Girgždantys durų vyriai gali lengvai išvesti iš kantrybės bet ką. Vietoj naudojamų įprastų tepalų girgždantiems durų vyriams, kodėl gi neišbandžius WD-40.

Kaip sutepti girgždančius durų vyrius

Ar kada nors susidūrėte su girgždančiais durų vyriais? Jei jūsų atsakymas yra teigiamas, skaitykite toliau ir sužinosite, kaip dėka WD-40 galite pašalinti girgždesį.

Išimkite vyrių kaištį

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti norint išvengti girgždančių vyrių reiktų juos išardyti. Uždarykite duris, įsitikinkite kad šalia savęs turite plaktuką ir kaltą metalui. Iš vyrio apačios pakalkite plaktuku, kai kaištis bus pakankamai atlaisvintas, galėsite lengvai jį ištraukti naudodamiesi plaktuko arba atsuktuvo pagalba. Jei vyriai surūdiję, taip lengvai to nepadarysite.

WD-40 pagalba atlaisvinsite surūdijusius vyrių kaiščius. Dėl to įrankis kurį naudotumėte durų vyrių atlaisvinimui nebus reikalingas.  Atminkite, kad įrankį, kurį naudojate durų vyrio atlaisvinimui, nebus reikalingas.

Sutepkite vyrių kaiščius tepalu

Pašalinus vyrių kaiščius, laikas juos sutepti. Tepalo dėka vyrių kaiščiai tarnaus jums ilgiau. Priemonių pasirinkimas yra platus. WD-40 yra tepalas ir rūdžių surišėjas, tai dviguba nauda. Viskas, ką jums reikia padaryti, tiesiog užpurkšti WD-40.

Įstatykite duris atgal į vietą

Pakreipkite kaiščius atgal į durų vyrį, kol durų vyriai bus pakankamai stabilūs, kad vėl galėtumėte naudoti plaktuko ir metalinio kalto derinį. Tai padarę, pabandykite kelis kartus atidaryti ir uždaryti duris. Atidarę ir uždarę duris pamatysite, kad girgždesio nebėra.

Kodėl darbams atlikti naudoti WD-40?

Žvelgiant su perspektyva WD-40 naudojimas jums bus tikras pagalbininkas sutepant durų vyrius. Norėdami jums padėti pasirenkant patariame atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

Surūdijęs durų vyrių kaištis

Jei jūsų vyrių kaištis yra surūdijęs, jo pašalinimas tikrai bus sunki užduotis. WD-40 atlaisvins užstrigusį vyrių kaištį, kad galėtumėte lengvai jį nuimti.

Lengviau atliekamas darbas

Kalbant apie vyrių kaiščio sutepimą bet kokiu kitu tepalu, prieš nuimant vyrius įsitikinkite jog veiksmas bus tikrai naudingas. Dėka WD-40 pašalinsite girgždesį, aerozolis patenka net ir į siauriausias vietas.

Vienas iš daugelio darbų…

Kai kalbame apie WD-40, faktas yra tas, kad durų sutepimas tai tik vienas iš darbų. Žinoma, kad WD-40 yra naudingas atliekant daugiau nei du tūkstančius darbų, o tai reiškia, kad tai produktas, į kurį nereikės investuoti norint tik sutepti durų vyrius. Pasiruoškite mėgautis visais savo „darbais“.

Daugiau informacijos apie WD-40 produktus galite rasti čia: https://wd40.lt/produktai/