Kuo WD40 gali būti naudingas šią žiemą

Panašu, kad pasiruošimas žiemai ir namų ruošos darbai vyksta tuo pat metu. Kaip bebūtų, magiškasis WD40 gali pasirūpinti nemaža jų dalimi.

10 WD40 naudojimų būdų šią žiemą

Daugeliui žmonių žiema yra mėgstamiausias metų laikas. Tačiau net jie negali paneigti fakto, kad žiemą padaugėja papildomų darbų. Tokie papildomi darbai gali apsunkinti jūsų žiemos sezoną, jei jų neatliksite tinkamai. Štai kaip WD40 gali jums padėti šią žiemą:

Apsaugo batus nuo drėgmės

Ar jūs susimąstėte kaip apsaugosite batus sniegui sningant? Ar nebijote kad snigs ant jūsų gražių batų? Jeigu taip, turėtumėte žinoti, kad jums nereikia investuoti į brangų vandeniui atsparų batų purškalą. Kodėl? Dėl to, kad geras, senas WD40 jums padės. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai apipurkšti batus WD40 ir tuomet galite drąsiai eiti sniegui sningant. Jums gali prireikti pakartotinai apipurkšti, priklausomai, kaip dažnai juos nešiojate  sniegui sningant! Pabandykite ant batų ir įsitikinkite tuo patys!

Prevencija nuo sniego kaupimosi

Artinasi smarki sniego audra? Jei atsakymas yra taip, tuomet reiktų tam pasiruošti, tiesa? Iš daugybės paruošiamųjų darbų, kuriuos turėsite atlikti, įsitikinkite, kad sniegas nesikauptų ant jūsų namo išorės langų ir palangių. Yra daugybė būdų, kaip galite tuo pasirūpinti, tačiau pas lengviausias ir paprasčiausias būdas langus ir palanges apipurkšti WD-40.

Pašalinkite vašką iš kilimo

Koks atostogų periodas be Kalėdų, tiesa? Na, o per Kalėdas visada yra galimybė išpurvinti savo kilimus netyčia nubėgusiu žvakių vaškui ar klijams. Štai nuotrauka kaip WD-40 padeda pašalinti vašką ir klijus nuo jūsų elegantiškų kilimų. Naudodami WD-40 galėsite mėgautis atostogomis taip, kaip ir nusipelnėte!

Apsaugoti paukščių lesyklėles nuo voverių

Žiema yra metų laikas, kai visi – tiek žmonės, tiek gyvūnai – ieško jaukumo. Voverės taip pat nėra išimtis, ieškodamos jaukumo ir maisto, dažnai sutinkamos besimėgaujančios paukščiams skirtu lesalu. Kad ir kokios jos mielos būtų, faktas yra tas, kad paukščių lesyklėlė negali atlikti savo paskirties (maitinti paukščius), kol voverės iš jų maitinasi. Apipurškite lesyklėlės stogelį WD-40 ir voverės negalės patekti į lesyklėlę. Tačiau patariame voverėms padaryti taip pat ir ką nors malonaus.

Apsisaugojimas nuo vapsvų lizdų

Jei gyvenate name, kur vapsvos kiekvieną žiemą ir pavasarį mėgsta sukti savo lizdus, tuomet WD40 yra būtent tai, ko jums reikia. Užpurkškite WD-40 po stogu ir visose kitose vietose kur įprastai vapsvos suka savo lizdus. Ir štai! Jums nereikės kovoti su vapsvų lizdais visus metus. WD-40 dėka jums nereikės griauti vapsvų lizdų, net jei jie jau buvo susukti. Ar kada susimąstėte koks būtų jausmas, jei jūsų namus kas nors griautų?

Lengvai atskirs stiklines

Galbūt pastebėjote kad žiemą, kai temperatūra krenta,  viena į kitą sudėtas stiklines gali būti sudėtinga išimti. Ką jūs darytumėte tokiu atveju? Jei jūs atsakėte: “panaudok jėgą!”, tuomet sudainuokime „aleliuja“ abiems jūsų stiklinėms. Rekomenduojame įpurkšti šiek tiek WD-40 tarp stiklinių, palaukti keletą sekundžių ir tuomet atsargiai atskirti stiklines. Nepamirškite po to išplauti stiklines!

Saugojant nereikalingus daiktus

Žiema yra metų laikas, kai daug daiktų tampa nebereikalingi, tokie kaip kiemo dekoracijos. Norint apsaugoti tokius daiktus nuo rūdijimo, rekomenduojame juos apipurkšti WD-40 ir padėti į garažą saugojimui, kol jie vėl bus reikalingi!

Puikiai valo kavos dėmes

Diskusijos apie žiemą visuomet liks nepilnavertės nepaminėjus kavos, tiesa? Krentant temperatūrai vis labiau atsiranda meilė kavai, jei žinote ką turime galvoje. Kaip bebūtų visada yra galimybė išlieti kavą ant drabužių, tiesa? Šiuo atveju WD-40 gali jums padėti, jo pagalba lengvai pašalinsite kavą nuo drabužių ir kilimų. Atsikratykite kavos dėmių akimirksniu naudodamiesi WD-40.

Pagalba protezo nuėmimui

Jei dėvite protezą, turbūt žinote, kaip kartais sunku gali būti jį nusiimti, ypač žiemą. Tačiau WD40 tuo taip pat gali pasirūpinti. Jei jūsų protezas kada nors užstrigtų, užpurškite WD-40 ir lengvai jį nuimsite.

Seno vaško pašalinimas nuo snieglenčių

Žiema yra metų laikas kai vėl išsitraukiam slides ir snieglentes, tiesa? Tačiau prieš sezoną jas reikia kruopščiai nuvalyti pradedant seno vaško išvalymu. Užpurškite ant paviršiaus WD40 ir nugremžkite vašką akrililiniu grandikliu. Slidžių ar snieglenčių valymui galite naudoti ir žalvarinį grandiklį.

Visi šie neįtikėtini būdai kaip galite naudoti WD40 yra tik Aisbergo viršūnė, nes yra daug daugiau būdų, kaip gali pagelbėti WD40. Atsižvelgdami į šį faktą, kuo galite pagrįsti, kodėl šią žiemą neturite skardinės ar dviejų WD-40?