WD-40 produktai. Ar Jūs kada nors domėjotės WD-40 ir kaip jis gali palengvinti Jūsų kasdienius nemalonius darbus? Jeigu aš Jums pasakyčiau, kad Jūs tikriausiai nesate pasinaudojęs visomis galimybėmis, kurias suteikia WD-40. Skaitykite toliau ir sužinosite daugiau:

WD-40 produktai, kuriuos privalote turėti savo garaže

Ar Jūs manote, kad viskas, ką WD-40 Jums siūlo yra tik standartinė universali priemonė? Jei atsakymas yra: “Taip“, tada jūs klystate.  Kodėl? Na, todėl, kad WD-40  siūlo daugybę produktų, specialiai sukurtų skirtingiems darbams ir sritims.  Jau nepakaks turėti savo garaže  WD-40, nes WD-40 turi DAUG daugiau funkcijų ir produktų linijų, iš kurių Jūs galite rinktis. Čia pateikiame keletą WD-40 produktų linijų, kurias Jūs galėtumėte įkurdinti savo garažuose:

WD-40 daugiafunkcinė priemonė

Pirmoji WD-40 produktų linijos kategorija susideda iš tokių produktų, kurie skirti panaudoti daugeliui funkcijų. Sudėtis, naudojama šioje produktų linijoje, gali atlikti penkias funkcijas. Tai reiškia, kad šios kategorijos WD-40 galima tiesiogine prasme panaudoti, esant tūkstančiams aplinkybių. Štai penkios funkcijos, kurias gali atlikti WD-40 daugiafunkcinė priemonė:

Drėgmės pašalinimas

WD-40 kuria stebuklus, šalindamas vandenį. Tai reiškia, kad WD-40 ypač gerai gali pašalinti drėgmę iš elektros grandinių ir užkirsti kelią drėgmės sukeltiems trumpiesiems sujungimams, kurie priešingu atveju galėtų įvykti.

Apsauga

Kadangi WD-40 gali pašalinti drėgmę, šią priemonę galima veiksmingai panaudoti, apsaugant metalus nuo rūdijimo. Be to ją galima panaudoti rūdžių pašalinimui, jei jos jau susidarė.

Užstrigusių mechanizmų atlaisvinimas

Nepriklausomai nuo to, ar mechanizmas užstrigo dėl rūdžių ar dėl tepalo/riebalų, purvo ar geležies nuodegų – esmė yra tame, kad WD-40 galima veiksmingai panaudoti atlaisvinti visoms detalėms, kurios gali būti užstrigę ar užšalę.

Nepageidaujamos medžiagos pašalinimas

WD-40 galima panaudoti, ne tik norint pašalinti purvą ar lipnią masę, tačiau ir etiketes, lipnias juosteles, lipdukus bei bet ką, kas yra nepageidaujama.

Sutepimas

WD-40 galima taip pat panaudoti kaip veiksmingą tepalą, nes jis tvirtai laikosi ant visų judančių detalių.

Atsižvelgiant į darbų, kuriuos produktai iš WD-40 daugiafunkcinių produktų linijos gali atlikti, pobūdį, Jums  VISADA būtina turėti kažką iš šios kategorijos po ranka!

WD-40 specializuoti produktai

Be originalaus WD-40 produkto WD-40 taip pat turi specializuotų produktų asortimentą, kurį galima veiksmingai panaudoti, esant konkrečioms aplinkybėms. Štai keletas scenarijų, kuriems esant gali pagelbėti  WD-40 produktų linija, skirta konkrečiai sričiai.

Nuriebalinimas

Jei Jums reikalingas nuriebalintojas, turėtumėte žinoti , kad WD-40 šiam tikslui sukūrė ištisą produktų gamą. WD-40 siūlomi nuriebalintojai yra ne tik galingi, bet tuo pat metu ir saugūs bei lengvai naudojami.  Nepriklausomai nuo to, ar tai būtų tepalai/riebalai ar purvas, WD-40 pajėgs nuriebalinti bet ką!

Silikonas

WD-40 praplėtė savo produktų liniją, papildydamas ją kitais labai veiksmingais produktais. Viena jų -silikonas nepalieka dėmių ir puikiai sutepa. Jis nuostabus, nes nepritraukia purvo ir saugo nuo drėgmės.

Išnagrinėkite visą specializuotų produktų liniją, kurią siūlo WD-40. Ar po to rasite priežastį, dėl kurios neturėtumėte laikyti vieno iš šių produktų savo garaže?

Susipažinkite su visu asortimentu tinklapyje: https://wd40.lt/produktai/wd-40-specialist/.

WD-40 produktai dviračiams

Kiti WD-40 produktai taip pat gali būti panaudoti išspręsti daugelį Jūsų problemų, susijusių su dviračiais. Tačiau esmė yra tame, kad WD-40 praplėtė savo produktų asortimentą, įtraukdamas visą specializuotų produktų liniją, skirtą Jūsų dviračių priežiūrai.  Nepriklausomai nuo to, ar Jums reikėtų nuvalyti, sutepti  savo dviračio grandinę ar apsaugoti ją nuo korozijos – galite būti tikri, kad WD-40 Dviračių produktų linijoje rasite tam skirtą priemonę. Žemiau pateikiame keletą produktų iš WD-40 dviračių produktų linijos:

Grandinės valiklis ir nuriebalintojas

Norint, kad Jūsų dviratis riedėtų, kaip jam priklauso, būtina, kad jo grandinė būtų geros būklės, ar ne? Kad tai užtikrintumėte, galite panaudoti WD-40 Grandinės valiklį ir nuriebalintoją!

Grandinės tepalas, skirtas bet kokioms sąlygoms

WD-40 Grandinės tepalą, skirtą bet kokioms sąlygoms, galima naudoti tepti Jūsų dviračio grandinę, esant įvairioms sąlygoms. Nepriklausomai nuo to, ar sausa, ar šlapia, šio WD-40 produkto „kerai“ suveiks VISOMIS  sąlygomis!

 

Taigi ar turite dviratį? Jei atsakymas yra: “Taip”, Jums BŪTINI WD-40 produktai iš šios produktų linijos!

Susipažinkite su asortimentu tinklapyje https://wd40.lt/produktai/wd-40-specialist-bike/