Dviračio aksesuarai. Dviračiams skirtų priedų ir aksesuarų, kurie yra lengvai prieinami dviratininkams, nestinga. Pasirinkimas tikrai platus. Svarbiausia yra turėti pačius reikalingiausius aksesuarus ir priedus.

Norėdami Jums padėti  šiuo klausimu, siūlome mūsų nuomone svarbiausių dviračių aksesuarų priedų sąrašą:

5  dviračio aksesuarai ir priedai, kuriuos Jūs turėtumėte turėti

1. Tinkamas šalmas

Dviračių šalmai tikriausiai yra vieni svarbiausių pirkinių tarp dviračių aksesuarų. Jie reikalingi, kad apsaugotų Jus tuo atveju, jei kristumėte. Tik įsitikinkite, kad Jūs nusipirksite tokį, kurio dydis Jums tiks, nes šie aksesuarai potencialiai gali išgelbėti Jūsų gyvybę. Jūs privalote juos turėti. Niekam nerekomenduojama važiuoti dviračiu be šalmo.

2. Dviratininko kuprinė vandeniui

Savaime suprantama, kad keliaudami su dviračiu Jūs nenorite patirti dehidratacijos, ir daugeliu atvejų butelio paprasčiausiai neužtenka. Iš kitos pusės, dviratininko kuprinė vandeniui  užtikrins, kad Jūs gerai apsirūpinęs vandeniu, o taip pat turite šiek tiek papildomos vietos, kurioje galėsite laikyti kitus reikiamus daiktus. Čia svarbu paminėti, kad laikas nuo laiko Jums reikės valyti talpos vamzdelį ir bakelį. Juk nenorite, kad jie užsiterštų. Jei norite maksimaliai džiaugtis savo kelione, gerkite vandenį.

3. Dviračio atsarginės dalys ir įrankiai

Visi mes esame pravažiavę pro vaikiną ar merginą, kuriems tenka vesti savo dviratį, nes pakeliui jiems jis sugedo. Dviračio vedimas kelionės viduryje nėra pramoga, o taip pat gali būti ir pakankamai pavojingas. Geriau būti tam pasiruošusiems. Įsigykite daugiafunkcinę dėžę, kurioje yra rankinė pompa, tiesiog tam atvejui, jei būtų nuleista Jūsų dviračio padanga.

4. Energetiniai  batonėliai

Važiuojant mėgstamais maršrutais, Jums labai svarbu pasikrauti energijos. Energetiniai batonėliai yra puikus būdas palaikyti Jūsų jėgą ir ištvermę. Raskite kažką sveiką ir maistingą, nes nuo to priklausys, kiek galėsite džiaugtis savo važiavimu.

5. Pirmosios pagalbos priemonės

Keletas nubrozdinimų, važiuojant dviračiu, visiškai nepriklauso nuo Jūsų važiavimo įgūdžių. Tai gali nutikti bet kam ir panašu, kad skaudės. Pasiruoškite tam, pasiimdami su savimi pirmosios pagalbos priemonių. Į Jūsų pirmosios pagalbos priemones turėtų įeiti bent jau šiek tiek marlės, antiseptinių priemonių, pleistrų ir tvarsčių. Geriausiai laikyti šias priemones dviratininko kuprinėje.

Taigi štai visi 5 reikalingiausi dviračio aksesuarai, kuriuos Jūs tikrai turėtumėte turėti, išvažiuodami į savo keliones. Jei norėsite jomis džiaugtis, geriausiai susipakuoti tai, ko Jums tikrai prireiks. Važiuokite džiaugsmingai ir saugiai.

Šiuos aprašytus WD-40 Multifunkcinio produkto panaudojimo būdus WD-40 įmonei pateikė patys vartotojai. Šių panaudojimo būdų įmonė netikrino ir tai nėra WD-40 įmonės pasiūlytos naudojimo rekomendacijos. Kai Jūs naudojate WD-40 įmonės produktus, visada laikykitės instrukcijų ir atkreipkite dėmesį į bet kokius įspėjimus, kurie atspausdinti ant pakuotės.

Norėdami rasti daugiau informacijos, skaitykite mūsų tinklapyje:

https://wd40.lt/produktai/