Kaip valyti automobilį žiemos metu? Ar mintis apie automobilio valymą ir žiemą yra nemaloni? Nesirūpinkite, nes šie patarimai pavers Jūsų darbą lengvu:

Patarimai, kaip valyti automobilį žiemos metu

Labiausiai automobilių savininkai skundžiasi, jog žiemą jų automobiliai pritraukia purvą, rūdis ir smėlį greičiau.

Nusivylę dėl to, kaip trumpai automobiliai išlieka švarūs po valymo, dauguma automobilių savininkų nutaria apskritai nustoti juos valyti. Jie nesupranta to, kad automobilio valymas žiemos metu būtinas, nes šiuo metu laiku prikibę nešvarumai yra labai kenksmingi jūsų automobiliui.

Keletas patarimų, kuriais Jūs galite pasinaudoti, valydami automobilį šią žiemą:

Naudokite laistymo žarną

Daugeliu atvejų laistymo žarnos pakaks, kad nuo savo dažyto paviršiaus nuplautumėte žiemos purvą. Šio purvo pašalinimas nuo ratų arkos yra svarbus, nes susikaupusiame purve laikosi drėgmė kuris savo ruožtu sukelia rūdijimą. Kad užkirstumėte tam kelią, svarbu kruopščiai nuvalyti nešvarumus ir užtikrinti kad  nesikauptų purvas dėl ko prasideda korozija.

Tačiau, jei norite visiškai neturėti jokių rūpesčių, susijusių su rūdimis, Jums rekomenduojame naudoti  WD-40. Vienas WD-40 sluoksnis ant Jūsų automobilio paviršiaus padės jį apsaugoti nuo korozijos, nepriklausomai nuo to, kaip drėgna bus. Pasirūpinkite, kad WD-40  nepatektų ant kitų automobilio dalių, tokių kaip padangos.

Dengimas vašku

Norint apsaugoti automobilį nuo purvo galima jį padengti vašku, tai suteiks papildomą apsaugos sluoksnį kuris saugos paviršių. Būtų idealu padengti automobilį vaško sluoksniu, prieš ateinant žiemai, tačiau tą padaryti niekada nevėlu. Atsižvelgiant į orą, koks jis yra šiuo metu, mes rekomenduotumėte Jums padaryti tai kaip galima greičiau!

Tačiau prisiminkite, kad jei Jūs stengiatės užkirsti kelią korozijai, būtų geriau nupurkšti savo automobilį WD-40.

Naujų kilimėlių įsigijimas

Ir kas nenorėtų papuošti savo automobilio vidaus naujais kilimėliais, kurie tuo pat metu yra gražūs ir patogūs? Tačiau, kalbant apie žiemos metą, Jums reikia atsižvelgti į faktą, kad Jūsų batai pastoviai padengs kilimėlių paviršių purvu, kuris nenuos jums ramybės. Ar nebūtų patogu išvengti šio nepatogumo ir žiemos metu paprasčiausiai pakeisti šiuos savo  grindų kilimėlius mažai nusidėvinčia gumine alternatyva?

Pristatome – WD-40

Ar Jūs bekalbėtumėte apie apsaugą nuo korozijos ar rūdžių šalinimą, žiemą automobilio valymas negali apsieiti be WD-40. Ar žinote kodėl? Todėl, kad WD-40 yra aerozolis, išstumiantis vandenį, kuris apsaugos Jūsų pasivažinėjimą nuo drėgmės šią žiemą. Tai reiškia, kad Jūs apsaugosite automobilį nuo rūdžių ir būsite ramūs kad pasirūpinote savo automobiliu.

Tačiau turėkite omenyje, naudoti WD-40 būtina dažnai ir Jums reikės padengti savo automobilį mažiausiai kartą per savaitę jei norite apsautų Jūsų automobilį visą žiemą. Jau praėjo tos dienos, kai automobilio parkavimas garaže žiemą buvo vienintelis būdas jį apsaugoti nuo korozijos. Su WD-40 mūsų gyvenimas tapo paprastesniu, patogesniu ir lengvesniu.

Daugiau informacijos apie WD-40 produktus galite rasti čia:

https://wd40.lt/produktai/