Ar jums reikia išvalyti savo dviračio grandinę? Mes turime įvairių priemonių, kurie padės jums tai padaryti. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte alternatyvių būdų:

Kaip išvalyti dviračių grandinę jos nenuimant

Ar žinojote, kad galite išvalyti dviračio grandinę nenuimdami jos nuo dviračio? Grandinės nuėmimas reikalauja papildomo laiko ir darbo. Norint sutaupyti laiko, yra alternatyvių dviračio grandinės valymo būdų.

Pastatykite dviratį į stovą

Nuimant dviračio grandinę valymui prireiks daugiau laiko ir darbo, nei valant jos nenuėmus. Prieš valydami dviratį pastatykite jį į stovą, kad lengviau būtų išvalyti. Jums nereikės jaudintis kad dviratis nukris. Be to, dviračio valymas šioje padėtyje bus lengvesnis ir greitesnis.

Norėdami pašalinti visus ant dviračio susikaupusius nešvarumus, naudokite plokščią atsuktuvą. Nepamirškite taip valant nuolat pedalą sukti atgal, vėliau viską nuvalykite šluoste. Imkitės visų atsargumo priemonių, kad nepakliūtų pirštai.

Naudokite nuriebalintoją

Pastatę dviratį ant stovo tepkite nuriebalintoją ant dviračio grandinės, grandinės žiedų, ratukų ir žvaigždžių. Tam kad palengvintumėte šį darbą, panardinkite teptuką į dviračių nuriebalinimo priemonę. Vėliau tepkite ant visų dalių, kad jos pamirktų. Palikite dviratį bent dešimčiai minučių.

WD-40 sukūrė nuriebalintoją skirtą visiems jūsų poreikiams. Jums nereikės naudoti teptuko, o tiesiog užpurkšti priemonės ir leiskite jai įsikverbti į dviračio dalis.

Nušveiskite

Užpurškus nuriebalintojo, vėliau turite viską nušveisti. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, šveitimui naudokite dviračio valymui skirtą šepetėlį arba seną dantų šepetėlį. Atkreipkite dėmesį, kad yra dar geresnis būdas tai padaryti. Tiesiog pasitikėkite „WD-Bike Degreaser“, kad atsikratytumėte visų susikaupusių nešvarumų, suteikiant jums paprastesnę galimybę išvalyti dviračių grandinę.

Muilas ir vanduo

Naudokite muilo ir vandens mišinį. Į jį įmerkite seną kempinę ir šveiskite dviračių grandinę. Tai ne tik pagerins fizinę grandinės būklę, bet ir užtikrins, kad bus pašalinti visi nešvarumai, kurie galbūt anksčiau nebuvo pašalinti. Norėdami nušveisti grandinę, spauskite kempinę stipriau.

Skalavimas

Dabar atėjo laikas nuplauti muiluotą vandenį nuo paviršiaus. Plaunant dviračių grandinę, svarbu įsitikinti, kad pašalinsite ir nuriebalinimo priemonę. Grandinėje likę nuriebalinimo priemonės likučiai ištirpins tepalą kurį vėliau tepsite ant grandinės.

Pabaigai

Nuplovus dviračio grandinę, visas dalis nusausinkite šluoste. Ir … jūs turite tai: jūsų dviračio grandinė išvalyta! Svarbu atsiminti, kad darbas nėra pilnai atliktas, nes ant dviračių grandinės paviršiaus reikia tepalo. Nepamirškite, kad dviračių grandinė visada būtų sutepta. Tai ne tik užtikrins efektyvų grandinės veikimą, bet ir apsaugos nuo korozijos.

 

Daugiau informacijos apie WD-40 produktus galite rasti čia: https://wd40.lt/produktai/