Jūsų automobilio valymas gali būti bjaurus darbas, jei jo neatliksite teisingai. Tapkite valymo meistru, vadovaudamiesi šiais veiksmingais patarimais ir veiksmingai išvalysite savo automobilį. Skaitykite toliau ir sužinosite daugiau:

Laikykitės šių patarimų ir veiksmingai išvalysite savo automobilį

Daugumoje šeimų automobilis yra vienas iš svarbiausių vertingų daiktų. Tuo pačiu tai yra ir didelė investicija, dėl kurios mums yra ypač svarbu nuolat jį prižiūrėti. Prižiūrint juos gerai, jie gali puikiai veikti. Tam, kad Jūs taptumėte valymo meistru, užteks tik laikytis žemiau pateiktų veiksmų. Automobilį, kurio apačioje susikaupė purvas, gali lengvai paveikti korozija. Tai yra priežastis, dėl kurios nuolatinis automobilio valymas yra labai svarbus. Važiuodami švariu automobiliu Jūs apskritai jausitės kitaip, jis geriau veiks ir ilgiau tarnaus.

Žemiau pateikti patarimai, kaip veiksmas po veiksmo išvalysite savo automobilį, ir jį išsaugosite švarų.

Nuplaukite išorę

Pirmas veiksmas yra nuplauti automobilio išorę. Jei ant automobilio yra purvo, geriau nevalyti jo audiniu, nes tai gali palikti įbrėžimus ant automobilio paviršiaus. Sausas audeklas su purvu veikia kaip švitrinis popierius, braižantis dažus.

Automobilio plovimui reikės: vandens, šampūno ir švaraus mikropluošto audinio.

Nusausinkite

Naudokite švarų sausą audinį, kad jis sugertų visą vandenį nuo automobilio paviršiaus. Įsitikinkite, kad audinys yra gerai išskalbtas ir kad ant jo nėra jokio purvo. Arba galite naudoti lašų nuvalymo įrankį, kad, prieš sausindami savo automobilį, nuvalytumėte vandens lašus.

Poliruokite

Jei Jūsų automobilis yra tamsesnės spalvos, vaškas padės Jums ilgiau išlaikyti jo blizgesį. Naudokite vašką, kurį galite įsigyti tam tikrose parduotuvėse, tačiau jį tepdami, laikykitės nurodymų, esančių ant dėžutės. Automobilio poliravimas po jo valymo yra svarbus, nes jis neleidžia prilipti dulkėms ir kauptis vandeniui lyjant.

Išvalykite vidų

Po to, kai buvo nuplauta automobilio išorė, laikas pasirūpinti jo vidumi. Dulkių valymui nuo apdailos detalių, apmušalų bei kilimų naudokite drėgną šluostę. Taip lengvai išvalysite savo automobilį.

Vidaus detalių valymas

Automobilio vidaus detalėms skirtos priemonės padės išsaugoti jų blizgesį ir automobilio vidus atrodys kaip naujas ir malonaus aromato.

Nuriebalinkite ir sutepkite

Po to, kai nuplovėte automobilį, svarbu pašalinti riebalus nuo pagrindinių detalių, siekiant atsikratyti žalingos lipnios masės ir sutepti tokias detales, kaip vyriai. Tam tikslui naudokite WD-40. Tiesiog užpurkškite ant vietos, nuo kurios norite nuvalyti riebalus.

Jūs taip pat galite jį purkšti į spynas ir ant durelių vyrių, kad užtikrintumėte, jog jie taip lengvai nestrigs.

Šiuos aprašytus WD-40 Multifunkcinio produkto panaudojimo būdus WD-40 įmonei pateikė patys vartotojai. Šių panaudojimo būdų įmonė netikrino ir tai nėra WD-40 įmonės pasiūlytos naudojimo rekomendacijos. Kai Jūs naudojate WD-40 įmonės produktus, visada laikykitės instrukcijų ir atkreipkite dėmesį į bet kokius įspėjimus, kurie atspausdinti ant pakuotės.

Norėdami rasti daugiau informacijos, skaitykite mūsų tinklapyje:

https://wd40.lt/produktai/