Kaip pasirūpinti savo nupuošta kalėdine eglute, kai baigiasi Kalėdos

Ar žinote, kaip atsikratyti savo kalėdine eglute, kai baigiasi Kalėdos ir valomos jų dulkės? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau:

Kaip pasirūpinti savo nupuošta kalėdine eglute

Kalėdinės eglutės tikrai yra Kalėdų dvasios įkūnijimas. Tačiau dažnai, kai pasibaigia Kalėdų metas, jos tampa problema, tačiau taip nebūtinai turėtų būti. Yra daugybė būdų, kuriais Jūs galite atsikratyti savo kalėdinėmis eglutėmis. Štai keletas jų:

Naudokite polietileninį maišą

Pirmas dalykas, ką Jūs turite padaryti, atsikratydamas savo kalėdine eglute, yra užtikrinti, kad nepadarysite netvarkos. Vienas iš nuostabiausių būdų, kuriais Jūs galite užtikrinti, kad galėsite pašalinti kalėdinę eglutę, nepadarydami netvarkos, yra panaudoti polietileninį maišą. Statydami medelį, padėkite polietileninį maišą  po stovu. Maišą galima lengvai užmaskuoti medelio apsauginiu gaubtu. Prisiminę padėti polietileninį maišą tuo metu, kai statote eglutę, užtikrinsite, kad galėsite medelį lengvai pašalinti, užtempdami maišą aplink eglutę.

Išmetimas į tam skirtą vietą

Jūs galite pasirinkti tiesiog Jūsų kalėdinės eglutės išmetimą specialiuose eglučių surinkimo taškuose. Tačiau, prieš išmetant savo medelį, yra keletas būtinų sąlygų, kuriomis Jums reikės pasirūpinti. Pirmiausiai Jums reikės nuimti nuo savo kalėdinės eglutės visus papuošalus, blizgučius ir girliandas.

Faktiškai reikia pašalinti visus neorganinės kilmės papuošimus, taigi į tai įeina taip pat ir medelio stovas.

Barjerai dirvos erozijai

Paprastai sakant, dirvos erozija yra dirbamojo dirvos sluoksnio išsekimas. Dirbamasis dirvos sluoksnis tiems, kurie nežino, kas tai yra, yra viršutinis sluoksnis, kuris yra pats derlingiausias ir organiškiausias. Viršutinio dirvos sluoksnio išsekimas reiškia, kad dirvos kokybė prastėja ir dėl to žemė tampa mažiau derlinga. Kai kurios bendruomenės, tokios kaip Luiziana, naudoja kalėdines eglutes barjerų dirvos erozijai tikslams. Šie barjerai dirvos erozijai sumažina dirvos eroziją, o tai savo ruožtu užtikrina, kad neįtakojamas žemės derlingumas. Tai vienas nuostabiausių kalėdinių eglučių panaudojimo būdų, ypač tokiuose rajonuose, kuriuose dirva yra labai derlinga.

Paukščių lesyklėlė

Pakankamai šnekų apie Jūsų kalėdinių eglučių perdirbimą. Ar nepamąstėte apie jų panaudojimą po to, kai baigiasi kalėdinis laikotarpis? Na, jei Jūs dar nežinojote, kalėdinę eglutę galima panaudoti kaip paukščių lesalinę arba prieglobstį paukščiams Jūsų kieme už namo. Kai pasibaigia kalėdinis laikotarpis, nuimkite visus papuošalus ir girliandas nuo savo kalėdinės eglutės ir pastatykite medelį lauke, kad paukščiai ir kiti padarai galėtų naudoti jį kaip prieglobstį. Arba dar geriau užkabinkite keletą suvertų spragėsių ir šviežių apelsinų riekelių, kad medelis pritrauktų paukščių dėmesį. Kartais šie padarai nežino, kas jiems geriausia!

Yra daugybė būdų, kuriais Jūs galite panaudoti savo kalėdinę eglutę po to, kai baigiasi Kalėdos. Tačiau tai, ką nutarsite daryti, priklauso nuo Jūsų poreikių ir to, kam teikiate pirmenybę!

 

Daugiau informacijos apie WD-40 produktus galite rasti čia:

https://wd40.lt/produktai/