Jei norite išvalyti dviratį per trumpą laiką, perskaitykite ir sužinosite.

Kaip greitai išvalyti dviratį

Kartais mes neturime daug laiko ir tiesiog reikia kad darbas būtų atliktas greitai. Dviratį išvalyti galima ne tik labai greitai, be ir kokybiškai. Norite sužinoti kaip tai padaryti, skaitykite žemiau:

Susikaupę tepalai

Pirmiausia pašalinkite tepalų likučius, kurie galėjo susikaupti ant jūsų dviračio paviršiaus. Dėka ”WD-40 Bike cleaner” valiklio tinkamai atliksite šį darbą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpurkšti valiklio ant dviračio paviršiaus. Palikite kad įsigertų ir naudokite skudurėlį, kad nuvalytumėte paviršių. Tai tikrai viskas, ką reikia padaryti.

Dviračio grandinė

Kitas svarbus žingsnis – įsitikinti, kad dviračio grandinė yra ypač švari. Pasinaudokite šiuo patarimu, kad gautumėte akivaizdžią naudą. „WD-40“ Bike degreaser dėka išvalysite ant dviračio grandinės susikaupusius nešvarumus. Priemonė sukurta galvojant apie dviračio poreikius. Užpurkškite nuriebalintojo ant grandinės paviršiaus ir palikite kelioms minutėms, kad įsigertų. Naudokite nedidelį šepetėlį ir šveitimo priemonę, kad nuvalytumėte nešvarumus ir riebalus, nededant daug pastangų.

Dviračio grandinės sutepimas

Sekantis etapas – sutepkite dviračio grandinę, kad jūsų dviratis galėtų veikti kuo efektyviau. Norėdami tai padaryti tinkamai, leiskite dviračiui kelias minutes išdžiūti saulėje. Tai užtikrins, kad  priemonė tinkamai padengs dviračio grandinę. Vėliau ant paviršiaus užtepkite šiek tiek tepalo. Kadangi visi skaičiuojame laiką rekomenduojame įsigyti riebalų šalinimo priemonę, kurios deka atliksite darbus greičiau.

„WD-40“ turi tris rūšis dviračių grandinėms skirtų tepalų: „WD-40 Bike Dry Lube“, „WD-40 Bike Wet Lube“ ir „WD-40 All Conditions Lube“. Pasirinkus vieną iš šių priemonių, turite galimybę dviratį nuvalyti per gana trumpą laiką. Dviračių grandinių tepalas apsaugo jūsų dviračio  grandinę nuo korozijos. Norime sutaupyti jūsų laiko, įsitikinkite tuo patys!

Pabaigai

Dviračio valymas per trumpą laiką nėra neįmanomas dalykas. Tam reikia tik šiek tiek pastangų, o „WD-40“ produktai yra tikrai geri pagalbininkai. Išbandykite šiuos produktus ir dviračių valymas neatrodys toks sudėtingas darbas.

Daugiau informacijos apie WD-40 produktus galite rasti čia: https://wd40.lt/produktai/