Rūdžių šalinimas, naudojant WD-40 rūdžių šalintoją

Rūdys susidaro cheminės reakcijos metu, jungiantis geležiai ir deguoniui. Jei jos neapdorojamos, rūdys gali sugadinti daiktą, be to jos erzina akį. Vykstant korozijai, rūdys paveikia vis daugiau ir daugiau metalo, jos susilpnina metalą, kol jis galiausiai tampa nenaudingu. Rūdžių šalinimas yra svarbus ir Jums reikia tai atlikti kaip galima greičiau. WD-40 yra puikus rūdžių šalintojas, nes jis nutraukia jungtį tarp metalo ir rūdžių.

Pirmiausiai, apipurkškite surūdijusį daiktą WD-40 Multifunkciniu produktu. Jums būtina užtikrinti, kad jo panaudojote pakankamai taip, kad plotas permirktų, ir leiskite jam veikti 10 minučių. Po to vieliniu šepečiu pašalinkite rūdis nuo daikto. Po to pakartokite procesą.

Švitrinis popierius taip pat yra veiksmingas rūdžių šalintojas, taigi Jūs galite jį panaudoti visoms likusioms rūdims pašalinti. Juk Jūs nenorite palikti ant daikto bent kiek rūdžių: dėl to rūdžių sluoksnis vėl pradės augti.

Dar kartą užpurkškite WD-40 Multifunkcinio produkto, kad pašalintumėte atkakliausias rūdis, ir tęskite šveitimą vieliniu šepečiu ar švitriniu popieriumi.

Kai Jums pavyks pašalinti rūdis nuo daikto, padenkite paviršių WD-40. Taip padarysite daiktą atsparų korozijai, nes WD-40 bus jai kliūtis.

Daugiau informacijos apie rūdžių šalintojus galite rasti čia:

https://www.youtube.com/watch?v=oIWl2s4APXw

https://www.youtube.com/watch?v=uqECZDXhZTA