Kaip pašalinti flomasterių dėmes nuo sienų? Ar flomasterių dėmės ant sienų Jus nervina? Kodėl gi jų neatsikračius? Skaitykite toliau ir sužinosite, kaip pašalinti flomasterių dėmes nuo sienų:

Kaip pašalinti flomasterių dėmes nuo sienų

Vaikai iš tikrųjų yra palaima, tačiau kartais jie varo Jus iš proto. Pavyzdžiui, kada? Kai jie tampa ”Pikasais”, puošiančiais Jūsų sienas. Esant tokiam scenarijui, svarbu išlaikyti savitvardą. Tačiau nebūtina nervintis, nes yra nemažai būdų, kuriuos galite panaudoti, norėdami pašalinti flomasterių žymes nuo sienų. Tik nepamirškite prieš tai atlikti mažo bandymo, nes ne visi metodai tinka visoms sienoms! Štai keletas jų:

Visagalė kepimo soda

Ar yra nors vienas dalykas, ko negali atlikti geroji, senoji kepimo soda? Na… sąžiningai! Jūs surasite būdą panaudoti namų ruošoje kepimo sodą faktiškai visais atvejais. Nepriklausomai nuo to, ką tiesiogiai reiškia šios priemonės pavadinimas, kepimo sodos panaudojimo būdai yra beribiai – įskaitant ir flomasterių dėmių šalinimą nuo sienų. Viskas, ką Jums reikia atlikti, tai – paimti drėgną šluostę su nedideliu kepimo sodos kiekiu. Po to švelniai patrinkite šluoste flomasterių dėmes ant sienos. Rezultatai priklausys nuo žymių pobūdžio ir intensyvumo. Tačiau daugeliu atveju dėmės turėtų nusivalyti gana lengvai ir minimaliomis pastangomis.

Mėtinė dantų pasta

Dantų pasta?! Taip, dantų pasta! Dantų pastą taip pat galima panaudoti, naikinant flomasterių dėmes, kurias Jūsų vaikučiai paliko ant sienų. O gal Jūs galvojote, kad dantų pasta galima tik valyti dantis? Kad įgyvendintumėte šią procedūrą, Jums reikės tūbelės negelinės dantų pastos ir  šepetėlio. Dantų pastą reikės užtepti ant sienos ir panaudoti šepetėlį šveitimui, taip nušveisite flomasterių žymes. Abrazyvai, esantys dantų pastoje, nuvalys flomasterių dėmes, šveičiant Jūsų sienų paviršių. Tačiau turėkite omenyje: šis būdas pareikalaus DAUG sunkaus darbo ir netgi po to Jūs galite nepasiekti norimų rezultatų. Trumpai tariant: procedūros rezultatai tiesiogiai priklausys nuo Jūsų patirties šiame darbe.

Kieta plieno vilna

Padėjus prieš vaikus popieriaus lapą ir flomasterių rinkinį, visada jų vaizduotė įsisiautėja. Vaikai išlaisvina savo vaizduotę ir sukuria šedevrus, kurie mus stulbina. Tačiau egzistuoja tik viena problema: kai vaikai labai susijaudina, jie kartais pamiršta skirtumą tarp popieriaus ir tapetų. O tai reiškia, kad Jūsų tapetai tampa vieta, kurioje atsiranda jų šedevrai. Tai neabejotinai yra ne tai, apie ką Jūs svajojate, ar ne? Tačiau tokioje situacijoje į pagalbą gali ateiti plieno vilna, nes ji gali pašalinti flomasterių žymes nuo sienų… Jei ją  naudojate tinkamai. O tai reiškia, kad Jums reikės slysti tapetų paviršiumi, atliekant mostus tik  VIENA  kryptimi. Netrinkite sukamaisiais judesiais, nes tai sugadins Jūsų tapetus. Naudokite  plieno vilną tinkamai, ir Jūsų tapetai visai greitai vėl taps švaria drobe Jūsų vaikų eksperimentams!

Indų ploviklio ir vandens mišinys

Kai kam tai gali pasirodyti netikėta, tačiau indų ploviklio ir vandens mišinys faktiškai gali pašalinti nuo sienų flomasterių žymes. Viskas, ko Jums reikia šiam darbui, yra kibiras pilnas indų ploviklio, sumaišyto su karštu vandeniu.Šis būdas yra visiškai paprastas: paimkite kempinę, pamerkite ją į mišinį ir šveiskite flomasterių dėmes. Tačiau turėkite omenyje, kad, norėdami pasiekti teigiamo rezultato, turėsite daug ir sunkiai padirbėti. Taip pat vienas iš šios procedūros minusų yra tai, kad viskas gali pasibaigti ir tuo, kad kartu su flomasterių dėmėmis nusivalys ir dalis Jūsų sienų dažų. Juk nenorėtumėte, kad taip atsitiktų, ar ne?

Valymo čempionas actas

Kalbant apie vaikus ir flomasterių dėmes, reikėtų pabrėžti, kad Jūsų namų sienos yra tik vienas punktas iš daugelio sąraše, kuriame vardijami į pavojų patekę daiktai. Labai dažnai flomasterių dėmėmis išterliojami ir vaikų drabužiai. Esant tokiam scenarijui, actas gali padaryti stebuklus ir išspręsti šią problemą. Paimkite seną dantų šepetėlį, pamerkite jį į atskiestą actą ir trinkite juo flomasterių žymes. Po to įmeskite drabužius į skalbyklę ir tikriausiai flomasterių dėmių nebeliks .

Stebuklingasis WD-40

Visi aukščiau išvardinti būdai galioja, esant nesėkmei, taigi Jums būtina surasti geriausią sprendimą, kad nebūtų sugadintos Jūsų sienos. Kitas variantas yra pagriebti skardinę WD-40 ir apipurkšti šia priemone flomasterių dėmes. Po to, kai kelias minutes veiks WD-40, paimkite švarų skudurėlį ir nuvalykite WD-40 nuo savo sienos, o flomasterių dėmės dings kartu su šia priemone.

WD-40 ypač veiksmingas, kai plotas, kurį reikia nuvalyti, yra didelis. Be to WD-40 gali nuvalyti ir žymiklių dėmes. Taigi, ar turite vaikučių, kurie myli dailę? Na, tai ko laukiate? Šiandien pat įsigykite skardinę WD-40!

https://www.youtube.com/watch?v=nzDh1lXWG5Y