Kaip pašalinti kavos dėmes? Ar žinojote, kad yra būdas mėgautis kava, nebijant, kad ji išsipils ir atsiras dėmės. Skaitykite toliau ir sužinosite apie būdus, kuriais šalinamos kavos dėmės:

Kaip pašalinti kavos dėmes

Kas nemėgsta kavos?! Išskyrus arbatos mėgėjus! Kaip Jūs bemėgtumėte kavą, turite pripažinti faktą, kad vienas blogiausių dalykų, galinčių nutikti, yra ją išlaistyti. Kodėl? Todėl, kad su tokiomis dėmėmis kartais sunku susidoroti. Kad palengvintume kavos mėgėjų gyvenimą, pateiksime keletą būdų, kuriuos galima panaudoti, siekiant pašalinti kavos dėmes:

Senasis gerasis alus

Ar išliejote savo mylimą kavą ant savo brangiojo kilimo? Jei taip, nebūtina nervintis, nes alus ateis Jums į pagalbą. Ar Jūs įsivaizdavote, kad vienintelis būdas panaudoti alų yra išjudinti jausmus miesto centre esančioje aludėje? Bet kuriuo atveju… esmė yra tame, kad alus gali išimti kavos dėmes iš Jūsų kilimo. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai užpilti šiek tiek alaus tiesiai ant dėmės viršaus ir palikti kuriam laikui. Švelniai įtrinkite alų į kilimo audinį. Jums reikės keletą kartų pakartoti šį procesą ir kavos dėmė galiausiai dings. Bet ar žinote, koks yra pats didžiausias nuostolis, atliekant šią procedūrą? Jūs laistysite aukštos kokybės alų ant tokio nereikšmingo daikto kaip kavos dėmė!

Panaudokite druską

Ar Jūs sėdite kavinėje ir geriate kavą su senu, geru draugu prieš svarbų verslo susitikimą, kuris turi prasidėti po pusvalandžio? Ar Jūs atsitiktinai apsilaistėte kava savo marškinius, nes negalėjote susilaikyti po to, kai Jūsų draugas papasakojo jums anekdotą? Ar Jūs ką tik suvokėte, kad Jums reikės dalyvauti susitikime, o marškiniai aplaistyti kava? Tik vienas klausimas: „Ar netoliese yra druskos?“. Jei taip, Jums pasisekė. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai  gausiai užbarstyti druskos ant kavos dėmės ir leisti jai įsiskverbti į medžiagą. Kai druska turės laiko suveikti, nutrinkite ją nuo medžiagos popieriniu rankšluosčiu. Šis metodas visiškai nepašalins dėmės, bet ji MAŽIAU matysis ir neplis į šonus.

Išsiimkite truputį to kvapnaus baltojo acto

Baltąjį actą galima veiksmingai panaudoti, išimant kavos dėmes, kurios yra Jūsų drabužiuose. Tačiau procedūra priklausys nuo kavos dėmės intensyvumo. Jei dėmė maža ir apsiriboja mažu taškeliu ant Jūsų drabužio, Jums reikės patapšnoti dėmę rankšluosčiu, visiškai sušlapintu baltajame acte, prieš įdedant jį į skalbyklę. Tačiau jei kavos dėmė didesnė, patartina pamirkyti per naktį Jūsų drabužį tirpale, kuris susideda iš 3 dalių acto ir 1 dalies vandens. Įdėkite medžiagą į skalbyklę ir tikriausiai kitą rytą kavos dėmės nebebus. Tačiau turėkite omenyje, kad, dėmės valymas su baltuoju actu bus nemalonus dėl savo intensyvaus kvapo. Jei Jūs nepripratę prie to kvapo, tai Jums gali pasirodyti sunkus išbandymas!

Daugiau informacijos apie WD-40 produktus galite rasti čia:

https://wd40.lt/produktai/