Ar žinojote, kad purškiamas tepalas gali palengvinti daugybę kasdieninių darbų? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte:

Kartais purškiamas tepalas yra tai, ko jums reikia. Jis yra tikras išsigelbėjimas, kai kalbama apie kasdienius namų ruošos darbus. Tačiau tik nedaugelis iš mūsų žino, kokie galimi purškiamų tepalų naudojimo būdai. Turint tai galvoje, pristatome kelis naudojimo būdus:

Durų sutepimui

Nesvarbu, ar turite girgždančias duris, ar tiesiog norite apsaugoti savo durų vyrius nuo korozijos, visada tuo gali pasirūpinti purškiamas tepalas. Jums tereikia dažniau naudoti purkškiamą tepalą tuomet nereiks bijoti girgždėjimo ir rūdžių atsiradimo.

Dviračių grandinių sutepimui

Tas kas mėgsta važinėti dviračiais tikrai gali pasakyti, kad dviračio grandinė yra viena iš svarbiausių jo dalių. Dviračio eksploatacinės savybės tiesiogiai priklauso nuo grandinės kokybės ir būklės. Prižiūrint dviračio grandinę, turime pabrėžti purškiamo tepalo svarbą. Švari bei sutepta dviračio grandinė jums atneš daug daugiau naudos nei ta, kuri yra sausa ir nešvari. Jei jūsų dviračio grandinė yra geros būklės ir prižiūrėta, tuomet tikrai sutaupysite pinigų.

Automobilių langų pakėlėjo mechanizmui

Ar esate iš tų žmonių, kurie vis dar vairuojate automobilius, kurių langai yra valdomi mechaniniu būdu? Jeigu jūsų atsakymas yra teigiamas, tuomet jūs turėtumėte žinoti, kad laikui einant mechaninis langų pakėlimo mechanizmas vis sunkiau veikia. Šiuo atveju purškiamas tepalas gali būti labai naudingas, jo dėka langų valdymas  taps paprastas ir lengvas.

Sniego kasimui

Ar tai yra vėl tas metų laikas kai reikalingas sniego kastuvas? Jei jūsų namo įėjimą dengia stora, balta sniego antklodė, tuomet į rankas turite paimti sniego kastuvą. Sniego kasimas yra sunkus darbas, tad kodėl gi nepasilengvinus sau darbo? Prieš naudojimą sniego kastuvą rekomenduojame apipurkšti tepalu, tai neleis sniegui prilipti prie jūsų sniego kastuvo.

Važiuoklės sutepimui

Važiuoklė yra sudaryta iš daugybės metalinių dalių kurios glaudžiai susijusios viena su kita. Toks kontaktas yra svarbus, tačiau to pasekoje dalys bėgant laikui susidėvi kol galiausiai sugenda. Dėl to įrangos tampa nebeįmanoma naudoti. Taigi naudojant purškiamą tepalą, kuris stabdo nusidėvėjimą, gali būti prailgintas šių dalių ir mechanizmų tarnavimo laikas.

Užtrauktukams

Užtrauktukai turi savybę užstrigti kai juos dažnai naudojam.  Purškiamas tepalas palengvina užtrauktukų naudojimą esančių ant kuprinės, miegmaišių ar drabužių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpurkšti tepalą ant užtrauktuko ir jis veiks kaip naujas.

Batams

Ruošiatės išeiti į lauką kai yra sniego? Jei atsakymas yra teigiamas, greičiausiai, kai grįšite į vidų, jūsų batai bus padengti sniegu, kad taip nenutiktų prieš išeidami į lauką apipurkškite juos purškiamu tepalu.

Purškiamo tepalo dėka jūsų batai tarnaus daug ilgiau. Nepurkškite ant batų pado, nes jie taps slidūs!

Dėmėms

Jei pastebėsite, dėmių ant savo naujų marškinių, nesijaudinkite, tiesiog užpurkškite priemonės ant dėmių. Leiskite keletą minučių įsiskverbti ir išskalbkite skalbimo mašinoje ir dėmių kaip nebūta. Visada pabandykite nematomoje vietoje!

Apibendrinant galime pasakyti, kad purškiami tepalai yra ne kas kita, o tikri gelbėtojai. Tačiau reikia atsiminti, kad ne visi purškiami tepalai yra vienodi. Jei norite maksimalaus rezultato,siūlome išbadyti WD-40  purškiamą tepalą, jis yra tas kuris atliks šį darbą be priekaištų.