tracking

Privatumo politika

RINKOS DALYVIO TINKLAPIO PRIVATUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA

Paskutinį kartą peržiūrėta 2018 m. birželio 26 d.

[Getz Lithuania UAB], bendrovės registracijos numeris [135101889] „mes”, arba „mus”) labai rimtai žiūri į privatumą tų, kurie lankosi šiame tinklapyje („jūs”) („Tinklapis“). Esame įsipareigoję laikytis duomenų apsaugos įstatymų, kurie reguliuoja jūsų asmeninės informacijos apdorojimą ir suteikia jums įvairias teises tokios informacijos atžvilgiu.

Ką apima ši politika?

Ši Privatumo politika („Politika“) apibūdina kaip mes naudojame asmeninę informaciją, kurią mums patiki Tinklapio lankytojai, įskaitant asmeninę informaciją, kurią gauname, kai siūlome paslaugas Tinklapyje („Paslaugos“). Mūsų Paslaugomis galite naudotis tik jei esate vyresnis nei 16 m. Taip pat pateikiama „WD-40 Company Limited“ („WD-40 Company”) nuorodų. Tai yra bendrovė, valdanti Tinklapį. Jos korporacinės būstinės adresas: Brick Close, Kiln Farm, Milton Keynes, MK11 3LJ.

Šią Politiką pateikiame, nes turite teisę žinoti kokią informaciją apie jus renkame, kaip ji apsaugojama ir naudojama, ir aplinkybes, kuriomis ji bus atskleidžiama. Politika taip pat nurodo jūsų duomenų apsaugos teises, įskaitant teisę prieštarauti kai kuriems apdorojimo aspektams, su kuriais mes dirbame. Daugiau informacijos apie jūsų teises ir tai, kaip mes jas vykdome, yra pateikiama žemiau esančiame 11 skyriuje.

Pasiliekame teisę bet kada pakeisti šią Politiką. Jeigu atliksime esminius šios Politikos pakeitimus, informuosime jus arba el. paštu, arba pranešimu Tinklapyje; jei reikės, gausime jūsų sutikimą.

 1. Mūsų renkama informacija
 2. Kaip naudojame Jūsų informaciją
 3. Dalinimasis Jūsų informacija ir jos atskleidimas
 4. Rinkodaros komunikacijos
 5. Tarptautiniai duomenų perdavimai
 6. Apsauga
 7. Slapukai
 8. Nuorodos į kitus tinklapius
 9. Jūsų įkeltas turinys
 10. Informacijos išsaugojimas
 11. Jūsų teisės
 12. Kaip atnaujinti savo informaciją
 13. Kontaktinė informacija
 14. Mūsų renkama informacija

Ši Politika paaiškina kaip naudojame iš jūsų surenkamą asmeninę informaciją arba tą informaciją, kurią mus pateikia mūsų Tinklapio Vartotojai.

Asmeninę informaciją apie jus renkame ir apdorojame tuomet, kai susisiekiate su mumis ir mūsų Tinklapiu, ir, kai perkate iš mūsų prekes ir naudojatės mūsų Paslaugomis. Į šią informaciją įeina:

 • Jūsų vardas, pavardė
 • Jūsų lytis
 • Jūsų amžius/gimimo data
 • Jūsų šeiminė padėtis
 • Jūsų bendrovė ir pareigos
 • Jūsų el. paštas ir telefono numeris
 • Jūsų pašto adresas
 • Jūsų mokėjimo informacija
 • Jūsų įkeliamas turinys, įskaitant nuotraukas, garso ir/arba vaizdo įrašus („galutinio vartotojo turinys”)
 • Jūsų rinkodaros pasirinkimai, įskaitant bet kokius, mums suteiktus, sutikimus

„WD40 Company“, būdama šio tinklapio operatore, gali rinkti informaciją, susijusią su naršykle ar prietaisu, kurį naudojate, kad patektumėte į Tinklapį, įskaitant žurnalų rinkmenas, tokias kaip interneto protokolo („IP”) adresai, interneto paslaugų teikėjas, peržiūrėti/aplankyti puslapiai, operacinė sistema, datos/laiko žyma ir paspaudimų srauto duomenys. Žiūrėkite žemiau esančią „Slapukų“ dalį.

Renkami duomenys

„WD40 Company“ naudoja duomenis apie Vartotojus, kad sudarytų anoniminę, sukauptą statistiką operaciniais ir rinkodaros tikslais. Tokie tikslai gali būti palyginimas, atitinkamų techninės įrangos lygių nustatymas, darbuotojų, kurių reikės Paslaugoms teikti mūsų Vartotojams, skaičiaus nustatymas, ir pranešami skaičiai, susiję su Vartotojais, kurie naudojasi Paslaugomis. Tokie anoniminiai, surinkti duomenys nėra naudojami taip, kad būtų galima identifikuoti atskirą Vartotoją.

 1. Kaip naudojame Jūsų informaciją

Naudojame jūsų pateiktą informaciją šiais tikslais:

 • Kai mums reikia vykdyti savo veiklą ir siekti savo teisėtų interesų, ir, kai mūsų interesų nevaržo jūsų duomenų apsaugos teisės, konkrečiai:
  • Atsakant į jūsų užklausas.
  • Palaikant jūsų dalyvavimą konkursuose ir apklausose.
  • Padedant mums teikti geresnius produktus ir Paslaugas: pavyzdžiui, vertinant mūsų personalo darbą, vertinant mūsų produktų ir Paslaugų kokybę ir padedant mums gerinti Tinklapį, infrastruktūrą ir Paslaugas.
  • Užtikrinant mūsų tinklapių ir informacinių technologijų sistemų saugumą ir apsaugant jūsų teises.
  • Naudosime duomenis, susijusius su teisinių reikalavimų laikymusi, įstatyminiais ir tiriamaisiais tikslais (įskaitant tokios informacijos atskleidimą ryšium su teisiniu procesu ar bylinėjimusi).
  • Jeigu nurodote kredito ar debito kortelę mokėjimui, naudojame trečiąsias šalis, kad patikrintume rūšies kodo galiojimą, sąskaitos numerį ir kortelės numerį, kurį nurodote, tam, kad būtų užkirstas kelias apgaulei.
 • Kai sutinkate:
  • Siųsime jums tiesioginius pasiūlymus, susijusius su mūsų atitinkamais produktais ir Paslaugomis arba kitais produktais ir mūsų, mūsų filialų ir kruopščiai pasirinktų partnerių teikiamomis paslaugomis. Jeigu nebenorite iš mūsų gauti rinkodaros medžiagos, prašome mus informuoti. 4-ajame šios Politikos skyriuje paaiškinta kaip tą padaryti.
  • „WD-40 Company“ naudoja slapukus ir panašias technologijas, ir darys tai pagal šios Politikos slapukų skyrių ir jums pateikiamą informaciją, kai tomis technologijomis naudojamasi.
  • Galime naudoti vaizdinę medžiagą, kurią mums pateikiate mūsų tinklapyje ar kitokioje rinkodaros medžiagoje, kad pareklamuotume savo produktus.
  • Kitais atvejais, kai prašome jūsų sutikimo, naudosime informaciją tuo metu nurodomu tikslu.
 • Tikslais, kurių reikalauja įstatymas:
  • Reaguojant į vyriausybės ar įstatymų vykdytojų organizacijų, atliekančių tyrimą, prašymus.
 • Vykdant sutartį arba su sutartimi susijusius aspektus: tai aktualu, kai perkate iš mūsų arba dalyvaujate mūsų rengiamame konkurse. Į tai įeina:
  • Jūsų užsakymų vykdymas ir jūsų mokėjimų surinkimas.
  • Paslaugų, susijusių su jūsų bendravimu su mumis, teikimas klientams arba atsakymas į jūsų užklausas.
 • Užsakymo pristatymas arba kitoks produktų, Paslaugų ar prizų pateikimas.
 1. Dalinimasis Jūsų informacija ir jos atskleidimas

„WD-40 Company“ gali atskleisti surinktą vartotojo informaciją apie tai, kaip Tinklapis naudojamas mūsų atžvilgiu, ir gali naudoti asmeninę informaciją, susijusią su jumis, kad pritaikytų reklaminius ir rinkodaros pranešimus, kuriuos gaunate Tinklapyje, arba gali dirbti su išorinėmis bendrovėmis, kad tai padarytų (pvz., „Facebook“). Norint pasiekti tokį pritaikomumą, surinktais duomenimis gali būti dalinamasi su šiomis bendrovėmis. Anoniminių paspaudimų srautas, peržiūrėtų puslapių skaičius, apskaičiuotas pikselių žymėjimais, ir surinkta demografinė informacija, taip pat bus perduodama mūsų reklamuotojams ir verslo partneriams (pvz., „Google“).

„WD-40“ taip pat naudoja duomenis, susijusius su jūsų apsilankymu Tinklapyje, kad atliktų statistinę analizę siekiant įvertinti domėjimąsi ir naudojimąsi juo ir jo įvairiomis sritimis. „WD-40“ taip pat dalinsis tokia aktualia informacija su reklamuotojais arba išorinėmis šalimis. Tačiau mes trečiosioms šalims teiksime tik surinktus duomenis iš šių analizių, o ne specifinius Vartotojų duomenis.

Asmenine informacija bus dalinamasi su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais (įskaitant technologijų konsultantus ir SKV pardavėjus), kurie, teikdami paslaugas mums, turės priėjimą prie informacijos, kurią mums pateikėte, ir apdoros ją mūsų ir „WD-40 Company“ vardu aukščiau nurodytais tikslais. Tokios trečiosios šalys apima tinklapio administravimo, priežiūros, technologijų ir SKV paslaugų teikėjus. Kiekvienas šių teikėjų sutartimi įsipareigoja teikti mums paslaugas sutinkamai su šia Politika.

Mūsų darbuotojai, agentai ir rangovai turi turėti verslo priežastį, kad galėtų prieiti prie jūsų asmeninės informacijos. Taip pat dalinamės jūsų asmenine informacija su tais, kurie padeda mums valdyti arba teikti Paslaugas (pvz., pranešimų lentos administravimas, statistinės analizės, duomenų apdorojimas ir užsakymų vykdymas), arba išoriniais rangovais, agentais ir rėmėjais, kurie mums padeda administruoti, spręsti ir įvertinti konkursų ir reklamų įgyvendinimo aspektus. Šie išoriniai rangovai ar agentai naudos jūsų asmeninę informaciją tik tam, kad mums suteiktų specifines paslaugas, o ne jokiais kitais tikslais.

Jeigu ateityje norėsime pasidalinti jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kurios yra ne mūsų agentai ar paslaugų teikėjai, apie tai jus informuosime ir suteiksime jums galimybę atsisakyti.

Jei verslas būtų parduodamas, integruojamas į ir/arba perduodamas kitam verslui, jūsų informacija bus atskleista mūsų patarėjams ir galimų pirkėjų patarėjui, ir bus perduota naujiesiems verslo savininkams.

Jūsų asmeninė informacija bus atskleista, kai atskleidimo reikės tam, kad mes laikytumėmės teisinių įsipareigojimų arba tam, kad mes apsaugotume jūsų teises, mūsų dukterinių įmonių teises, bet kokio asmens ar visuomenės teises ar saugumą, taip pat mūsų Vartotojų ar bet kurios trečiosios šalies teises.

 1. Rinkodaros komunikacijos

Kartais norėtume jums siųsti informaciją el. paštu apie kitus panašius „WD-40 Company“ produktus arba paslaugas, kurios, mūsų manymu, jus galėtų dominti (įskaitant, pavyzdžiui, naujienlaiškius ir reklamines komunikacijas). Darysime tai tik jei jūs sutiksite, nes turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti gauti šią informaciją iš mūsų arba profiliavimo, kurį vykdome tiesioginės rinkodaros tikslais. Tai padaryti galite:

 • Laikydamiesi atsisakymo instrukcijų, įtrauktų į kiekvieną el. laišką, kurį jums siunčiame; arba
 • Susisiekdami su mumis naudojantis kontaktine informacija, nurodyta žemiau esančiame 13 skyriuje.
 1. Tarptautiniai duomenų perdavimai

Jūsų asmeninės informacijos neperduodame kitoms šalims, išskyrus tas, kuriose yra „WD-40 Company“. Tačiau, jei tai pasikeis, jus informuosime.

 1. Apsauga

Įdiegėme pagrįstas technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti jūsų asmeninę informaciją nuo atsitiktinio praradimo ir nuo neleistino priėjimo, naudojimo ar atskleidimo.

Laikomės bendrai priimtinų pramonės standartų, kad apsaugotume asmeninę informaciją, kurią mums pateikia Vartotojai, tiek perdavimo metu, tiek po to, kai ją gauname. Tačiau joks perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo metodas nėra 100 % saugus. Todėl siekiame naudoti komerciškai priimtinas priemones, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją, tačiau negalime užtikrinti jos absoliutaus saugumo.

 1. Slapukai

„WD-40“ naudoja slapukus, kad Tinklapiu būtų lengviau ir patogiau naudotis. Kai apsilankote Tinklapyje, mūsų serveriai siunčia slapuką į jūsų kompiuterį. Patys slapukai jūsų asmeniškai neidentifikuoja, tik atpažįsta jūsų naudojamą naršyklę.

Yra du slapukų tipai: sesijų ir pastovieji. Sesijų slapukai dingsta iš jūsų kompiuterio, kai uždarote naršyklę arba išjungiate kompiuterį. Pastovieji slapukai lieka jūsų kompiuteryje po to, kai uždarote naršyklę arba išjungiate savo kompiuterį. Pastoviuosius slapukus pašalinti galite laikydamiesi nurodymų, pateikiamų jūsų interneto naršyklės „pagalbos“ skyrelyje. Jeigu esate pasirinkę save mums identifikuoti, tuomet mes naudosime sesijų slapukus, kuriuose yra užšifruota informacija, leidžianti mums identifikuoti tik jus.

Yra naudojami tik tokie pastovieji slapukai, kuriuos galime perskaityti tik mes, ir kurie naudojami naršyklių, kuriose anksčiau buvo lankomas Tinklapis, nustatymui. Kai Vartotojai pateikia mums identifikuojamą informaciją apie save, jiems priskiriamas unikalus identifikavimo kodas. Unikalus identifikavimo kodas yra susijęs su pastoviaisiais slapukais, kuriuos įdiegiame Vartotojo naršyklėje. „WD-40“ labai rūpinasi informacijos, esančios pastoviuosiuose slapukuose, apsauga ir konfidencialumu. Pavyzdžiui, pastoviuosiuose slapukuose nesaugome sąskaitos numerių ar slaptažodžių.

Jeigu norite ištrinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje, remkitės pagalbos skyriaus instrukcijomis jūsų interneto naršyklėje, kaip surasti rinkmeną arba katalogą, kuriame yra slapukai.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad ištrindami slapukus arba išjungdami būsimus slapukus, negalėsite pasinaudoti tam tikromis Tinklapio savybėmis ar sritimis.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, apsilankykite: www.allaboutcookies.org arba žiūrėkite www.youronlinechoices.eu, kur rasite daugiau informacijos apie elgsenos reklamavimą ir tiesioginį privatumą.

„WD-40“ naudoja šiuos slapukus:

Griežtai reikalingi slapukai

Šie slapukai yra labai svarbūs tam, kad galėtumėte lankytis Tinklapyje ir naudotis jo ypatybėmis. Be šių slapukų, paslaugos, kurių prašėte, pavyzdžiui, jūsų registravimosi detalių prisiminimas arba prekių krepšelio turinys, negalės būti suteiktos.

Vykdomieji slapukai

Šie slapukai renka  anoniminę informaciją apie tai, kaip žmonės naudojasi mūsų Tinklapiu. Pavyzdžiui, naudojame „Google Analytics“ slapukus, kurie padeda mums suprasti kaip klientai patenka į mūsų tinklapį, naršo ir naudoja mūsų tinklapį, taip pat akcentuoja sritis, kurias galime patobulinti, pavyzdžiui, navigaciją, pirkimo patirtį ir rinkodaros kampanijas. Šių slapukų saugomi duomenys niekada nerodo asmeninės informacijos, pagal kurią būtų galima nustatyti jūsų tapatybę.

Funkcionalumo slapukai

Šie slapukai įsimena jūsų pasirinkimus, tokius kaip šalis, kurioje lankotės mūsų Tinklapyje, kalba ir paieškos parametrai, pavyzdžiui, dydis, spalva ar produktų linija. Po to šiuos slapukus galima panaudoti suteikiant jums patirties, labiau tinkančioms jūsų pasirinkimams, ir darant jūsų vizitus labiau pritaikytus jums ir malonesnius. Informacija, kurią renka šie slapukai, gali būti padaroma anoniminė ir jie negalės sekti jūsų naršymo veiklos kituose tinklapiuose.

Socialinės terpės slapukai

Šie slapukai leidžia jums dalintis tuo, ką darėte Tinklapyje, socialinėje terpėje, tokioje kaip „Facebook“ ir „Twitter“. Šių slapukų mes nekontroliuojame. Prašome žiūrėti mūsų atitinkamą privatumo politiką dėl to, kaip veikia jų slapukai.

Žurnalų rinkmenos

Kaip ir daugelio tinklapių atveju, mes renkame tam tikrą informaciją automatiškai ir saugome ją žurnalų rinkmenose. Ši informacija neidentifikuoja atskirų Vartotojų. Žurnalų rinkmenos apima interneto protokolo („IP”) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, peržiūrėtus/aplankytus puslapius, operacinę sistemą, datos/laiko žymą ir paspaudimų srauto duomenis. „WD-40“ naudoja šią informaciją, kad išanalizuotų tendencijas, administruotų Tinklapį, pamatytų, kaip Vartotojai juda Tinklapyje, ir rinktų demografinę informaciją apie mūsų Vartotoją. Jie nesieja šių automatiškai surenkamų duomenų su jūsų asmenine informacija. „WD-40“ renka tam tikrą anoniminę informaciją iš jūsų apsilankymo Tinklapyje naudodama pramonei būdingus ir komerciniu būdu prieinamus tinklo analizės sprendimus, įskaitant „Omniture Web Analytics“.

GIF failai (tinklo signalai)

„WD-40“ naudoja GIF failus (dar vadinamus tinklo signalais), kurie padeda mums geriau valdyti Tinklapio turinį informuojant mus apie tai, koks turinys yra efektyvus. GIF failai yra maža grafika, turinti unikalų identifikavimo kodą ir atliekanti panašią funkciją kaip slapukai, ir naudojami sekti tiesioginius tinklo naudotojų judesius. Priešingai nei slapukai, kurie yra saugomi vartotojo kompiuterio kietajame diske, GIF failai yra nematomi tinklo puslapiuose ir yra maždaug taško sakinio pabaigoje dydžio.

Naudojame GIF failus savo HTML-pagrindo el. laiškuose, kad žinotume kuriuos el. laiškus gavėjai atidaro. Tai leidžia mums išmatuoti tam tikrų komunikacijų efektyvumą ir mūsų rinkodaros kampanijų efektyvumą. Jeigu norėtumėte atsisakyti šių el. laiškų, žiūrėkite 4 skyrių.

 1. Nuorodos į kitus tinklapius

Tinklapyje yra nuorodos į kitus tinklapius, kurių mes nekontroliuojame. Nesame atsakingi už kitų tinklapių, į kuriuos eisite iš šio Tinklapio, privatumo politiką ar praktiką. Raginame jus peržiūrėti tų kitų tinklapių privatumo politiką, kad suprastumėte kaip jie renka, naudoja ir dalinasi jūsų informacija.

 1. Jūsų įkeltas turinys

Turėtumėte žinoti, kad, jeigu įkeliate komentarus, idėjas, pasiūlymus, produktų apžvalgas ir/arba galutinio vartotojo turinį kartu su savo vardu ar inicialais tose Tinklapio dalyse, kurias gali peržiūrėti kiti Vartotojai, arba pateikiate tokio pobūdžio informaciją tiesiai mums, mes panaudosime jūsų komentarus, idėjas ir siūlymus bei jūsų vardą rinkodaros tikslais.

Jeigu apsigalvosite ir nebenorėsite, kad jūsų informacija būtų taip naudojama, turėtumėte su mumis susisiekti naudodamiesi instrukcijomis, pateiktomis žemiau esančiame 13 skyriuje.

 1. Informacijos išsaugojimas

Kai apdorojame asmeninę informaciją rinkodaros tikslais arba turėdami jūsų sutikimą, apdorosime duomenis tol, kol paprašysite mūsų nustoti ir trumpą laiko tarpą po to (kad galėtume įgyvendinti jūsų prašymus). Taip pat turėsime užfiksavę faktą, kad esate paprašę mūsų nesiųsti jums tiesioginės rinkodaros informacijos ar neapdoroti jūsų duomenų neribotą laiką, kad galėtume atsižvelgti į jūsų prašymą ateityje.

Kai apdorojame asmeninę informaciją sutarties ar Paslaugų vykdymui, arba konkursams ar kitais atvejais, kai reikia aptarnauti jus, kaip klientą, saugome informaciją penkis (5) metus (nebent kitaip reikalauja vietos įstatymai) nuo jūsų paskutinio susisiekimo su mumis.

 1. Jūsų teisės

Turite teisę prašyti mūsų savo asmeninės informacijos kopijos. Taip pat turite teisę prašyti mūsų ištaisyti, ištrinti ar apriboti (sustabdyti aktyvų) jūsų asmeninių duomenų apdorojimą ir gauti mums pateikiamus asmeninius duomenis sutarties forma arba, su jūsų sutikimu, struktūrizuota, bendrai naudojama ir įrenginių nuskaitoma forma, ir paprašyti mūsų dalintis (perduoti) šiuos duomenis kitam duomenų valdytojui.

Turite teisę prieštarauti jūsų asmeninių duomenų apdorojimui tam tikromis aplinkybėmis (konkrečiai, kai mes neturime apdoroti duomenų, kad laikytumėmės sutartinių ar kitų teisinių reikalavimų, arba kai naudojame duomenis tiesioginei rinkodarai).

Šios teisės gali būti ribojamas, pavyzdžiui, jeigu vykdant jūsų prašymą, būtų atskleisti kito asmens asmeniniai duomenys arba būtų pažeistos kitų privatumo teisės, arba, jeigu paprašysite mūsų ištrinti informaciją, kurios mums reikia pagal įstatymus, kad ją saugotume ar turėtume priverstinius interesus ją laikyti įstatymų pagrindu.

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, galite susisiekti su mumis naudodamiesi kontaktine informacija, nurodyta žemiau esančiame 13 skyriuje. Jeigu kas nors kelia nerimą, turite teisę skųstis duomenų apsaugos priežiūros institucijai dėl to, kur gyvenate, dirbate ar to, kas jūsų manymu, gali būti pažeidimas.

Neturite mums pateikti jokios asmeninės informacijos tam, kad apsilankytumėte Tinklapyje. Jeigu naudojatės mūsų Paslaugomis, prašysime jūsų tokią informaciją mums pateikti. Kai prašysime jūsų tokią informaciją mums pateikti, aiškiai nurodysime, ar mūsų prašoma informacija turi būti pateikiama dėl paslaugų teikimo ir, ar mūsų prašoma informacija yra  neprivaloma. Jeigu pasirinksite neteikti informacijos, negalėsite naudotis kai kuriomis Paslaugomis.

 1. Kaip atnaujinti Jūsų informaciją

Norėdami pakeisti arba atnaujinti mūsų turimą informaciją, kuri yra susijusi su jumis, susisekite su mumis naudodami kontaktinę informaciją, nurodytą žemiau esančiame 13 skyriuje.

 1. Kontaktinė informacija

[Getz Lithuania UAB] yra jūsų asmeninės informacijos valdytojas. Jeigu turėsite klausimų dėl šios Politikos, susisiekite su mumis [Buveinės adresas: H. Ir O. Minkovskių g.98, LT-46248, Kaunas +370 37 320373. El. p. getz@getz.lt].

Susisiekite su mumis

Getz Lithuania UAB Buveinės adresas: H. Ir O. Minkovskių g.98, LT-46248, Kaunas

© 2021 WD-40 Company