Kaip atlaisvinti surūdijusias veržles ir sraigtus? Pagrindinis sprendimas rūdžių pašalinimui. Naudokitės mūsų instrukcijomis, atlaisvindami surūdijusias veržles ir sraigtus su WD-40 pagalba!

Kaip atlaisvinti surūdijusias veržles ir sraigtus

Mums visiems yra pasitaikę susidurti su veržle, kuri per tam tikrą laiką surūdijo ir taip sukibo su greta esančiu varžtu, kad tapo viena visuma. Visada yra sunku atlaisvinti surūdijusias veržles ir sraigtus, bet yra keletas metodų, kurie gali Jums padėti, susidūrus su tokia problema. Žemiau pateikiamas būdų sąrašas, kurie ateis Jums į pagalbą, atlaisvinant surūdijusias veržles ir sraigtus:

Įvertinkite varžto veržlės būklę

Kalbant apie surūdijusias veržles ir varžtus, pirmiausia Jūs turite nuspręsti, veržlė ar varžtas gali nulūžti jei jį bandysite atsukti nepašalinus rūdžių. Kitas dalykas, kurį Jums reikia išsiaiškinti, yra tai, ar veržlė ir varžtas turi papildomą fiksavimo elementą. Daugelis gamyklinių veržlių yra su sriegių fiksavimo elementu (poliamido žiedu), kurį galima suminkštinti kaitinant.

Be to nuspręskite, ar surūdijusią veržlę, varžtą ar sraigtą yra verta išsaugoti. Jei bandant jį atsukti jis deformuosis. Nėra prasmės bandyti išsaugoti tvirtinimo detalę, kurios nepanaudosite vėliau. Geriau jau sulaužyti tokias surūdijusias detales ir pakeisti jas naujomis, kurios tarnaus ilgiau.

Pašalinkite kiek įmanoma daugiau rūdžių, naudodami Premium produktus

Jei bandėte pasinaudoti savo jėga, bet tai nesuteikė jokių rezultatų, nesijaudinkite. Siekiant atlaisvinti surūdijusias veržles ir varžtus, yra ir kitų būdų.

Jei nusprendėte, kad verta išsaugoti veržlę, varžtą ar sraigtą, ir matote, kad juos išgelbėti dar galima, nuo jų Jums reikia pašalinti kiek įmanoma daugiau rūdžių. Tai galima padaryti naudojant vielinį šepetį. Juo pašalinsite daug purvo ir dulkių, bet geriausia naudoti produktą, kuris padeda Jums atlaisvinti užrūdijusias dalis tokį WD-40 Multi-Use Product. Tai yra viena geriausių priemonių, kurią tik galite rasti surūdijusių veržlių ir varžtų atlaisvinimui.

 • WD-40® Smart Straw

  Jei yra kokių nors sunkiai pasiekiamų surūdijusių vietų, šis produktas bus geriausias pasirinkimas, norint atsikratyti rūdžių. Jis parduodamas su lanksčiu 20cm ilgio šiaudeliu. Šiaudelis pagamintas, naudojant aukščiausios kokybės lanksčią medžiagą, kuri gali sulinkti tiek, kiek tik reikia. Jis taip pat purškia dviem būdais, kad būtų lengviau pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas, taip pat tirpalas pašalina drėgmę ir greitai džiūsta, užtikrindamas, kad dėl drėgmės neįvyktų trumpųjų sujungimų.

 • WD-40® Multi-Use Product

  Šis produktas saugo metalus nuo korozijos ir rūdžių. Jis prasiskverbia į detalę, pašalina drėgmę ir sutepa, apsaugodamas nuo tolesnio rūdijimo. Tai tirštas gelinis tepalas, kuris pasilieka ten, kur jį užpurškėte. Tai ne tik padės Jums išlaisvinti surūdijusias dalis, bet taip pat suteiks 12 kartų ilgiau trunkantį sutepimą, kuris padeda išvengti rūdijimo iki metų.

   Ilgai pamirkykite surūdijusias dalis

  Kai jau pasirinkote tinkamą produktą sutepti surūdijusius plotus, kitas veiksmas yra užpurkšti jį ir palikti veikti pažeistus plotus tam tikrą laiką. Reikia šiek tiek laiko, kad suveiktų ši priemonė, o po to Jūs galėsite lengvai atlaisvinti surūdijusias veržles ir sraigtus. Ir vėl, svarbiausia čia – kantrybė. Galbūt Jums nepavyks atlaisvinti jų iš karto, bet tai vis geriau nei prarasti veržles ar sraigtus.

  Sudarykite šiek tiek atsvaros

  Pamirkę veržles tepale pakankamai ilgai, paimkite veržliaraktį su ilga rankena, kad sudarytumėte daugiau atsvaros. Būkite atsargūs, kad nenulaužtumėte surūdijusių veržlių, naudodami per daug jėgos. Taip pat turėtumėte dėvėti paminkštintas mechaniko pirštines, kad apsaugotumėte plaštakas.

  Jei Jūs atidžiai atlikote aukščiau nurodytus veiksmus, procesas turėtų baigtis šiame etape. Svarbiausias dalykas, norint atlaisvinti surūdijusias veržles ir sraigtus, yra tinkamų tepalų naudojimas. Be šių tepalų taptų labai sunku išsaugoti veržles ir sraigtus, jau nekalbant apie jų atlaisvinimą. Jei naudosite tinkamą tepalą, galėsite atlaisvinti visokias surūdijusių veržlių ir sraigtų rūšis ir galėsite juos vėl naudoti, nes šio proceso metu jie nebus pažeisti.

  Pagrindinis sprendimas surūdijusioms dalims

  Jei ieškote geriausių tepalų, kad įveiktumėte sunkią užduotį, atlaisvinant surūdijusias veržles ir sraigtus, Jūsų pagrindinis pasirinkimas turėtų būti WD-40. Kompanijos pavadinimas jau pasako viską. Ji gyvuoja jau daugiau nei 60 metų ir gamina veiksmingus tepalus, kuriuos taip pat ir lengva naudoti. Produktai idealiai tinkami naudoti visiems: nuo profesionalų iki žmonių, kurie mėgsta „Pasidaryk pats“ meistravimą. Šie tepalai, specialiai pagaminti surūdijusioms dalims, apsaugo metalą nuo korozijos ir rūdijimo, įsiskverbdami į pažeistą dalį ir išstumdami joje susikaupusią drėgmę. Jie idealiai tinka sutepti bet kokias rūdijančias dalis. Geriausia WD-40® Smart Straw ir WD-40® Multi-Use Product savybė yra tai, kad jie padeda atlaisvinti surūdijusias dalis ir taip pat metus laiko užtikrina šių dalių apsaugą nuo rūdijimo. Naudojant šiuos tepalus, Jūsų įrengimai bus saugūs ir Jums daugiau nebereikės kovoti su rūdimis ir korozija.

  Daugiau informacijos apie WD-40 produktus galite rasti čia:

  https://wd40.lt/produktai/