Šiais laikas jau nedaugelis žmonių naudoja kontaktų valiklius, tačiau tie, kurie juos naudoja, papasakos Jums, kad jie netgi gali išgelbėti gyvybę. Skaitykite toliau, norėdami sužinoti daugiau:

Kur naudoti kontaktų valiklius

Dauguma šiuolaikinių žmonių nėra matę termino „kontaktų valikliklis“. Tačiau senoji mokykla puikiai susipažinusi su  šio produkto visais stebuklais, kuriuos jie gali padaryti. Trumpai tariant, kontaktų valikliai  paprastai yra skardinės kurios pripildytos suspausto oro ir valančios priemonės, kuri garuoja. Naudoti galima daugelį kontaktų valiklių, visų jų pagrindinė sudedamoji dalis yra izopropilo alkoholis. Kontaktų valiklių naudojimo tikslas yra pasirūpinti tokiu elektros komponentų valymu, kad jie galėtų tinkamai funkcionuoti ilgą laikotarpį.

Nepriklausomai nuo to, ar tai yra riebalai, tepalas, korozija ar kokia nors maisto medžiaga, kuri užteršė elektros komponentą –kontaktų valiklį galima panaudoti, veiksmingai šalinant visus nešvarumus, kad komponentai vėl būtų atnaujinti iki jų pradinės būklės. Galima rasti keleto rūšių kontaktinius valiklius, tai reiškia, kad jie pasižymi įvairiomis savybėmis ir būna įvairių specifikacijų. Tačiau dauguma šių kontaktinių valiklių gali veiksmingai atlikti šias tris funkcijas:

Valo

Kaip jau buvo aptarta anksčiau, daugiausiai kontaktų valikliai naudojami valyti elektriniams komponentams. Kontaktų valiklį galima panaudoti, siekiant atsikratyti visų rūšių purvo, lipnios masės ir nešvarumų nuo elektrinių komponentų paviršiaus. Tačiau kyla klausimas: kodėl tai svarbu? Pirmiausiai Jūs norėtumėte, kad Jūsų elektriniai komponentai atrodytų kaip galima geriau ir negadintų jūsų namų grožio. Antra, nešvarumai trukdo elektriniams komponentams veikti. Dėl to yra būtina laikas nuo laiko valyti elektrinius komponentus kontaktų valikliu, kad jie veiktų sklandžiai!

WD-40 Electrical Contact Cleaner Spray (Elektrinių kontaktų valiklis) pateikia šiam tikslui tobulą sprendimą. Dėl savo pažangios sudėties WD-40 Electrical Contact Cleaner Spray gali sunaikinti visus įvairius nešvarumus nuo jautrių Jūsų elektronikos ir elektrinės įrangos paviršių. Konkrečiai kalbant apie elektroniką, esmė yra ta, kad tikslumas ir precizija yra būtini reikalavimai, jei juos reikia valyti tokiu būdu, kuris yra ne tik veiksmingas, bet ir saugus. Dėl šios priežasties WD-40 Electrical Contact Cleaner Spray yra su Smart Straw (Išmaniojo šiaudelio) technologija, kuri garantuoja, kad purvas bus pašalintas su dideliu tikslumu ir absoliučia precizija. Prieš naudojant perskaitykite gamintojo instrukciją.

Pašalina oksidaciją

Dar svarbesnė elektros įrenginių  kontaktų valiklių savybė yra ta, kad jie pajėgūs pašalinti oksidaciją nuo jautrių elektronikos ir elektros įrenginių. Dauguma elektrinių įrenginių – pavyzdžiui, audio jungtys – susiduria su oksidacijos problema jų kontaktuojančiuose paviršiuose, jei tai yra žemesnės įtampos jungikliai. Aukštesnės įtampos jungikliai neturi tokių problemų. Šios problemos sprendimas galėtų būti jungiklių paviršių padengimas auksu arba sidabru, tačiau… kodėl turėtumėte tai daryti? Aš turiu omenyje, kad paviršių padengimo tokiu metalu kaip auksas kaštai žymiai nusvers jungčių pakeitimą kitais, tiesa? Kad išsaugotumėte savo sunkiai uždirbtus pinigus ir išvengtumėte bėdos kaskart keisti audio jungtis kitomis, galite panaudoti kontaktų valiklį.

WD-40 Electrical Contact Cleaner Spray tobulas šiam darbui. Nepriklausomai nuo to, ar elektrinio komponento kontaktai jau pažeisti korozijos ar jam tik reikia apsaugos nuo jos – WD-40 Electrical Contact Cleaner Spray galima naudoti abiem tikslams. Taip pat svarbi yra Smart Straw funkcija, nes jos dėka pasieksite sunkiai prieinamas vietas. WD-40 Electrical Contact Cleaner Spray sluoksnis ne tik apsaugos Jūsų elektrinius komponentus nuo oksidacijos ir korozijos, bet taip pat padarys tai saugiai! Prieš naudodami kažką ant elektronikos, prašome kruopščiai išstudijuoti gamintojo instrukciją.

Nepalieka nuosėdų

Viena svarbiausių aukščiausios kokybės kontaktų valiklių savybė yra ta, kad jie palieka mažai nuosėdų arba apskritai jų nepalieka. Kodėl tai svarbu? Na, įsivaizduokite, kad naudojate kontaktinį valiklį ant svarbaus elektroninio įrengimo ir jis palieka nuosėdas. Kas, Jūs manote, tada atsitiktų? Pirmiausiai Jums grėstų dar didesnė problema negu ta, kurią bandėte pašalinti dėl kurios purvas ir dulkės prilips prie nuosėdų ir visiškai sugadins elektros įrenginį. Dėl to, kad nepatektumėte į tokią keblią padėtį, Jums svarbu naudoti tik geriausius kontaktų valiklius.

WD-40 Electrical Contact Cleaner Spray tobulas šiam tikslui dėl to, kad jis greitai išdžiūsta ir nepalieka jokių nuosėdų, kokios jos bebūtų. Tai reiškia, kad, naudodami WD-40 Electrical Contact Cleaner Spray, Jūs galite būti tikri dėl fakto, kad, baigę darbą, Jūs nepakliūsite į bėdą. Tai taip pat reiškia, kad WD-40 Electrical Contact Cleaner Spray puikus daugeliui paviršių, kurių Jūs negalite sau leisti sugadinti – įskaitant tokius paviršius kaip plastikas ir guma. Ko daugiau Jūs galėtumėte norėti iš valiklio?

Išvada

Kai Jūs apsvarstysite viską, ką kokybiškas elektrinių kontaktų valiklis – toks kaip WD-40 Electrical Contact Cleaner Spray gali pasiūlyti, Jums teks pasakyti, kad jis tobulai tinka visiems tokiems atvejams, kai Jums reikia nuvalyti Jūsų elektrinius įrengimus. WD-40 Electrical Contact Cleaner Spray gali pasirūpinti nuo purvo nuvalymo iki apsaugos.

https://www.youtube.com/watch?v=jQiIRcjPzKI#action=share