WD-40 paraidžiui reiškia vandens išstūmimą (water displacement), 40 formulė. Šis pavadinimas kilo laboratorijoje, kurioje chemikai sukūrė šį produktą dar 1953 metais. Chemikas Norm Larsen bandė sukurti formulę, kuri padėtų išvengti korozijos – tai yra išstumtų vandenį. Normo užsispyrimas ir pastangos davė vaisių ir jis sukūrė šią formulę iš 40 bandymo.

Ką WD-40 daugiafunkcinis produktas daro?

WD-40 DAUGIAFUNKCINIS PRODUKTAS ATLIEKA PENKIAS PAGRINDINES FUNKCIJAS:

SUTEPA: sutepantys ingredientai produkte plačiai išsisklaido ant paviršiaus ir tvirtai prikimba prie judančių dalių.

ĮSISKVERBIA: WD-40 daugiafunkcinis produktas atriša rūdis nuo metalo ir pašalina prikibusius nešvarumus.

APSAUGO: korozijai atsparūs produkto ingredientai metalo paviršius apsaugo nuo drėgmės ir kitų koroziją keliančių veiksnių.

PAŠALINA: WD-40 daugiafunkcinis produktas veikia purvą, nešvarumus ir riebalus. Naudokite produktą įrankių, įrangos ar transporto priemonių valymui. WD40 skystas daugiafunkcinis produktas taip pat tirpdo klijus, taigi juo lengva nuvalyti klijų ar kitos klijuojančios medžiagos perteklių.

IŠTRAUKIA DRĖGMĘ: Kadangi WD40 daugiafunkcinis produktas ištraukia drėgmę, jis greitai išdžiovina elektrines sistemas ir pašalina drėgmę iš mažų tarpelių.

Kokia WD-40 daugiafunkcinio produkto sudėtis?

WD-40 daugiafunkcinis produktas – tai universali priemonė, skirtas naudoti namuose, garaže ar fabrike. Jos sudėtyje yra sutepančių aliejų, kitų veikimo priedų, paviršinio aktyvumo medžiagų ir tirpiklių, kurie kartu sumaišyti sutepa, gerai įsigeria, ištraukia drėgmę, valo ir saugo nuo korozijos įvairių metalų paviršius. Negalime pilnai atskleisti produkto sudėties, nes tai mūsų labiausiai saugoma paslaptis, tačiau drąsiai galime pasakyti, ko šio produkto sudėtyje nėra. WD40 sudėtyje nėra žuvų taukų. Taip pat nėra jokių kancerogenų, teratogenų ar mutagenų. Nėra jokių sunkiųjų metalų. Nėra jokių abejotinų medžiagų. Taip pat nėra silikono ir rūgščių. WD40 sudėtyje yra C02 propelento (vietoj LPG), dėl to kiekvienoje pakuotėje yra daugiau produkto.

Kiek laiko galioja WD-40 daugiafunkcinė priemonė?

WD40 yra atsparus produktas, sukurtas ir gaminamas pagal labai aukštas specifikacijas, taiga jį galima naudoti ir jis išlieka efektyvus beveik nelimituotą laiką. Visgi galutinis galiojimo laikas labai priklauso nuo mechaninių elementų, tokių kaip aerozolių buteliukų vožtuvai. Todėl produktas tinkamas naudoti išlieka 5 metus nuo pagaminimo datos, nors dažnai bus efektyvus ir ilgesnį laiką. WD40 produktą rekomenduojama laikyti 4-54 laipsnių Celsijaus temperatūroje ir prieš naudojimą visada gerai suplakti.