Pradėkite Naujuosius Metus su WD-40.WD-40 nauda.

Visi mes galime priimti visokius Naujųjų Metų pažadus, ar ne? Kodėl mums nepriėmus Naujųjų Metų pažado, kuris faktiškai padės mums per visus metus? Skaitykite toliau ir sužinosite daugiau apie WD-40 nauda :

SU WD-40 NĖRA NEĮMANOMŲ UŽDUOČIŲ

Mes visi pripratę priimti Naujųjų Metų pažadus, tiesa? Kodėl šiais Naujaisiais metais nepriėmus pažado, kuris faktiškai palengvins Jūsų gyvenimą. Mes visi būtume sužavėti, jei tai įvyktų, tiesa? Tačiau kaip tai pasiekti? Na, jei ir Jūs norite palengvinti savo gyvenimą, viskas, ko Jums pradėti savo naujuosius metus, apsirūpinant WD-40, nes jis Jums padės atlikti kasdieninius darbus per ištisus metus. Čia paminėsime keletą priežasčių, kodėl pradėti savo metus su WD-40 yra būtent tai, ko reikia:

Apsauga nuo rūdijimo

Ar norėtumėte tokių metų, per kuriuos įvairūs metaliniai daiktai Jūsų namuose būtų apsaugoti nuo rūdijimo? Ar norėtume užtikrinti, kad Jūsų metaliniai įrankiai neturėtų tų gąsdinančių geltonų dėmelių? Jei atsakėte: “Taip“, – Jums reikėtų pradėti savo naujuosius metus su WD-40. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra Jūsų pjūklo, kuris Jums reikalingas namų priežiūrai, geležtė ar metalinis eksponatas, esmė yra tame, kad WD-40 apsaugos juos visus nuo rūdijimo.

Rūdžių pašalinimas

Ar Jūs planavote pradėti savo naujuosius metus, keisdami visus savo įrankius ir kitus metalinius aksesuarus, kurie krito nelygioje kovoje su rūdimis? Na, o ką, jei pasakyčiau, kad vis dar yra vilties juos išgelbėti? Vietoj savo surūdijusių įrankių ir aksesuarų keitimo, Jums reikėtų pradėti savo naujuosius metus su sprendimu pašalinti rūdis nuo savo metalinių daiktų, pasitelkiant WD-40. Negana to, kad WD-40 saugo metalą nuo rūdijimo, jis taip pat gali atsikratyti rūdžių, kai jos jau susidarė.

Flomasterių žymių pašalinimas

Ar metai pasibaigė flomasterių dėmėmis ant Jūsų tapetų? Jei atsakėte: „Taip“, – pradėkite savo naujuosius metus atsikratydami  flomasterių dėmių, o ne keisdami savo tapetus. Viskas, ko Jums reikia, tai užpurkšti WD-40 ant flomasterių dėmių, o po to nuvalyti jas sausu skudurėliu, kai jau bus suveikę WD-40. Pirmiausiai visada atlikite testą ant nedidelio plotelio!

Nuvalykite tas kavos dėmes

Ar pradėsite Naujuosius Metus, pirkdami naujus drabužius, nes senuosius sulaistėte kava? Na, tai tikrai būtų bereikalingos išlaidos, nes viskas, ko Jums reikia, kad pasirūpintumėte kavos dėmėmis, yra gerojo, senojo WD-40. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra Jūsų marškiniai, ar kilimas, Jums tereikia tik užpurkšti WD-40 ant kavos dėmės ir nespėsite nei mirkleti, o dėmė bus pašalinta. Pirmiausiai visada atlikite testą ant nedidelio plotelio!

Jūsų gitaros stygų priežiūra

Ar Jūs turite silpnybę muzikai? Ar Jūsų pirštai gali užkerėti, jei Jums į rankas patenka gitara? Jei atsakėte: „Taip“, – turbūt žinote, kad jei norite išlikti savo pasiekimų viršūnėje, gitaras reikia nuolat prižiūrėti. Vienas iš didžiausių gitaros priežiūros poreikių yra jos stygos. Gitaros stygos visada turi būti aukščiausios kokybės.

Taigi WD-40 galite naudoti savo gitaros stygų priežiūrai. WD-40 naudojimas ne tik pratęs Jūsų gitaros stygų tarnavimo laiką – sumažindamas Jūsų išlaidas, – tačiau ir pagerins jų skambėjimo kokybę.

Kasmetinė transporto priemonių ir įrangos priežiūra

Daugelis žmonių pasirenka kasmet užsakyti kasmetinę jų įrangos ir transporto priemonių, tokių kaip sporto prekės ir mopedai, priežiūrą. Kaip žinote šis pasirinkimas reikalauja pastovios priežiūros ir daug išlaidų. Atlikdami kasmetinę priežiūrą išvengsite didelių gedimų, įsileisdami WD-40 pas save.  Tai padarys stebuklus prižiūrint transporto priemones ir įrangą, ne tik pratęsdama jų tarnavimo laiką, bet ir taupydama Jūsų sunkiai uždirbtus pinigus!

Užkirskite kelią širšių lizdams

Daugumoje pasaulio vietų vasara yra pagrindinis metų laikas. Nors vasaros yra gražios, dauguma namų savininkų žino, kad vasaros su savimi į jų mylimus namus atneša širšių lizdų. Tačiau Jūs galite pradėti savo naujuosius metus, užtikrindami, kad šis siaubas neateis į Jūsų gražius namus. Kaip? Žinoma, pasinaudojant WD-40! Jums tereikia nupurkšti WD-40 visas tokias vietas ir kampelius, kur Jūs įpratę matyti širšių lizdus arba tikitės juos pamatyti artimiausioje ateityje. Ir… viskas! Daugiau nereikės daryti nieko, kad užtikrintumėte, apsaugą nuo širšių lizdų!

Kai Jūs suprasite tai, kad visos aukščiau minėtos priežastys yra tik maža dalis, ką Jums gali pasiūlyti WD-40, Jums teks pasakyti, kad WD-40 PRIVALO būti Jūsų naujojo sprendimo šiais ateinančiais metais dalis!

WD-40 nauda. Daugiau informacijos apie WD-40 produktus galite rasti čia:

https://wd40.lt/produktai/