Kai kalbame apie veidrodžių valymą, nepamirškite, jog yra bent keturi veidrodžių valymo būdai. Tad specifinės priemonės įsigijimas šiam darbui atlikti skamba keistai, kai kiekvienuose namuose galime rasti bent kelias veiksmingas priemones. Štai kelios jų:

Soda

Soda yra vienas tų universalių cheminių medžiagų, kurioms tinka daugeliui scenarijų, nuo virtuvės iki vonios. Viskas ką reikia padaryti norint nuvalyti veidrodį, pabarstyti šiek tiek sodos ant drėgnos šluostės. Tokia šluoste valykite veidrodį. Soda kaip švelnus abrazyvas padės pašalinti kalkių nuosėdas ir kitas apnašas. Po to kita švaria, sausa šluoste nublizginkite veidrodį.

Kai rezultatas tenkins, nusausinkite popieriniu rankšluosčiu. Tai suteiks ilgalaikį blizgesį. Paprasta ir efektyvu!

Actas

Actas yra kita puiki priemonė. Tereikia lygiomis dalimis sumaišyti baltą actą su vandeniu. Rekomenduotina mišinį laikyti butelyje su purkštuku – bus patogiau naudoti. Tiesiog užpurkškite mišinį ant veidrodžio ir valykite. Po to nuvalykite švariu rankšluosčiu.

Laikraštis

Negi manėte, jog laikraštį galima tik skaityti? Nepatikėsite, bet nedideli, suglamžyti ir šiek tiek suvilgyti vandeniu laikraščio gabalėliai puikiai atlieka šį veidrodžių švarinimo darbą. Tokius kamuoliukus reikėtų sukamaisiais judesiais valyti paviršių. Po to, veidrodžio valymas yra baigtas.

Tai yra pigiausias veidrodžių valymo būdas, nors kai kuriais atvejais, ant veidrodžio gali likti rašalo žymių. Norėdami to išvengti, pasimėginkite ant nedidelio veidrodžio ploto.

WD-40

Dar vienas lengvas būdas – naudoti WD-40. Tereikia užpurkšti WD-40 ant audinio ir valyti veidrodį. Bus pašalinti visi nešvarumai.

WD-40 ne tik valo veidrodžius, bet taip pat apsaugo nuo rasojimo. Kaip? WD-40 suformuoja ploną plėvelę ant veidrodžio paviršiaus. Ši plėvelė apsaugos nuo rasojimo to, kol priemonė bus pašalinta nuo paviršiaus.

WD-40 turi dar bent 2000 pačių vartotojų atrastų naudojimo būdų.