Aukso valymas. Ar Jums nepatinka kad jūsų aukso dirbiniai neblizga? Skaitykite toliau ir sužinosite, kaip nualyti auksą:

Ką daryti, kad Jūsų auksiniai juvelyriniai dirbiniai atrodytų kaip nauji?

Kam nepatinka auksas? Manau, kad blizgantis juvelyrinis dirbinys gali nudžiuginti kiekvieno širdį. Moterys didžiuojasi nešiodamos auksinius papuošalus. Gali išaušti diena, kai Jūsų auksiniai juvelyriniai dirbiniai nustos blizgėti kaip anskčiau. Tai nereiškia, kad atėjo laikas išmesti tą vertingą puošmeną ir įsigyti naują – nedaugelis žmonių gali sau tai leisti. Vadinasi, kad Jūsų aukso puošmeną būtina kruopščiai nuvalyti ir nupoliruoti. Kaip Jūs tai galėtumėte padaryti? Štai veiksmai, kurių reikėtų imtis, norint nuvalyti auksą.

Pamerkite auksą į stebuklingą mišinį

Nepriklausomai nuo to, ar reikėtų valyti auksinę grandinėlę ar žiedą, esmė yra ta, kad Jums prireiks stebuklingo mišinio pagalbos. Kokios šio mišinio sudėtinės dalys? Mišinys susideda iš kepimo sodos, ūkinio muilo ir vandens. Taip, tik tiek! Jums tereikia pripilti dubenėlį vandens, įberti į jį šiek tiek kepimo sodos, ir ūkinio muilo. Panardinkite savo auksą į šį mišinį keletui minučių, kad mišiniui pakaktų laiko paskleisti savo kerus!

Šveiskite, šveiskite ir dar kartą šveiskite

Kai Jūsų aukso dirbiniai pamirks mišinyje pakankamai laiko, sekantis veiksmas, kurį turėsite padaryti, bus nušveisti nuo dirbinių visus nešvarumus. Tačiau kalbant apie šveitimą, Jums reikėtų atsakingai rinktis reikmenis, kuriuos naudosite šiam darbui. Kodėl? Pasirinkę kažką netinkamo, Jūs ne tik atsikratysite purvo, bet taip pat sugadinsite ir savo aukso dirbinių paviršių. Dantų šepetėlis, skirtas kūdikiams, būtų idealus šiam darbui.  Šveičiant taip pat svarbu turėti omenyje, kad Jums nereikia naudoti pernelyg didelės jėgos ar spaudimo. Šveitimas švelniomis rankomis puikiai atliks šį darbą!

Praskalaukite juos

Nušveitus, atėjo laikas praskalauti aukso dirbinius, kad nuplautumėte visą „stebuklingą mišinį“ ir likusius nešvarumus. Šiam veiksmui rekomenduojama rinktis šiltą vandenį, o ne šaltą, dėl įvairių šilto vandens savybių. Skalaudami įsitikinkite, kad pašalinote VISĄ mišinį nuo savo aukso dirbinių paviršiaus. Kai jau kruopščiai praskalausite aukso dirbinius, atidžiai apžiūrėkite, ar ši procedūra davė tinkamus rezultatus. Jei Jūs nesate patenkinta, dar kartą pakartokite veiksmą, kol jos rezultatai jus tenkins.

Nusausinkite juos

Ar jus esate patenkinti rezultatis nuskalavus aukso dirbininius? Jei taip, sekantis etapas yra juos nusausinti. Skamba visai paprastai? Esmė yra ta, kad sausinant galite nesunkiai subraižyti visą auksinį dirbinį, ir neteksite viso jo grožio. Norint nusausinti auksinį dirbinį, jo nesubraižydami, rekomenduojama nusausinimui naudoti švelnų audeklą. Popierinių  rankšluosčių ir kosmetinių servetėlių naudoti  NEREKOMENDUOJAMA, nes šie gaminiai gali padaryti daugiau blogo, nei gero. Atsiminkite: Jums reikia išdžiovinti savo aukso dirbinį, o ne subraižyti jį!

Užbaikite valymą juvelyriniu audiniu

Norint baigti aukso dirbinio valymo procesą, Jums prireiks juvelyrinio audinio. Jį galima lengvai įsigyti juvelyrinėse parduotuvėse ir dideliuose prekybos centruose. Jums reikės juvelyriniu audiniu švelniai nušluostyti savo aukso dirbinio paviršių. Tai priduos aukso paviršiui blizgesio. Taip pat jei pamatysite ant savo dirbinio likusių nešvarumų, juvelyrinis audeklas Jums padės tai nuvalyti. Perbraukite juvelyriniu audeklu per savo auksinį dirbinį mažiausiai keletą kartų, kad jis ir vėl blizgėtų!

Aukso valymas su WD-40

Kalbant apie aukso valymą, mes turime būtinai užsiminti apie mūsų daugiafunkcinį purškalą, kurį mes pažįstame ir mylime. Taip, jis vadinasi WD-40. Kodėl? Nes aukso valymas yra tarp dviejų tūkstančių panaudojimo metodų, kuriais gali pasigirti WD-40.

WD-40 naudojimas, norint nuvalyti auksą, palengvina visą procedūrą. Apipurkškite švarią skiautę  WD-40 purškalu, kol ji persisunks, o po to švelniai nuvalykite savo aukso dirbinį. Ir… viskas! Norint nuvalyti auksą su  WD-40 jums pakaks keleto akimirkų.

Dar vienas WD-40 naudojimo pranašumas yra tas, kad padeda panaikinti įbrėžimus, esančius ant aukso. Aukščiau aprašytas būdas be abejo yra veiksmingas, tačiau jis nepadės pašalinti įbrėžimų, kurių gali būti ant Jūsų auksinio dirbinio paviršiaus. O su WD-40 Jūs gali būti tikri, kad ne tik aukso dirbinys bus nuvalytas, bet ir įbrėžimai bus mažiau matomi.

Daugiau informacijos apie WD-40 produktus galite rasti čia:

https://wd40.lt/produktai/