produktą  namo ir atrado dar daugiau kasdienio jo naudojimo būdų. Tai paskatino Larseną eksperimentuoti ir universalią priemonę WD-40 naudoti lengvai naudojamuose aerozolių balionėliuose. Pirmieji balionėliai buvo parduoti parduotuvėse 1958 metais.

Per dvejus metus kompanija išaugo dvigubai, o 1969 metais  Rocket Chemical Company buvo pervadinta kaip jos vienintelis produktas WD-40.

Metams bėgant, tūkstančiai vartotojų rašė apie WD-40, dalindamiesi savo unikaliais (o kartais visiškai keistais) gaminio naudojimo būdais. Tarp pačių įdomiausių istorijų – tai pasakojimas apie autobuso vairuotoją iš Azijos, kuris panaudojo WD-40, kad pašalintų pitoną, kuris buvo susirangęs po autobusu. Kitoje istorijoje pasakojama apie policijos pareigūnus, kurie panaudojo WD-40, kad ištrauktų nuogą įsilaužėlį, kuris įstrigo oro kondicionieriaus angoje.

Formulė yra laikoma didelėje paslaptyje, bet šiandien išlieka tokia pati kaip ir tada, kai ji buvo pirmą kartą  išrasta,  žmonėms kasdien atrandant naujus garsiojo mėlynai ir geltonai nuspalvinto balionėlio panaudojamo būdus.

Mūsų prekių ženklai

Be žinomo mėlynos ir geltonos spalvų balionėlio WD-40 kompanija dabar siūlo platų asortimentą produktų, kuriuos pramonės vartotojai, entuziastai, mėgėjai ir namų vartotojai gali naudoti specializuotai priežiūrai ir valymui.

• WD-40 Specialist yra profesionalios klasės specializuotų produktų linija,  sukurta sudėtingoms užduotims, kurias atlieka “pasidaryk pats”  entuziastai, prekybos ir pramonės vartotojai.

Taigi, nesvarbu,  ar reikia pašalinti kreidelių piešinius nuo sienų, ar prižiūrėti mechanizmus, ar išlaikyti savo motociklą ar dviratį puikios būklės, WD-40 yra toks pat naudingas, kaip ir bet kada, vis dar Nr.1, sprendžiant problemas bet kokiame darbe. Kokia bebūtų problema, WD-40 tuo pasirūpins!!

 

Susisiekite su mumis

Getz Lithuania UAB Buveinės adresas: H. Ir O. Minkovskių g.98, LT-46248, Kaunas

© 2021 WD-40 Company