Purškiamo nuriebalintojo panaudojimo sritys

Purškiami nuriebalintojai gali taip smarkiai palengvinti valymą. Žemiau pateikiame keletą pavyzdžių apie tai, kur galima naudoti purškiamą nuriebalintoją:

Virtuvė

Nepriklausomai nuo to, kur riebalai yra: ant virtuvinių darbastalių, spintelių, mikrobanginių krosnelių orkaitėse ar ant kitų reikmenų, purškiamas nuriebalintojas gali tuo pasirūpinti. Jei kada nors savo virtuvėje atrastumėte kažką, ką sunku pašalinti, užpurkškite ant jo šiek tiek nuriebalintojo. Pasirūpinkite, kad tai atlikdami neužterštumėte savo maisto ir gėrimų!

Vonios kambarys

Ar Jūs susirūpinęs dėl savo vonios kambarių priežiūros?  Jei atsakėte: „Taip“, – Jums reikia būtent purškiamo nuriebalintojo. Nesvarbu, ar tai išdžiūvusi lipni masė kuri susidarė nuo kūno priežiūrai naudojamų priemonių ant vonios kambario lentynų, ar netgi esanti vonios spintelėse. Riebalai išnyks, o paviršiai atrodys kaip nauji.

Mieli kambariniai gyvulėliai

Kokie žavūs kambariniai gyvulėliai bebūtų, nepriklausomai nuo to, kiek Jūs juos bedresuotumėte, jie sukuria savo betvarkę. Ar tai būtų vėmalai, išmatos ar šlapimas – juos reikės išvalyti. Na, nereiktų dėl to jaudintis: pagriebkite purškiamą nuriebalintoją ir pašalinkite visas tas dėmes. Nebūtina pykti ant gyvulėlio: betvarkė išnyks.

Langai ir žaliuzės

Ar Jūsų langai aplipę purvu, ypač kai ore sklando šiek tiek per daug dulkių? Jei „Taip“- kad pašalintumėte susikaupusį purvą ir lipnią masę, Jūs galite pasinaudoti nuriebalintoju. Po to galite nuvalyti langus švariu audeklu. Būtent, tai taip lengva. Taip pat išbandykite jį ir ant langų žaliuzių. Jis veikia!

Riebaluoti įrankiai

Įrankiai yra puikus dalykas, tačiau faktiškai jais mes naudojamės retai. Atsižvelgiant į darbų, kuriems paprastai naudojami įrankiai, pobūdį, yra būtina reguliariai, jais pasinaudojus, pašalinti nuo jų riebalus. Be to tam, kad jie veiksmingai atliktų savo darbą, juos reikia palaikyti gerame stovyje. Būtent tada Jūs neapsieisite be nuriebalintojų. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra elementarus priežiūros darbas ar kruopštus valymas, nuriebalintojai susitvarkys su šia funkcija.

Riebūs puodai

Ar jus erzina pridegę riebalai ant keptuvės dugno? Jei nepajėgiate išvalyti pridegusių likučių nuo keptuvės dugno Jums gali prireikti nuriebalintojo. Tam Jums reikia užpurkšti nuriebalintoją ant riebaluotų savo keptuvių dugnų ir palikti jį kuriam laikui, kol suveiks jo kerai. Netrukus Jums turėtų pavykti lengvai nuvalyti riebalus drėgna šluoste. Prisiminkite, kad po to, prieš kažką gamindami tose keptuvėse, visų pirma Jūs turite kruopščiai jas išplauti. Nuriebalintoją galima naudoti labai įvairioms funkcijoms atlikti, tačiau jis nėra skirtas salyčiui su maistu.

Audiniai

Ar Jūs esate slaugė, kuri paprastai gauna krauju suteptus drabužius ir audinius? Jei „Taip“, – Jūs tikrai žinote, kiek reikia kovoti, kad pašalintumėte tokias dėmes. Tačiau purškiamą nuriebalintoją galima panaudoti, kad palengvintumėte šį darbą. Užpurškus nuriebalintoją ant audeklo ploto, kuris yra kiaurai permerktas krauju, jis pagelbės pašalinant dėmę nuo Jūsų audeklo. Iš karto po to išskalbkite audinį ir kartokite procesą daug kartų, kol įsitikinsite, kad dingo visos dėmės.

Stebuklingas WD-40

Rinkdamiesi gerą purškiamą nuriebalintoją turėsite daug jų išbandyti ir išleisti tam nemažai pinigų. WD-40 Specialist Degreaser galima naudoti daugybei funkcijų. Jei Jūs siekiate apsaugoti savo daiktus nuo rūdijimo arba tvarkingai užlaikyti įrankius ir atlikti dar daug kitų darbų, WD-40 bus puikus Jūsų draugas. Visada pirmiausiai išbandykite produktą mažame plote ir perskaitykite gamintojo rekomendacijas.

Daugiau informacijos apie WD-40 produktus galite rasti čia:

https://wd40.lt/produktai/