Laikas sutepti jūsų durų vyrius? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip tai padaryti naudojant tepalą:

Durų vyrių sutepimas – viskas ką apie tai turite žinoti

Nusibodo klausytis durų girgždėjimo? Jei taip, jums laikas sutepti durų vyrius. Tai tikrai paprasta ir nereikalauja jokių techninių žinių. Štai kaip galite sutepti durų vyrius:

Įsigykite tinkamą durų tepalą

Norint  tinkamai sutepti durų vyrius, svarbiausia įsigyti tinkamą tepimo priemonę, tiesa? Neturint šios priemonės tepalo durų vyrių sutepti turbūt nepavyks…? Renkantis tepalą, atkreipkite dėmesį į tai, ar jis galės prasiskverbti net pro purvo ir seno tepalo sluoksnį, susidariusį ant vyrių vidinio mechanizmo. Į tai būtina atkreipti dėmesį, jei norite, kad durys ir toliau nepriekaištingai jums tarnautų. Rekomenduojame įsigyti tepalą tūbelėje su plonu antgaliu, kad lengvai galėtumėte prieiti prie smulkių vyrių dalių.

Prekyboje rasite įvairių skirtingų prekių ženklų tepalų. Rinktis yra iš ko. Tačiau daugelis sutiks, kad WD-40 puikiai tinka durų sutepimui. Nepriklausomai nuo to, ar norite sutepti durų vyrius, ar ką nors kita, WD-40 šiam darbui puikiai tiks. Šis daugiafunkcinis aerozolis gali būti naudojamas ne tik durų sutepimui, bet ir daugeliui kitų tikslų.

Raskite ir išimkite vyrio kaištį

Kai rasite tinkamą durų tepalą, kitas žingsnis – vyrių kaiščio išėmimas. Vyrio kaištis – tai vyrio dalis, kuri jungia duris su siena. Norint užtikrinti, kad durys negirgždėtų ir lengvai darinėtųsi, šį kaištį reikės išimti ir sutepti atskirai.

Vyrio kaištį išimkite ilgomis replėmis, po truputį judindami jį prieš laikrodžio rodyklę. Turėkite omenyje, kad darbo vietos plotas šiuo atveju itin ribotas, tad būkite atsargūs ir nesusižalokite rankų. Saugumo sumetimais galite paprašyti, kad kas nors jums padėtų! Atsižvelkite į tai, kad vyrio kaištis gali būti surūdijęs arba aplipęs sudžiuvusiu tepalu, todėl jį išimti gali būti sunku. Tokiu atveju, norint lengvai išimti šį kaištį gali būti efektyvu naudoti WD-40 riebalų šalinimo priemonę.  Užpurkškite pakankamą kiekį WD-40 ant vyrių ir palikite kuriam laikui, kad priemonė prasiskverbtų pro rūdžių ir seno tepalo sluoksnį – tuomet galėsite lengvai nuimti vyrio kaištį.

Patikrinkite durų vyrį

Kai išimsite vyrį, apžiūrėkite jį ir patikrinkite, ar nėra pažeidimų ir probleminių vietų. Laikui bėgant, durų vyriai ne tik praranda savo formą, bet ir dažnai tampa nebetinkami naudoti dėl korozijos. Todėl labai svarbu apžiūrėti ir įvertinti vyrio būklę bei, jei reikia, jį pataisyti ar pakeisti. Jei vyrio kaištis įlenktas arba labai nešvarus ir aplipęs riebalais, skirkite daugiau laiko jo atnaujinimui.

Šiam darbui galite efektyviai panaudoti WD-40 purškalą. Jei vyrio kaištis surūdijęs, WD-40 tepalą galite naudoti ne tik tam, kad nuvalytumėte rūdis, bet ir kad jį apsaugotumėte nuo tolimesnio rūdijimo. Norint, kad durys negirgždėtų ir lengvai darinėtųsi, privalote vyrį prižiūrėti ir pasirūpinti, kad jis išliktų geros būklės.

Sutepkite

Kai išimsite durų vyrių mechanizmo komponentus, sutepkite juos. Prieš sutepant judančią vyrio dalį, pirmiausia nuo jo rekomenduojame nuvalyti visą purvą ir nešvarumus. Tam galite naudoti WD-40, jis efektyviai pašalina visus riebalus ir nešvarumus, susikaupusius ant jūsų durų vyrių. Užpurkškite WD-40 ir palikite keletui minučių. Po to nuvalykite švariu, sausu skudurėliu. Tepalas turi lengvai nusivalyti, tik būkite atsargūs, kad produkto neprivarvėtų ant grindų.

Dabar galite sutepti  vyrius. Viskas, ką turite padaryti – supurkšti visus vyrius durų tepalu (WD-40) taip, kad tepalas pilnai juos padengtų, tada skudurėliu nuvalyti perteklių. WD-40 tepalas ne tik užtikrins, kad durys nepriekaištingai funkcionuotų, bet ir vyrių komponentus saugos nuo korozijos. Atlikę darbą vyrius įstatykite atgal ir iš karto pastebėsite, kad jūsų durys darinėjasi sklandžiai, be jokio girgždėjimo ar cypimo.

Taigi, naudojant WD-40 purškalą, durų vyrius sutepti išties paprasta. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl WD-40 yra toks mėgstamas ir plačiai naudojamas nes jį galima naudoti daugelyje sričių, ne tik durų vyriams sutepti. Tai purškalas, kurį galima naudoti daugiau nei dviem tūkstančiais būdų!

Durų vyrių sutepimas

Peržiūrėkite šį video:

https://www.youtube.com/watch?v=qI-8PdxWCEA