Privalote valyti savo dviračio grandinę. Kodėl? Sakoma, kad, norint gerai atlikti darbą, reikia žinoti darbo tikslą. Labai svarbu nepamiršti gerai nuvalyti savo dviračio grandinės, tačiau ne visi žino, kodėl. Skaitykite toliau ir sužinosite.

Kodėl privalote kruopščiai valyti dviračio grandinę

Sakoma, kad, norint gerai atlikti darbą, reikia žinoti darbo tikslą. Labai svarbu nepamiršti gerai nuvalyti savo dviračio grandinės, tačiau ne visi žino, kodėl. Skaitykite toliau ir sužinosite.

Nuodugni patikra

Kalbant apie dviračių grandinės valymą, tikriausiai šį svarbų darbą atliekate tik, kai nuodugniai tikrinate ir valote visą savo dviratį.

Kadangi daugelis neturime pakankamai laiko tokiems patikrinimams, itin svarbu reguliariai ir kruopščiai valyti savo dviratį. Valydami dviračio grandinę, turite atidžiai patikrinti ir nuvalyti net sunkiausiai pasiekiamas vietas. Tokiu būdu aptiksite galimas problemas. Arba dar geriau – iš anksto užkirsite kelią didesnių problemų atsiradimui. Tikriausiai nenorite važinėti dviračiu su blogos būklės ir susidėvėjusiomis stabdžių kaladėlėmis bei nusidėvėjusiu pavarų perjungimo trosu? Viso to galima išvengti, atlikus išsamią patikrą.

Švarios dviračio pavaros

Privalote užtikrinti, kad Jūsų dviračio pavaros išliktų puikios būklės, kitaip iš viso pamirškite apie važinėjimą dviračiu. Tai nepaprastai svarbu, jei norite kad dviratis tarnautų jums kuo ilgiau.

Švari dviračių grandinė daro stebuklus. Dažniausiai gandinės greitai nusidėvi, nes ant jų, laikui bėgant, ima kauptis dulkių ir purvo sluoksnis. Toks sluoksnis nesikaups, jei grandinę reguliariai valysite, taip pat tuo atveju jūsų dviračio pavaros visada bus švarios.

Rezultatas jus tikrai džiugins, nes jūsų dviračio pavaros tarnaus jums ilgiau. Kitas privalumas – pagerės dviračio eksploatacinės savybės, taip pat sumažinsite dviračio priežiūros išlaidas.

Jokio girgždėjimo

Atsibodo klausytis, kaip girgžda jūsų dviratis? Jei taip, galbūt atėjo laikas kruopščiai nuvalyti savo dviračio grandinę? Dulkės ir purvas sukelia trintį, dėl kurios greičiau susidėvi dviračio dalys, todėl jos ima girgždėti. Norėdami to išvengti, kruopščiai ir reguliariai valykite dviračio grandinę. Jei nepamiršite to padaryti, jūsų dviratis negirgždės, taip pat ant jo nesikaups dulkių ir purvo sluoksnis. Dažniausiai puikiai važiuojantys dviračiai taip pat puikiai ir atrodo.

Taupykite pinigus

Dviračio grandinė yra svarbiausias jūsų dviračio komponentas. Daugelis dviračių savininkų tai supranta. Dažnai dviračių mėgėjai nepagaili apvalių sumų, kad įsigytų kokybiškas dviračio grandines. Vis dėl to nepakanka tik nusipirkti geriausią dviračio grandinę artimiausioje dviračių įrangos parduotuvėje. Jums taip pat reikės ją tinkamai prižiūrėti. Tokiu būdu sutaupysite nemažai pinigų.

Jūsų dviračio tarnavimo laikas labai priklauso nuo jūsų dviračio grandinės būklės. Jei reguliariai valysite savo dviračio grandinę, tikrai pastebėsite, kad dviratis ims važiuoti geriau. Mes visi tokiu būdu galime taupyti pinigus.

Ko reikia, kad tinkamai nuvalytumėte dviračio grandinę

Pakaks apie tai, kodėl privalote valyti savo dviračio grandinę, būtina žinoti, KAIP tai galite padaryti. Tai tikrai nėra sunku.

Viskas, ko jums reikia – šiek tiek WD-40. Siūlome išmėginti specialią dviračiams skirtą produktų liniją – patys įsitikinsite, kad šie produktai patenkins visus jūsų poreikius (nuo dviračių grandinės valymo iki dalių sutepimo ir dar daugiau). WD-40 dviračių valiklis jums padės pasiekti geriausius rezultatus, prižiūrint savo dviratį.

Norėdami rasti daugiau informacijos, skaitykite mūsų tinklapyje:

https://wd40.lt/produktai/