Ar pavargote nuolatos valyti veidrodžius vonioje? Valydami juos tikriausiai darote keletą klaidų. Skaitykite toliau ir sužinosite veidrodžių valymo būdus.

Klaidos kurias dažniausia darome valydami veidrodžius

Visiems patinka švarūs veidrodžiai, tačiau koks yra geriausias būdas juos išvalyti? Įvardinsime klaidas, kurias žmonės dažniausia daro valydami vonioje veidrodžius, ir patarsime kaip jų išvengti.

Nešvarių šluoščių naudojimas

Viena dažniausių klaidų, kurias darome valydami veidrodžius, yra tai, kad juos valome nešvaria šluoste. Ir tai nėra gerai. Valymo šluostės retai būna švarios, nes dažnai mes jas pamirštame ir ant jų susikaupia nešvarumai ar dulkės. Su tokiomis šluostėmis negalėsite tinkamai išvalyti vonioje esančių veidrodžių.

Per daug naudojame valiklių

Stiklams skirti valikliai ne visada yra tai ko Jums reikia. Jie gali sukelti daugiau problemų nei naudos. Juos naudojant ne visada gauname norimus rezultatus, taip pat turime juos kruopščiai nuvalyti nuo paviršiaus. Reikės įdėti daug darbo norint tinkamai išvalyti norimus stiklus.

Valymas naudotomis kempinėmis

Daugelis iš mūsų  savo vonios, kriauklės, veidrodžio ir tualeto valymui naudojame tas pačias kempinėles. Jei ir Jūs taip darote, turite keisti šį įprotį, nes tai didina valomų paviršių užterštumą. Visiems vonios kambario valymo darbams labai rekomenduojama  turėti skirtingas kempinėles. Tam, kad kempinėlės nesusimaišytų, jas pažymėkite. Norėdami savo kempinėles išlaikyti švarias, jas sudrėkinus pakaitinkite mikrobangų krosnelėje, taip pašalinsite visas bakterijas. Svarbu, kad vonios veidrodžiai būtų ne tik švarūs, bet ir be mikrobų ar bakterijų.

Pamiršus padengti veidrodį priemonėmis nuo rasojimo

Jei mėgstate maudytis po karštu dušu, valydami veidrodžius vonioje turite naudoti efektyvias priemones nuo rasojimo. Dėl susidariusių karšto dušo garų Jūsų vonios veidrodis aprasoja, norėdami to išvengti veidrodžio paviršių padenkite skutimosi putomis.

Viskas, ką Jums reiks padaryti, tai užtepti skutimosi putas ant veidrodžio paviršiaus ir nuvalyti švariu rankšluosčiu. Skutimosi putos sudarys ploną plėvelę ant veidrodžio paviršiaus, jis taps švaresnis bei neaprasos. Atlikus šį veiksmą prieš einant į dušą, įsitikinsite, kad veidrodis neaprasoja.

Viena didžiausių klaidų, kurią galite padaryti valant veidrodžius tai nenaudoti magiškojo WD-40. WD-40 išvalys jūsų veidrodžius ir apsaugos nuo rasojimo. Taip pat WD-40 gali būti naudojamas tūkstančiams kitų tikslų.