Ar žinojote, kad WD-40 gali padaryti stebuklus jei jį naudosite automobilio apmušalų valymui? Žemiau rasite automobilio apmušalų valymo instrukcijas:

Automobilio apmušalų valymo instrukcija

Kai kalbame apie automobilio apmušalus, faktas yra tas, kad jis neabejotinai gražiai atrodo Jūsų automobilyje. Tačiau nepamirškime, kad apmušalai gali lengvai susitepti. Nesvarbu, ar tai dėmės nuo rytinės kavos, ar nuo piešimo kreidelių, apmušalus reikia prižiūrėti rūpestingai, jei norite jie atrodytų nepriekaištingai. Tačiau gali nutikti ir taip, kad apmušalai vistiek susitepė, nepaisant visų atsargumo priemonių kurių ėmėtės. Tačiau yra keletas būdų, kuriuos galite naudoti norint nepriekaištingai išvalyti automobilio apmušalus:

Naudokite dulkių siurblį

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti tai atsikratyti visų nereikalingų dulkių, nešvarumų ir šiukšlių esančių Jūsų automobilyje. Turite kruopščiai išsiurbti ne tik automobilio sėdynes bet ir likusias vietas esančias automobilio salone.

Apmušalų valymas

Išsiurbus automobilio saloną su dulkių siurbliu. Laikas pradėti valyti automobilio apmušalus. Pripilkite vieną kibirą karšto vandens, o kitą – šalto vandens. Valyti reiks daugiausia karštu vandeniu. Šaltas vanduo bus naudojamas valymo pabaigoje. Įpilkite šaukštą skalbimo miltelių į kibirą kuriame yra karštas vanduo. Tai bus naudojamama kaip Jūsų automobilio apmušalų valiklis.

Paimkite kempinėlę ar šluostę ir panardinkite į ką tik paruoštą plovimui skystį. Patartina naudoti kempinėlę, jos dėka darbas bus ne tik efektyvesnis, bet ir greitesnis. Kempinėle kruopščiai nušveiskite visas sėdynes.

Valant apmušalus drėgna kempinėle, galite nesunkiai persistengti.  Svarbu per daug nesušlapinti apmušalų, nes padarysite daugiau žalos nei naudos. Atminkite, Jūsų sėdynės turi būti vienodai drėgnos ir švarios. Jei taip nėra, turite kartoti veiksmą, kol pasieksite norimą rezultatą. Baigus valyti apmušalus su karštu vandeniu, laikas pasinaudoti šaltu vandeniu esančiu kibire šalia Jūsų. Sudrėkinkite šluostę šaltame vandenyje ir naudokite nešvarumams bei plovikliams, esantiems ant automobilio apmušalų paviršiaus, nuvalyti.

Sunkiai įveikiamoms dėmėms

Kai kalbame apie automobilio apmušalų valymą, ypač tekstilinių. Turime paminėti, kad yra tam tikrų dėmių, kurias pašalinti bus sunku. Vadinasi, turėsite naudoti įvairius rinkoje esančius valymo priemones.

Kalbant apie įvairių valymo priemonių naudojimą, nežinome kaip jos paveiks valomą paviršių. Valymo priemonės gali Jus nustebinti išvalydamos dėmes arba nuvilti atsiradus dar didesnei dėmei. Dėl šios priežasties ekspertai siūlo visada išbandyti valymo priemones mažame, nepastebimame automobilio apmušalų plote. Atsiminkite: valymo priemonių tikslas yra Jums padėti, o ne padaryti žalos!

WD-40 galia

Turint omenyje įvairių valymo priemonių problemas, būtina atkreipti dėmesį, kad WD-40 yra išimtis. WD-40 siūlo automobilių savininkams galimybę pasirūpinti tam tikromis dėmėmis esančiiomis automobilyje apmušalų ir kilimų.

Gal išpylėte kavos ant savo automobilio sėdynės, o gal Jūsų vaikas, grįždamas iš meno pamokų ant sėdynės paliko dėmių nuo dažų? Nepriklausomai kokia tai dėmė, WD-40 gali Jums padėti. Kaip ir valymo priemonių atveju, pirmiausia išbandykite ją mažame plote.

Kas galėjo pasakyti, kad WD-40 gali padėti išvalyti automobilio apmušalus! Be to, WD-40 siūlo daug daugiau panaudojimo būdų, palengvinančių mūsų gyvenimą!