Trys namų valymo būdai

Kam nepatinka švarūs namai? Tas fantastiškas ramybės jausmas, kuris apima, įėjus į švarius namus, yra nepaprastas. Ar Jūs taip pat esate vienas iš tų žmonių, kuriuos yra apsėdusi mintis apie kasdieninį valymą? Jei taip, Jums tikriausiai patiks žemiau aprašyti valymo būdai. Leiskite Jums padėti šioje srityje. Žemiau yra nurodyta geriausi namų valymo būdai. Jų dėka ne tik sutaupysite šiek tiek laiko, bet ir palaikysite savo namą švarius ir tvarkingus.

1. Kilimėliai prie durų

Ar Jūs pavargote nuo purvo vaizdo savo namuose nors nesenai juos išvalėte? Jums padės durų kilimėliai! Durų kilimėliai labai veiksmingi, surenkant purvą. Taigi, jei nenorite, kad purvas patektų į Jūsų namus Jums siūlome įsigyti  durų kilimėlius. Turėkite durų kilimėlį tiek namo viduje, tiek  lauke prie durų. Taip purvas, prilipęs prie batų, nepateks į namus. Tai ypač gerai veikia žiemos metu, kai batai yra ypač nešvarūs. Tačiau įsitikinkite, kad Jūs taip pat palaikote durų kilimėlius švarius, kitu atveju Jūs tiesiog prisidėsite prie netvarkos savo namuose. Kilimėliai gali padėti apsaugoti nuo purvo patekimo į namus.

2. Valymas siurbliu

Jūs siurbiate kas antrą dieną, tačiau namai neatrodo švarūs, galbūt Jūs siurbiate neteisingai? Sakoma, kad jei norite pasiekti geriausių rezultatų, pirmiausiai pradėkite siurbti kambarį horizontaliai. Kai baigsite siurbti horizontaliai, galite pereiti prie siurbimo vertikaliai, kad pašalintumėte visą susikaupusį purvą nuo kilimų ir grindų. Be to ekspertai taip pat nerekomenduoja valyti per greitai. Jie siūlo valyti lėtai, nes, jei valysite greitai, nesurinksite visų nešvarumų. Išbandykite šį būdą.

3. Valymo plano sudarymas

Dar vienas pasiūlymas susidaryti valymo planą mintyse. Svarbiausia nepanikuokite. Jei norite, kad valymo procesas būtų sklandesnis ir veiksmingesnis suplanuokite iš anksto ir laikykitės jo. Kruopščiai apžiūrėkite kambaryje viską, ką reikia valyti, pradėkite nuo vienos pusės daiktų, esančių viršuje ir tęskite valymą judėdami žemyn. Taip išvengsite papildomo darbo. Valykite judėdami ratu nuo vieno kambario kampo iki kito, kol prieisite valymo pradžios tašką. Kai baigsite valyti vieną kambarį, valykite kitą. Nesiblaškykite nuo to tik nuvargsite, taip pat galite nepastebėti svarbių nešvarumų.

Dar vienas pasiūlymas susidaryti valymo planą. Prieš pradėdami valyti savo namus susikurkite valymo planą  mintyse. Svarbiausia nepulkite į paniką. Jei norite, kad Jūsų valymo procesas būtų sklandesnis ir veiksmingesnis suplanuokite tai iš anksto ir laikykitės savo plano.

Kruopščiai apžiūrėkite kambaryje viską, ką reikia valyti pradėkite nuo vienos pusės daiktų, esančių viršuje, ir tęskite valymą, judėdami žemyn. Taip išvengsite papildomo darbo. Darykite tai, judėdami ratu nuo vieno kambario kampo iki kito kol prieisite valymo pradžios tašką. Kai baigsite valyti vieną kambarį, pereikite prie kito. Nesiblaškykite pirmyn atgal, nes nuo to tik nuvargsite, o taip pat galite nepastebėti svarbių nešvarumų.

Su šiais paprastais, tačiau veiksmingais namų valymo būdais Jūsų namai bus švaresni, įdėjus mažiau pastangų.

WD-40 turi įvairių produktų, kurie padės Jums valant. Mūsų produktai gali tapti Jūsų pagalbininkais, pasiūlydami mažiausiai 2000 panaudojimo būdų.

Norėdami rasti daugiau informacijos, skaitykite mūsų tinklapyje:

https://wd40.lt/produktai/