Jei ieškote būdų, kaip išvalyti dviratį per trumpiausią laiką, paskaitykite ir sužinosite, ką daryti, kad dviratis būtų švarus:

Kaip išvalyti dviratį, jei neturite tam daug laiko

Norite turėti švarų dviratį? Jei atsakėte teigiamai, yra didelė tikimybė, kad manote jog prireiks daug laiko atlikti šį darbą. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad išvalyti dviratį galima per gana trumpą laiką, jei turite tam tinkamus įrankius. Štai, kaip tą padaryti:

Purvo sankaupos

Norėdami išvalyti dviratį, pirmiausia turite pašalinti esantį purvą, kuris susikaupė ant jūsų dviračio paviršiaus. Šiam tikslui pasiekti galite rinktis keletą būdų. Pavyzdžiui, galite plauti dviratį muiluotu vandeniu, arba galite pasirinkti ką nors šiek tiek tinkamesnio šiam darbui… kažką panašaus į „WD-40 Bike Cleaner“ valiklį dviračiams.

Norint, kad dviračio paviršius būtų švarus, tereikia ant paviršiaus užpurkšti „WD-40 Bike Cleaner“ valiklio  ir duoti šiek tiek laiko, kad priemonė įsigertų. Leidę priemonei pakankamai įsigerti, paimkite švarią šluostę ir nuvalykite nuo dviračio paviršiaus. Dėl puikių „WD-40 Bike Cleaner“ valiklio savybių, galite būti tikri, kad atsikratysite visų tepalų, purvo ir kitų nešvarumų pėdsakų. Tai reiškia, kad jūsų dviratis vėl bus švarus ir blizgės. Jei purvas įsisenėjęs, gali tekti pakartoti šią procedūrą keletą kartų.

Dviračio grandinė

Pasirūpinę dviračio paviršiumi, turėsite pasirūpinti ir dviračio grandine. Dviračio grandinės valymas turi ne tik akivaizdžiai matomų, bet ir funkcinių privalumų. Dviračio grandinė – tai svarbi jūsų dviračio mechanizmo dalis. Tai reiškia, kad jei grandinė yra geros būklės ir veikia taip, kaip turėtų jūsų važiavimas dviračiu bus sklandus ir malonus.

Kalbant apie dviračio grandinės valymą, patartina naudoti riebalų šalinimo priemonę, atsižvelgiant į tai, kad riebalų šalinimo priemonė gali pasirūpinti visų rūšių purvu ir nešvarumais.  Tiesa, ar žinojote, kad yra riebalų šalinimo priemonių, kurios skirtos naudoti būtent dviračių grandinėms? Pavyzdžiui, „WD-40 Bike Degreaser“ riebalų šalinimo priemonė  buvo sukurta galvojant apie jūsų poreikį norint nuvalyti dviračio grandinę. Tai reiškia, kad galėsite atsikratyti visų rūšių purvo ir nešvarumų, esančių ant jūsų dviračio grandinės. Tereikia užpurkšti „WD-40 Bike Degreaser“ riebalų šalinimo priemonės dviračiams ant grandinės paviršiaus ir palikti keletui minučių. Paimkite nedidelį šepetėlį nušveiskite atitirpusius nešvarumus ir tepalą.

Dviračio grandinės sutepimas

Pašalinus nešvarumus nuo dviračio grandinės, kitas žingsnis – ją sutepti, kad grandinė savo darbą atliktų kuo efektyviau. Šiam tikslui pirmiausia turėsite palikti dviratį keletui minučių nudžiūti saulėje. Dviračio grandinei išdžiūvus, jos paviršių reikės sutepti. Kai tenka apsispręsti, kokią tepimo priemonę pasirinkti, tenka pripažinti, kad šį sprendimą priimti nėra taip paprasta. Kodėl? Pirmiausia dėl to, kad galima rinktis iš daugybės rūšių tepalo, priklausomai nuo aplinkos sąlygų, su kuriomis teks susidurti dviračio savininkui. Į tai atsižvelgdami, „WD-40“ pasistengė pasirūpinti visais galimais variantais.

„WD-40“ siūlo rinktis iš trijų rūšių tepalo dviračių grandinėms: „WD-40 Bike Dry Lube“, „WD-40 Bike Wet Lube“ ir „WD-40 All Conditions Lube“. Tai reiškia, kad, nepriklausomai nuo aplinkybių ir aplinkos sąlygų, su kuriomis teks susidurti dviračio savininkui, kiekvienas dviratininkas atras sau tinkamą tepalą dviračių grandinėms. Be to, kad pasirūpins, jog jūsų dviračio grandinė galėtų tinkamai veikti, tepalas turi ir daugybę kitų privalumų. Pavyzdžiui, tepalas dviračių grandinėms apsaugos jūsų grandinę nuo korozijos. Juk kiekvienam to reikia, tiesa?

Nublizginkite savo dviratį

Pasirūpinus dviračio grandine, patartina skirti dar šiek tiek laiko dviračio rėmui. Kiekvienas norėtume suteikti savo dviračiui akinančio spindesio, tiesa? Jei atsakėte teigiamai, tuomet patariame naudoti poliravimo priemonę, kad nublizgintumėte savo dviratį. Vis dėlto naudodami poliravimo priemonę įsitikinkite, kad ji nepatektų ant stabdžių sistemos dalių. Užtepę ar užpurškę priemonės, minkšta šluoste blizginkite dviratį. Dviračio poliravimas taip pat apsaugos dviratį nuo purvo, kai kitą kartą išvažiuosite pasivažinėti.

Pabaigai

Kalbant apie švarų dviratį, dažnai laikomasi klaidingos nuomonės, kad valymo procesas atima daug laiko ir pastangų. Su „WD-40“ ir visomis siūlomomis priemonėmis dviračiams galite būti tikri, kad kitą kartą valydami dviratį neužtruksite taip ilgai, kaip jums gali atrodyti!

 

https://www.youtube.com/watch?v=6KxfA1zPtXE