Ar žinojote, kad tepalai, kurie pagaminti silikono pagrindu, yra būtini jūsų įrankių dėžėje. Jei norite sužinoti kodėl skaitykite toliau:

KAIP SILIKONO PAGRINDU PAGAMINTI TEPALAI GALI PALENGVINTI JŪSŲ GYVENIMĄ

Mes visi žinome, kad silikonas yra antras elementas pagal gausumą randamas Motinoje Žemėje, tiesa? Dėl ​​savo nuostabių savybių silikonas yra naudojamas daugelyje mišinių ir gaminių, įskaitant tepalus. Kai kalbama apie silikono pagrindu pagamintus tepalus, nebūtų neteisinga sakyti, kad jie tapo įprasta „pasidaryk pats“ rinkinių sudėtine dalimi, daugumai gyventojų. Štai keletas priežasčių, kodėl:

JIE GALI SUTEPTI BEVEIK VISKĄ

Vienas didžiausių pranašumų silikono pagrindu pagamintų tepalų  yra tas, kad jų pagalba galima sutepti beveik viską. Nepriklausomai nuo to kam yra naudojama – gumai, plastikui ar metalui, esmė ta, kad silikono pagrindu pagaminti tepalai gali pasirūpinti viskuo nes yra ypač slidūs ir yra veiksmingi visų rūšių daiktams ir mechanizmams, pradedant nuo plastikinių dalių, užraktų, vyrių, ginklų ir variklių.

GALI APSAUGOTI BEVEIK VISKĄ

Kitas silikono pagrindu pagamintų tepalų privalumas yra tai, kad sugeba apsaugoti nuo drėgmės, sudaro apsauginį sluoksnį vos tik jie užpurškiami ant paviršiaus. Šis apsauginis sluoksnis užtikrina, kad medžiaga bus apsaugota nuo vandens ir drėgmės, kol produktas nebus nuvalytas. Kodėl taip svarbu apsaugoti paviršius nuo drėgmės?

Drėgmė gali pakenkti įvairioms medžiagoms, ypač metalams. Jei jūs pagalvotumėte apie tai, suprastumėte, kad drėgmė yra turbūt didžiausias metalų priešas sukeliantis rūdijimą. Todėl silikono pagrindu pagaminti tepalai gali padaryti stebuklus apsaugodami jūsų metalus nuo rūdžių.

APSAUGO DAIKTUS

Ar kada nors, ką nors buvote padėję sandėliuoti žiemos sezonui ir vėliau gailėjotės dėl savo sprendimo? Ar kada matėte vertingą daiktą sugadintą dėl sezoninių orų pokyčių? Jei atsakymas yra teigiamas, tuomet turėtumėte žinoti, kad silikono pagrindu pagamintas tepalas gali padėti. Prieš padedant įrankius žiemos sezonui, pirmiausia rekomenduojama juos nuvalyti nuo purvo bei nešvarumų, tuomet užpurkšti juos silikono pagrindu pagamintu tepalu. Šių tepalų drėgmei atspari funkcija padarys stebuklus, kad jūsų daiktai būtų apsaugoti nuo žiemos sezono poveikio.