Kaip valyti dviratį

Jeigu jums patinka važiavimas dviračiu, tikriausiai norite juo važiuoti ilgą laiką. Norėdami kad taip ir būtų, dviratį turite laikyti švarų tik tuomet jis jums tarnaus ilgiau. Dviračio valymas ne visada yra pats įdomiausias darbas, tačiau galime patarti kad jis gali būti toks. Nuvalytas  dviratis važiuos geriau ir jūs jausitės laimingesnis.

Nuvalykite grandinę

Pirmiausas darbas kurį turite padaryti tai nuvalyti dviračio grandinę, kad pašalintumėte visą purvą ir nešvarumus. Svarbu tai padaryti, kad atsikratytumėte ant grandinės susikaupusio purvo, tepalų ir kitų nešvarumų. Dviračių valymas bus efektyvus jei jį valysite WD-40 priemonėmis. Dėka jų valymas jau nebus toks sudėtingas kaip anksčiau.

Nuvalykite stabdžių diskus

Antra, norint kad važiavimas būtų sklandus, stabdžių diskus taip pat turite laikyti švarius. Norėdami to pasiekti, naudokite nuriebalintoją, kuris tą darbą atliks lengvai.
Viskas, ką jums reikia padaryti, tai:

  • Užpurkškite nuriebalintojo ant popierinio rankšluosčio ir nuvalykite tepalą esantį ant diskinių stabdžių. Tai taip paprasta!
  • Mūsų nuriebalintojas pašalins visus nešvarumus, susikaupusius per ilgą laiką virš jūsų diskinių stabdžių. Geriausias dalykas kurį turi WD-40 nuriebalintojas yra tai, kad nepalieka likučių.

Sudrėkinkite dviratį

Kitas veiksmas tai sušlapinti dviratį ir naudoti valymo skystį. Naudodami kempinę, vandens žarną ar net slėginį purkštuvą, jūsų dviratis bus pats švariausias, kokį kada nors matėte. Jei nuspręsite naudoti aukšto slėgio purkštuvą, laikykitės papildomų atsargumo priemonių (apsaugokite guolius). Užpurkškite WD-40 dviračių valiklio, palikite kurį laiką įsigerti.

Šveiskite intensyviai

Norėdami pasiekti dar geresnių rezultatų, paimkite nedidelį šepetėlį ir pašalinkite likusius dviračio nešvarumus. Šveitimo intensyvumas priklauso nuo jūsų dviračio užterštumo. Norėdami palengvinti darbą, naudokitės dviračio valymui skirtu valikliu WD-40. Rezultatas jus nustebins!

Nuplaukite

Kai nuo dviračio paviršiaus bus pašalintas visas purvas  ir nešvarumai, nuplaukite viską vandeniu. Jei valysite dviratį sąžiningai, dviratis turėtų būti ypač švarus.

Nublizginkite

Norint kad dviratis atrodytų nepriekaištingai jį reiktų nublizginti. Norėdami išgauti blizgesį, blizginimui naudokite odinę zomšą, kad sugertumėte vandens perteklių. Po to paimkite PTFE purškiklį ir juo blizginkite dviračio rėmą. Nepamirškite naudodami purškiklį, saugokite kad nepatektų ant stabdžių sistemos. Nuvalykite dviratį minkšta šluoste ir jūsų dviratis spindės. WD-40 dviračių valiklis ne tik apsaugos jūsų dviratį bet ir suteiks blizgesį.

Sutepkite grandinę

Pagaliau atėjo laikas pasirūpinti dviračio grandine (nepraleiskite šio žingsnio). Kad važiavimas būtų sklandus, dviračių grandinę visada laikykite suteptą. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, naudokite WD-40 produkciją. Dviračių priežiūrai siūlome „sausą“ ir „drėgną“ tepalą. Jei nežinote kokį tepalą pirkti, naudokite WD-40 All Conditions. Jis grandinę apsaugos bet kokiomis oro sąlygomis.

Daugiau informacijos apie WD-40 produktus galite rasti čia:

https://wd40.lt/produktai/